2 Zagłosuj Anonim 01.22 Wyszukiwanie europejskiego numeru podatkowego Wystawiam fakturę sprzedaży dla firmy z Unii Europejskiej, w Waszym programie mogę tylko wyszukać polską firmę po NIP-ie, a powinna też być możliwość wyszukania firmy z UE z VIES. Czy możecie wprowadzić taką dodatkową pozycję ? Z poważaniem Ilona Szczuka\ +48 609 622 588 1
0 Zagłosuj Anonim 09.20 KODY GTU, witam od 1.10 wprowadzono obowiazek do podawania KODY GTU . Czy bedzie taka funkcja u Panstwa ? 1
1 Zagłosuj Anonim 08.23 Domyślne rodzaje płatności Witam. Chciałbym mieć możliwość usunięcia domyślnych opcji płatności. Z większości nie korzystam. Chciałbym pozostawić tylko wybrane. 1
9 Zagłosuj Anonim 03.02 wyświetlanie na fv Witam, po wystawieniu fv zauważyłem, że wyświetla mi się na fv dwa razy nr rachunku bankowego, jeden pod drugim, jak to wyłączyć ? 1
0 Zagłosuj Anonim 09.20 dostosowanie do nowego JPK z kodami GTU Dodanie kolumny przy opisach sprzedawanych towarów lub usług z kodami GTU do wyboru. Bardzo ułatwi to współpracę klientów z biurami rachunkowymi. 2
0 Zagłosuj Anonim 06.21 ewidencja dotacji Dzień dobry, Jakim dokumentem mam zaksięgować dotację otrzymaną z Urzędu Pracy, aby była ona widoczna w KPiR ? Dziękuję za odpowiedź. Andrzej 1
0 Zagłosuj Anonim 05.24 Integracja z dobrygabinet.pl i zmiana logo na fakturze Witam, zintegrowaliśmy program fakturownia z dobrygabibnet.pl i po wystawieniu faktuy z poziomu dobrygabinet.pl faktura posiada ich logo. Chcielibyśmy aby logo było nasze tak jak standardowo to wystawiamy z poziomu fakturowania.pl. Po zapytaniu się pomocy technicznej z dzialy dobrygabinet.pl otrzymaliśmy taką odpowiedź : "Jak najbardziej jest to możliwe! Logo na fakturze w DobrymGabinecie standardowo ustawia się na nasze logo, ale nie musi wcale takie być! Proszę otworzyć fakturę wystawioną w DobrymGabinecie w Fakturowni. Tam znajdzie Pani, nad fakturą, przycisk "Edytuj/usuń logo". Otworzy to opcje, w której może Pani zmienić logo na fakturze! Zmienione logo będzie poprawnie ustawione i takie logo będzie widoczne na fakturze (tej i kolejnych). Z tego co widzę ta synchronizacja po zmianie logo nie dociera jeszcze do DobregoGabinetu. A zatem u nas, na razie, na fakturze nadal będzie Pani widziała logo DobregoGabinetu. Natomiast wystarczy pobrać PDF, wydrukować czy wysłać fakturę mailem aby się przekonać, że logo faktury się zmieniło :) " pytanie - czy można to ustawić z poziomu fakturowani.pl ? pozdrawiam Michał Pączka 1
0 Zagłosuj Anonim 09.21 Formularz E104 Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób przez internet mogę otrzymać formularz E104. Dziękuję i czekam z niecierpliwością na wiadomość Barbara Kula 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 BŁĄD od ponad 2 tygodni zgłaszam problem. Brak reakcji. na dokumencie WZ i Fv inna ilość pozycji . Fv wystawiona na podstawie dokumentu WZ. Program zmienia ceny po wystawieniu wz - wystawiam na jej podstawie fv i zmienia sie cena o 0,01 zł - inna na fv i inna na wz 0
1 Zagłosuj Anonim 02.22 Hurtowa zmiana stawki podatku VAT i dochodowego Czy jest taka możliwość, żeby zaznaczyć wiele faktur i bez wchodzenia w każdą zmienić stawkę podatku? 2
0 Zagłosuj Anonim 10.22 Rachunki z Bookero Czy istnieje możliwość wystawiania paragonów poprzez Bookero, jeśli Klient nie poda danych do faktury? A jeśli nie, to można przynajmniej zablokować automatyczną wysyłkę faktury do Klienta, żeby istniała możliwość jego poprawienia? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.21 Archiwizacja działów Dzień dobry, Uważam, że dobrym pomysłem byłaby możliwość archiwizacji działów tak aby dział, który nie jest już potrzebny nie musiał widnieć na liście działów, ale w razie potrzeby byłby wgląd do dokumentów, które były związane z tym działem. Podczas dłużej pracy w programie lista działów jest coraz dłuższa, a wiele z nich w bieżącym użytkowaniu nie jest potrzebna. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.02 Automatyczne pobieranie danych z CEiDG Witam, Czy nie możecie wprowadzić automatycznego pobierania danych faktur na firmę z CEiDG ? W obliczy KSEF brak takiego rozwiązania będzie masakrą dla firm, ponieważ kupujący nauczyli się podawać "różne dane" przy zamówieniach w sklepach internetowych i podają jedynie poprawny NIP, bo wiedzą, że ktoś to skoryguje pobierając dane z DEIDG. Niestety przy KSEF nie będzie czasu na ręczne poprawianie faktur więc będą lądować z błędami w KSEF. Pozdrawiam, Piotr 1
0 Zagłosuj Anonim 17.02 FAKTURA ZBIORCZA DO WZ Witam , jak zaciagnac wszystkei WZtki do jednej faktury zbiorczej. Mam wystawione 23 WZtki ale na jednej stronie z WZtkami którego moge zaznaczyc miesci sie tylko 20 pozycji . Jak przejde na kolejna strone to odznaczaja mi sie WZtki z pierwszej strony . Jak wystawic fakture do wszystkich WZtek ? Jak zaznaczyc 23 WZtki które w progamie widnieja na dwóch stronach. 2
5 Zagłosuj Anonim 02.02 oskar@ligo.pl Na wystawionych w dniu dzisiejszym fakturach automatycznych zniknął numer rachunku. Nic nie zmieniałem w tym zakresie a rachunek bankowy był i jest dalej wpisany w danych firmy jak również na proformie na podstawie której tworzą się faktury cykliczne. Dlaczego takie cuda się dzieją i klienci nagle dostają faktury bez rachunku bankowego? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.24 raport witam serdecznie ie Potrzebuję zrobić zestawienie faktur zaliczkowych do których nie wystawiona jest jeszcze FV końcowa Proszę o pomoc 1
1 Zagłosuj Anonim 11.23 Raport zamówionych towarów u dostawcy Dzień dobry, Czy jest możliwość wygenerowania zbiorczego raportu towarów zamówionego u dostawcy w danym okresie? Wiem że jest opcja eksportu do xls niestety wtedy towary rozbija na zamówienia. A mi chodzi o raport jak np. raport sprzedaży w danym okresie. Ewentualnie czy jest opcja stworzenia sobie samemu takiej funkcji? Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 08.20 ilość faktur wystawiona w m-cu sierpniu W m-cu sierpniu wystawiono 3 faktury. z tego jedną usunięto. nie wystawiono korekty. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.02 Błąd przy wysyłce do KSEF, błąd przy odinstalowywaniu Dzień dobry, dokonałem integracji i włączyłem KSeF (zgodnie z instrukcją). Próbowałem wystawić i wysłać fakturę do KSeF (od ponad 12 godzin status "w trakcie"). Wszedłem na stronę KSeF - tam status sesji anulowana. Próbowałem wystawić korektę do tej faktury - nie mogę ponieważ trwa wysyłka do KSeF. W ustawieniach KSeF w fakturowni status połączenia - niepołączone. Próbowałem odinstalować aplikację KSeF (chciałem ponownie ustawić połączenie) - komunikat "Wystąpił błąd podczas odinstalowywania aplikacji ". Na stronie KSeF odpiąłem certyfikat dla fakturowni, dalej brak możliwości dokonania jakiejkolwiek czynności. Status wysyłki dokumentu "w trakcie", brak możliwości odinstalowania aplikacji, brak możliwości wystawienia faktury w trybie offline, brak możliwości wystawienia korekty. Prośba o pomoc :) 1
0 Zagłosuj Anonim 07.23 Korygowanie Dlaczego nie moge skorygować do 0 fv zaliczki ? potrzebuję korekty fv zaliczkowej jak i końcowej 1
4 Zagłosuj Anonim 03.02 brak numeru rachunku bankowego na nocie księgowej Dzień dobry, od tego miesiąca nie drukuje się na nocie księgowej rachunek bankowy. Podczas edycji go widać, ale po zapisaniu już się nie pokazuje. Proszę o pilną poprawę tego błędu, bo nie mogę wystawiać dokumentów!!! 1
0 Zagłosuj Anonim 08.23 protokół przekazania czy jest możliwość utworzenia protokołu przekazania towaru ? . Lub wystawiania dokumentu WZ w języku w jakim wystawiam fakturę ? 1
3 Zagłosuj Anonim 08.20 Specyfikacja eksportowa/packing list Dzień dobry, czy program po wystawieniu FV lub WDT ma możliwość wydruku specyfikacji eksportowej/packing list do wystawionego dokumentu? pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 01.25 Inna wielkość/typ czcionki dla opisu produktu/usługi na fakturze Sugeruje aby opis produktu / usługi na fakturze mógł być generowany (opcja/przełącznik?) inną wielkością czcionki niż opis podstawowy. Najlepiej nieco mniejszą lub/i pochyloną - przy dłuższych opisach będzie to lepiej i estetyczniej wyglądać. Prosta rzecz chyba do zrobienia, a estetyka faktury jest przecież bardzo ważna! Dzięki za głosy za i za wprowadzenie :-) Pozdrawiam i jak najwięcej faktur życzę wszystkim ;) Eryk 1