0 Zagłosuj Anonim 01.25 Inna wielkość/typ czcionki dla opisu produktu/usługi na fakturze Sugeruje aby opis produktu / usługi na fakturze mógł być generowany (opcja/przełącznik?) inną wielkością czcionki niż opis podstawowy. Najlepiej nieco mniejszą lub/i pochyloną - przy dłuższych opisach będzie to lepiej i estetyczniej wyglądać. Prosta rzecz chyba do zrobienia, a estetyka faktury jest przecież bardzo ważna! Dzięki za głosy za i za wprowadzenie :-) Pozdrawiam i jak najwięcej faktur życzę wszystkim ;) Eryk 1
0 Zagłosuj Anonim 06.21 Dowód dostawy Jak wystawić dowód dostawy towaru przed wystawieniem Faktury Końcowej ? 1
3 Zagłosuj Anonim 02.02 Brak wykazanych danych do przelewu w NocieKsięgowej Dzien dobry! Wystawiam dzisiaj notę i na wydruku nie pojawiają się dane dot. konta bankowego, pomimo iż w ustawieniach jest wykazany rachunek. Pierwszy raz pojawiła się taka sytuacja. Ustawienia nie były zmieniane, rachunki są zapisane tak samo jak wykazywnaie ich na dokumentach. Proszę o szybką reakcje, bez tych danych nie jestesmmy w stanie wystawic poprawnie dokumentu i go wysłać odbiorcom 2
0 Zagłosuj Anonim 16.03 Zniknęła faktura Witam, Zniknęła faktura, którą potrzebuję zamienić z faktury zamówienie na końcową numer faktury zaliczkowej: ZAM1 2
2 Zagłosuj Anonim 03.22 Filtrowanie faktur z połączonymi płatnościami Czy jest możliwość dadania takiego filtra w wyszukiwaniu faktur? Przykładowo w sytuacji gdy status faktury został ręcznie zmieniony na "opłacono" nie ma możliwości odfiltrowania faktur niepołączonych z płatnościami od tych które są już połączone. Było by to niezwykle użyteczne i funkcjonalne 1
0 Zagłosuj Anonim 05.02 domyślne wstawianie do faktury sztuk Przy towarze mam zaznaczone jednostki miary sztuki gdy wypisuję fakturę za każdym razem muszę wybrać " szt " ,nie pokazuje się domyślnie jak to ustawić 1
0 Zagłosuj Anonim 12.24 Oszustwo - podszywanie się pod moją działalność Dzień dobry, czy mogą Państwo zablokować konto osoby, która podszywa się pode mnie Łukasz Świtalski, moją działalność gospodarczą i oszukuje ludzi wystawiają faktury z Waszego portalu? Pozdrawiam, Łukasz Świtalski przedsiębiorca 2
0 Zagłosuj Anonim 08.22 przychodzące faktury korygujące korzystam z programu wystawiania faktur. Co mam zrobić z otrzymaną od dostawcy fakturą korygującą? Gdzie ją zarejestrować? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.25 Waluta PLN w magazynie Dzień dobry, mam w magazynie produkty z faktur w EUR i PLN. Czy istnieje możliwość wyświetlania gdzieś Ceny netto/brutto przeliczonej na PLN? 1
1 Zagłosuj Anonim 01.25 Jak na podstawie istniejącej już faktury kosztowej mogę używając API wystawić Dokument Magazynowy PZ Dodaje fakturę przy pomocy API i chciałbym również przy pomocy API stworzyć dla niej Dokument Magazynowy PZ. Jakich ednpointów i w jaki sposób mogę użyć, abyt to osiągnąć? 1
0 Zagłosuj Anonim 08.21 Poprawa filtrowania wg odbiorcy + towaru/pozycji Proszę o rozbudowania filtru przeglądu faktur o możliwość dwu-poziomego wyszukiwania: 1. zawężenie do kontrahenta 2. wyszukanie towaru Przykład - chcąc odszukać w jakiej cenie i na jakich warunkach przebiegła sprzedaż towaru X dla kontrahenta Y - jest to aktualnie utrudnione lub niemożliwe. Ułatwi to utrzymanie stałego poziomu cen dla danego kontrahenta bez konieczności budowania cenników. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.23 ciąg dalszy do poprzedniej sugestii "brak kolumny pozostało do zapłaty" nie dodało mi screena, aby mogli Państwo zobaczyć jak to wyglada wrzucam pdf do podglądu panelu klienta 1
3 Zagłosuj Anonim 02.02 ksef Dzień dobry, aby pobrać faktury kosztowe, dokonałem rejestracji przez program. Pobrałem faktury, ale program z automatu każe, mi wysyłać nowo wystawione faktury przychodu do ksef ( nie mogę wysłać faktury do klienta , wydrukować bez nadania numeru ksef ) informuje, że nia mam jeszcze obowiązku wysyłania do ksef. Pytanie brzmi jak wydrukować lub przesłać mailem wystawione faktury ? Z poważaniem Marcin Kubiak 2
0 Zagłosuj Anonim 10.23 Zmiana adresu firmy w fakturowni Witam Jak zmienić adres działalności w fakturowni? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.24 Dodatkowe pole na pozycjach faktury Mam włączoną opcje: Dodatkowe pole na pozycjach faktury. Ustaliłem, aby wyświetlało dane produktów, a mianowicie PKWiU. Mam te dane zaimportowane u każdego produktu. Potrębuję mieć na fakturze kolumnę z danymi produktów: EAN lub Kod produktu, lub SKU, lub Kod u dostawcy, lub Kod księgowy. Faktury tworzą się przez integracje Apilo. Jak to ustawić, aby pojawiali się dane produktów na fakturze no i eksport do xml albo Excela? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.21 Problemy ze skorygowanymi fakturami zaliczkowymi Witam. Mam takie sytuacje, że wystawiam faktury zaliczkowe, które następnie są korygowane do zera. Oznacza to, że do transakcji już nigdy nie dojdzie i nie będzie do tego wystawiona faktura końcowa. Fakturę zaliczkową w takiej sytuacji można uznać za "rozliczoną" poprzez korektę. Jednak przy wystawianiu faktury końcowej do jakiejkolwiek innej faktury zaliczkowej, takie skorygowane faktury zaliczkowe cały czas pojawiają się w sugestiach jako "powiązane faktury zaliczkowe" i po prostu przeszkadzają w pracy, bo tam powinny być tylko faktury zaliczkowe, które są jeszcze do rozliczenia, a chyba logiczne, że jeżeli skorygowaliśmy fakturę zaliczkową do zera to ona już nie jest do rozliczenia. Pytałem na czacie online. Sugestię, żeby usunąć te faktury zaliczkowe, bo wtedy nie będą się "podpowiadały", pozostawiam bez komentarza... Z góry dziękuję za pomoc. 3
0 Zagłosuj Anonim 03.02 Ksef - FV z wydatkami Dzień Dobry, W stworzonej w zakładce "Wydatki" z programu KSeF faktura nie czyta dodatkowych Obciążeń (W tym przypadku raty za ubezpieczenie). FV RL/19170/02/26 Kwota na fakturowni.pl 2 079,18, a powinna wynosić 2168,67 ( tak jak na podglądzie z KSeF) . Zdjęcie w załączniku pdf. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.25 Maksymalny zakres id dla produktow Witam, jaki jest maksymalny zakres idkow dla produktow? Pozdrawiam 0
1 Zagłosuj Anonim 04.02 magazyny Mam magazyn sklep i biuro. Sklep ma towary, które sprzedaję, biuro to koszty, typu nici, benzyna, maszyny do szycia itp. Jak zmienić produkty, np. paliwo lub nici do szycia z magazynu sklep do magazynu biuro.? Dlaczego paliwo i inne koszty automatycznie wchodzą mi na magazyn sklep? Robię inwentaryzację i mam duży z tym kłopot 1
0 Zagłosuj Anonim 03.02 weryfikacja dwuskałdnikowa Dzień dobry, dlaczego weryfikacja jest obowiązkowa? nie jestem zainteresowany tą bzdurną, upierdliwą formą logowania. Wystarczy że banki ten kretynizm wymusiły. Proszę zostawić to w gestii klienta a nie się tak "troszczyć" 1
0 Zagłosuj Anonim 10.21 kolor wyróżniający dział Dzień dobry czy w kolumnie nazwa skrócona oddziału jest możliwość wyróżnienia poszczególnych oddziałów innym kolorem? 1
0 Zagłosuj Anonim 04.24 Znak & w nazwie firmy Gdy w nazwie firmy jest znak & jak np. M&M to podczas druku faktury pokazują się jakieś dziwne znaczki. Proszę o naprawę problemu. 0