Forum sugestii i pomysłów na ulepszenie Fakturowni. Zgłaszaj propozycje zmian, głosuj na pomysły innych użytkowników.

Anonim

architektura webhooks

Fakturownia przesyła webhook, insert/update eg dot. faktury (on update insert invoice). No i super. Szkoda jednak że w webhooku nie dostajemy informacji nt. dokumentu tj. całego lub większej częsci tego obiektu np. czy zafiskalizowano (lub stan), czy gov id etc…
Obecna architektura działa tak że przychodzi webhook i on process jest konieczność pytania zwrotnego fakturowni o ten dokument co jest troche bez sensu i zapewne nie o to chodzi sumarycznie aby samemu sobie generować obciążenie…

Komentarze (0)

Customer Reviews

Dodaj komentarz