1 Zagłosuj Anonim 16.03 KSeF - odinstaluj Guzik "odinstaluj" nie powinien znajdować się przy guziku "ustawienia", gdyż nieopatrznie można w niego kliknąć. Jednocześnie odinstalowanie powinno być potwierdzone przez użytkownika. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.25 Czy jeszcze moge zaplacic na rok za te faktury nie mogłam wczesniej zaplacic bo nie mialam na koncie kasy? 3
1 Zagłosuj Anonim 18.03 zrywanie połączenia z KSEF Dzień dobry Po poprawnym zintegrowaniu fakturowni z KSEF w styczniu 2026 kilka dni temu połączenie zostało zerwane. Nawiązałem nowe połączenie po uprzednim wyczyszczeniu certyfikatów. Czy problem zrywania połączenia to jakaś awaria? czy jednorazowy przypadek? 1
1 Zagłosuj Anonim 01.23 kolumna stawka ryczałtu przy produkcie Bardzo przydatna będzie kolumna "stawka ryczałtu" którą wybierzemy przy kodzie produktu. Stawka ta ułatwi księgowanie w biurze rachunkowym po przesłaniu rejestrów vat. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.22 Kalkulator polski lad Ten wasz kalkulator źle wylicza składkę zdrowotna powinna być 9 % a liczy 8.04% 1
0 Zagłosuj Anonim 03.03 resetowanie hasła witam nie moge zalogować sie do systemu , wczesniej logowałam sie przez facebooka ale obecnie nie moge nie moge tez zresetować hasła bo musze sie zalogować co mam zrobić 0
0 Zagłosuj Anonim 06.03 Faktura za subskrybcje Dzien dobry Gdzie moge znalezc fakture za przedłuzenie subskrybcji Fakturowni 1
0 Zagłosuj Anonim 05.03 dublowanie się faktur Wystawiając fakturę z posiadanej wz automatycznie wystawiły się dwie faktury takie same o dwóch kolejnych numerach z tą samą wz. 1
0 Zagłosuj Anonim 06.03 jak dodać fakturę kosztową otrzymaną mailem poza ksefem Otrzymuję jeszcze faktury mailem które są wystawiana na razie poza ksef. Jak je dodać do wydatków? 1
0 Zagłosuj Anonim 04.13 miejsce na fakturze informujące o zmianie konta bankowego informacja pomorze uniknąć pomyłek księgowej przy dokonywaniu przelewu - Pozdrawiam Dominik Wize 1
0 Zagłosuj Anonim 09.20 Grupa Towarowa GTU Czy w związku z obowiązkiem umieszczania od 01.10.2020 r. na fakturach sprzedaży stosownego kodu Grup Towarowych GTU, procedury oraz dowodu sprzedaży (FP), pojawi się w Fakturowni opcja dodatkowej kolumny czy jakiegoś innego rozwiązania dla powyższych zmian? 2
1 Zagłosuj Anonim 03.03 Powiazanie EAN i KSef Dlaczego fakturownia nie powiazuje towarow z magazynem po kodzie EAN faktur pobranych z Ksef do wydatkow jesli EAN jest taki sam jak w magazynie a po nazwie to juz dziala ? Jak fakturownia wyobraza sobie ze od kwietnia wszyscy beda wysylac faktury do ksef i kazda trzeba bedzie recznie edytowac bo wszyscy maja powiazanie po kodzie EAN a fakturownia stoi murem ze stanowiskiem ze jest to niepotrzebne ?? 0
0 Zagłosuj Anonim 07.23 termin płatności Dzien dobry, jak zrobic tak zeby termin płatności byl liczony od dnia wysłania faktury i wyswietlalo opoznienie od daty wyslania 1
0 Zagłosuj Anonim 05.23 zestawienia przychodów przy fakturach zaliczkowych i kończowych Dzień dobry, Mam sugestię aby wprowadzić dodatkową funkcjonalność w raportach, związaną z zestawieniami przychodów w sytuacji wystawiania faktur zaliczkowych i końcowych. Obecnie w takiej sytuacji zestawienie przychodów pokazuje w danym miesiącu przychody uwzględniające wpływy otrzymane na podstawie faktur zaliczkowych. Z kolei po wystawieniu faktury końcowej, kwota takiej faktury nie jest już widoczna w przychodach za dany miesiąc (widoczna jest kwota pomniejszona o wcześniejszą zaliczkę). To prowadzi do rozbieżności pomiędzy przychodami jakie widnieją na raportach z fakturowani z przychodami w ujęciu księgowym, gdzie do przychodów zaliczamy dopiero kwoty z faktur końcowych (fry zaliczkowe są pomijane do czasu wystawienia faktury końcowej). Problem rozwiązałoby osobne zestawienie pokazujące przychody w ujęciu księgowym. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.24 USTAWIENIE DATY WYSYŁKI FAKTURY Dzień dobry, czy można ustawić na przód wysyłkę faktur, na 1-12 mcy na przód? Pozdrawiam Wiktoia Włodarczyk 1
1 Zagłosuj Anonim 01.22 Magazyn - FIFO Dzień dobry, Borykamy się z problemem prawidłowej aktualizacji cen pozycji magazynowych. Najczęstczy przypadek dotyczy obrotu towarem przyjętym PZ (bez cen - nie ma faktury) a dalej towar jest częściowo zużyty RW i częściowo przesunięty na inny magazyn MM. Po uzupełnieniu cen w PZ (gdy otrzymamy FV zakupu) - automatycznie zostają uzupełnione ceny w RW i MM-, natomiast cena w MM+, pozostaje na poziomie zero (tak jak pierwotny PZ). Czy istnieje możliwość powiązania zmiany wartości w dokumencie PZ aż do dokumentu MM+, zgodnie z opisanym schematem obrotu? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.03 niezgodność xsd jak wygląda schemat xsd. Przy wysyłce JPK dostaje informację negatywną xsd. Nie widzę błędów w samym dokumencie? 0
3 Zagłosuj Anonim 04.02 KSEF Dzień dobry , bardzo proszę o informację jak odebrac FV ( kosztową ) programem fakturownia.pl 1
2 Zagłosuj Anonim 11.22 Masowa edycja stawki podatku zryczałtowanego. Dzień dobry. Do pełni szczęścia brakuje mi funkcjonalności: masowej zmiany stawki podatku zryczałtowanego dla wielu faktur/produktów. Sprzedaję produkty w dwóch stawkach podatku, a po imporcie z allegro - ta pozycja jest pusta i muszę ją uzupełniać faktura po fakturze. 1
3 Zagłosuj Anonim 03.02 Brakuje uprawnień dla użytkowników dot. kont bankowych Dzień dobry, Tak jak w tytule problem polega na tym, że ponieważ użytkownicy nie mają nadanych uprawnień co do kont bankowych (brakuje ich w Rolach), nie mogą wystawiać faktur z widocznym nr konta bankowego. Skutecznie wystawić fv tej chwili mogą tylko Administratorzy! Proszę o jak najszybsze dodanie uprawnień do Ról, ponieważ nie możemy w prawidłowy sposób prowadzić sprzedaż! Z góry dziękuję. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.24 pakiet dzień dobry mam pakiet standard wykupiony do 06-2025 natomiast chciałabym wykupić pro już z od teraz, myślałam że dopłace różnice miedzy pakietem standard a pro a tu każe mi wykupić pakiet pro za pełną stawkę czy jest inna możliwość? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.21 Pieczęć Witam jak mogę zrobić aby na fakturze była większe pieczątka. Tą którą mam w tej chwili nie idzie powiększyć. 1