0 Zagłosuj Anonim 09.03 Drukowanie faktury Przy pobraniu faktury na pulpit okazuje się, że drukują mi się całkiem niepotrzebnie 2 strony. Ta druga jest pusta. Proszę o podpowiedź jak mam wyeliminować tą niedogodność. 1
1 Zagłosuj Anonim 05.22 Propozycja ulepszenia System mógłby sprawdzać, czy dla tego samego NIP wystawcy nie wystawiono dwóch faktur z tym samym numerem z dwóch różnych kont. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.22 Opłata za usługę Dzień dobry! czy w przypadku nieopłacenia usługi księgowości fakturownia za bieżący miesiąc np. styczeń czy mam dostęp do poprzednich miesięcy np. grudzień czy następuje całkowita blokada usługi i dostępu? 1
1 Zagłosuj Anonim 24.02 dwustopniowa weryfikacja Dzień dobry! Proszę o konkretne wskazówki dotyczące dwustopniowej weryfikacji. Korzystam z programu wraz z drugą osobą. Oboje logowaliśmy się do programu za pomocą tego samego loginu i hasła. Wprowadziłam dane do dwustopniowej weryfikacji- podałam swój nr telefonu i teraz przy logowaniu dostaję sms z kodem. Jak mam dodać nowego użytkownika, żeby otrzymywał sms kod na swój nr telefonu? Czy może pracować na dotychczasowych hasłach dostępu, czy musi mieć swoje i w którym miejscu podać nr telefonu drugiego użytkownika, żeby otrzymywał sms z kodem. Czy jeśli zrobię udostępnienie dla księgowej mam podać jej swoje hasło, czy ona ma sobie sama ustawić hasło dostępu i czy ją też będzie obowiązywała dwustopniowa weryfikacja? Joanna 2
1 Zagłosuj Anonim 02.03 wydatki a magazyn włączoną miałam opcję Automatyczne tworzenie dokumentów przyjęcia. Pobrane faktury kosztowe z Ksef weszły na magazyn a nie powinny. Jak to odkręcić? 1
2 Zagłosuj Anonim 03.02 Wysyłka mailem faktury po wysłaniu do ksef Nie działa możliwość wysłania mailem do klienta faktury po wysłaniu faktury do ksef . Weryfikacja faktury w ksef poprawna , pobrany XML,UOP i kod quer. Po tak przygotowanej fakturze system blokuje możliwość wysłania faktury mailem . 2
0 Zagłosuj Anonim 07.21 mail z informacją o zbliżających się terminach płatności za faktury Dzień dobry. Proszę o informację jak wpisać odres mailowy, na który będą przychodzić wiadomości z przypomnieniem o terminie płatności faktur Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 08.01 Travel https://vimeo.com/1152651121 https://vimeo.com/1152651121 https://vimeo.com/1152651121 https://vimeo.com/1152651121 https://vimeo.com/1152651121 https://vimeo.com/1152651121 https://vimeo.com/1152651121 0
0 Zagłosuj Anonim 06.21 Ukrywanie stawki VAT po przekazaniu faktury z baselinkera Dzień dobry Chciałbym zapytać jak ustawić ukrywanie stawki VAT na fakturze. Jesteśmy nie Vatowcem dlatego wystawiamy faktury netto brutto dla klientów zagranicą i dlatego potrzebujemy wystawiać faktury bez kolumny VAT itd. W systemie baselinker faktura poprawnie generuje się z ukrytym VATem natomiast po przekazaniu do fakturowni jest to zamieniane na standardową fakturę ze stawką 0%. Proszę o pomoc. Dziękuję :) 1
2 Zagłosuj Anonim 07.04 <p>USt zamiast MwSt</p> Tłumaczenie niemieckie jest błędne. Poprawne określenie VAT w języku niemieckim to USt a nie MwSt. MwSt jest określeniem potocznym. Na fakturach powinno widnieć USt. Proszę o poprawienie tłumaczenia. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.03 wysyłanie faktury do ksef Dzień dobry! Nie mogę przesłać faktury do KSeF, nie mogę bez tego jej wydrukować. Otrzymuję taki komunikat błędu: Nieprawidłowy token API, skontaktuj się z obsługą klienta. Co możemy z tym zrobić. Pozdrawiam Magda Tomaszewska 1
1 Zagłosuj Anonim 04.22 Zakładka Klienci - brak możliwości w widoku kolumn wybrania "ulica" W bazie klientów BRAKUJE w widoku kolumn "ulica" jest za to kraj itd gdzie bardziej przy adresie potrzeba jest ulica. Jest miasto i kod pocztowy ulicy brak. Proszę o dodanie tego. 1
0 Zagłosuj Anonim 06.21 Edycja faktury Witam, w przypadku edycji faktury zakupowej (zmiany ceny towaru) zaznaczamy "Aktualizuj akcje magazynowe na powiązanym dokumencie". Czy jest możliwość, żeby cena zakupu została zmieniona też na dokumentu magazynowym? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.03 JPK weryfikacja negatywna XSD , w sporządzonym dokumencie JPK nie widzę błędów? 0
0 Zagłosuj Anonim 11.03 Po integrai allegro nie mam automatyznie dokumentow Po integrai allegro nie mam automatyznie dokumentow 1
1 Zagłosuj Anonim 04.24 Dodawanie własnego cyklu Proszę o dodanie do definicji włąsnego cyklu możliwości: - wystawienie faktury proforma - definiowanie produktów dowolnych a nie tylko zapisanych w bazie z mozliwością dodawania placeholderów - dodawanie wielu produktów 1
0 Zagłosuj Anonim 06.03 ksef - system fakturowania kaze wyslac faktury pomimo ze nie mam jeszcze obowiazku Dzien dobry Przeprowadzilem pomyslnie integracje z ksef na poczatku marca, jestem malym przedsiebiorca wiec obwiazek przesylania do ksef mam dopiero od kwietnia. Tymczasem kiedy chce teraz pobrac pdfy faktur lutowych fakturownia podaje mi komunikat ze nie mam do nich dostepu dopoki nie przesle dokumentow do ksef. Jak to rozwiazac 1
0 Zagłosuj Anonim 07.21 korekta wyslanej faktury musze wystawic fakture korekcyjna pomniejszona sume 1
0 Zagłosuj Anonim 15.04 <p>Opłata</p> Czy można opłacić konto na 1 miesiąc? Jeśli tak to gdzie to można wykupić ponieważ widzę minimum na rok. 2
3 Zagłosuj Anonim 18.03 Problem z wysyłanie faktur WDT DO KSEF Błędy: NIP - jest nieprawidłowy. Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni rodzaj numeru identyfikacji podatkowej – INSTRUKCJA Pozycje - nazwa - pole jest za długie (maksymalna ilość znaków: 256) 1
0 Zagłosuj Anonim 10.21 Wystawianie dokumentu magazynowego WZ Dzień dobry, brakuje mi w systemie możliwości wystawienia dokumentu WZ na podstawie dokumentów PZ. Ja robię duże zamówienia materiałowe pod daną inwestycję, wpisuję wszystkie elementy w dokumencie PZ a następnie muszę wystawić WZ i muszę wszystkie elementy szukać z PZ i wstawiać kolejno do WZ. Byłoby to o wiele prostsze jeśli mogła bym na podstawie dokumentów PZ wystawić dokument WZ, tak jak jest to możliwe w przypadku wystawiania Faktury kosztowej. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 02.03 Token Dzień dobry , jeżeli wygeneruje token dla jdg gdzie mam go wkleić / w Fakturowni / po skopiowaniu ? pozdrawiam. 0
0 Zagłosuj Anonim 05.03 zaliczka Wystawiłąm fakturę zaliczkową, a póżniej końcową. Jednak faktura końcowa musiała być skorygowana, z uwagi na błędną datę. Mam korektę do faktury końcowej. I teraz chciałabym zrobić prawidłową fakturę ,ale nie mogę podpiąć zaliczki, gdyż ona została rozliczona tą błędną fakturą końcową. Co zrobić? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.21 Kolumna z Vat w bazie produktów Bardzo przydatną kolumną byłaby kolumna VAT, pokazująca ile dany produkt w bazie produktów ma przypisanego VATu. 1