1 Zagłosuj Anonim 12.13 efaktura chcę korzystać z e-faktury,Proszę o wprowadfzeniie programu. Z.Kupnicki 2
0 Zagłosuj stefanw.wozniak@gmail.com 05.13 e-Faktury Czy za pośrednictwem Państwa programu można wysyłać faktury elektroniczne do klientów? Czy spełnia to wymagania ministerstwa finansów? Pozdrawiam, Stefan Woźniak 1
0 Zagłosuj Anonim 05.19 EDI czy mozliwe jest rozliczanie elektroniczne faktur pomiedzy firmami przy pomocy EDI uzywajac Panstwa programu? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.20 miesięczne faktury Podczas zawierania umowy na nowy telefon obiecano mi przysyłać regularnie co miesiąc e-fakturę.14 dnia każdego miesiąca kończy się okres płatności ,no i niestety,muszę sama wysyłać przypuszczalną kwotę zgodnie z zawartą wcześniej umową i wtedy dopiero otrzymuję korektę błędnie wysłanej kwoty do poprawki..Dzisiaj jest już 19 dzień miesiąca i e-faktury brak na podanym adresie.Gdy chcę sama fakturę poszukać na podanych stronach to jest to niemożliwe ze względu na odrzucanie adresu logowania. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.22 Pytanie o KSEF Dzien Dobry, Testuje system generowania i rejestracji faktur KSEF. Pytanie, czy bedzie mozna wyslac wszystkie faktury w jednym pliku raz w miesiacu? Czy tez po wystawieniu kazdej faktury, nalezy to robic codziennie? Taki blad tutaj mi wyskakuje: Nie udało się wyeksportować faktur Error: Element '{http://crd.gov.pl/wzor/2021/11/29/11089/}P_11': 'NaN' is not a valid value of the atomic type '{http://crd.gov.pl/wzor/2021/11/29/11089/}TKwotowy'. at :74. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.23 ksef pojawia się taki komunikat : Nie udało się wyeksportować faktur Error: Element '{http://crd.gov.pl/wzor/2021/11/29/11089/}Ulica': This element is not expected. Expected is one of ( {http://crd.gov.pl/wzor/2021/11/29/11089/}KodPocztowy, {http://crd.gov.pl/wzor/2021/11/29/11089/}Miejscowosc ). at :17. i nie można wyeksportować FV KSEF 1
0 Zagłosuj Anonim 09.23 KSeF 2024 Dzień dobry Czy Państwa program do fakturowania (FAKTUROWNIA.PL) będzie przystosowany do wysyłki faktur do KSeF, obowiązkowego od 07.2024 r.? Czy faktury wystawiane w tym programie, będą mogły być wysłane do KSeF? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.23 ksef Dzień dobry, czy fakturownia.pl planuje udostępnienie funkcjonalności, która będzie służyła do dwustronnej komunikacji z ksef? tj wysyłki i pobierania faktur zakupu? - jeśli tak, to w jakim terminie przewidywane jest udostępnienie takiej funkcjonalności? serdecznie pozdrawiam Tomasz Bętkowski 1
0 Zagłosuj Anonim 12.23 Ksef nie eksportuje pliku xml Witam Przy próbie exportu do ksef otrzymuję jedynie info, że "Nie udało się wyeksportować faktur" i buton "uruchom ponownie". Z czego może wynikać taki komunikat ? 2
0 Zagłosuj Anonim 03.24 KSEF Dzień dobry, czy do 01.07.2024 powstanie sposób automatycznego wysyłania faktur do ksef z Waszej platformy ? nie chce się tym zajmować, sposób zmiany formatów, wysyłania, wracania i nadawania numerów z ksef na fakturownie to jest przecież marnotractwo czasu - proszę o informacje zwrotną, pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 11.24 Exsport faktury korygującek do KSEF Witam, wystawiłam fakturę korygującą: Faktura Korygująca numer K1 Dokument korygowany: Faktura 1/11/2024 z dnia 2024-11-05 chciałabym ja eksportować do KSEF, jednak system nie potrafi tego zrobić. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam Eliza Cieślewicz Erdo Olsztyn tel. 504636069 1
0 Zagłosuj Anonim 07.25 ksef Prosze o aktualne szkolenie z ksef, uczestniczylam u panstwa zdaje sie w zeszlym roku, rzad obiecał szkolenia i informacje w mediach, jak widac nic nie ma. 1
1 Zagłosuj Anonim 25.01 KSEF - jednostka wewnętrzna odbiorcy - gdzie wprowadzić? Dzień dobry, mam pytanie w związku z KSEF. Mój nowy klient prosi, aby na fakturach dla niego wskazywać jednostkę wewnętrzną odbiorcy, np.: NIP: 5272406693 Jednostka: 11004 – Zabierzów Rola: 2 (odbiorca) W obecnym programie nie widzę pola, w którym mogłabym wpisać numer jednostki wewnętrznej dla odbiorcy tak aby pojawiła się z fakturze ustrukturyzowanej KSeF. Wpisałam testowo te dane w pole: "Przyjmujący faktury" na karcie klienta, ale po wystawieniu jej i wysłaniu do KSEF nie widzę tych danych na fakturze ustrukturyzowanej. Proszę o informację: Gdzie dokładnie w programie należy wpisać te dane aby widniały na fakturze ustrukturyzowanej. Dziękuję za pomoc, 1
0 Zagłosuj Anonim 12.01 nowe żadanie systemu niemożliwe do realizacji Po włączeniu integracji próbnej z KSeF i odinstalowaniu tej opcji nie mogę tworzyć faktur ponieważ system wciąż żąda uzupełnienia o • Telefon - pole jest za długie (maksymalna ilość znaków: 16) • Dodatkowe pole na pozycjach faktury is not included in the list: GTIN, PKWiU, PKOB, CN 1
0 Zagłosuj Anonim 02.02 Szablon wydatków po API Witam Tworzę sobie szablon dla wydatków z ksef do pobrania pdf przez api. Używam oczywiście zmiennej invoice_template_id jednak w tych szablonach sprzedawca i odbiorca są zamienieni , ale w tym sensie , że jako seller szablon widzi buyer i odrwotnie. Ja sobie to w kodzie odwróciłem ale mam pytania: 1. Czy jest inny sposób aby nie trzeba było tego w kodzie odwracać? 2. Czy to się w którymś momencie samo nie poprawnie nie ustawi i wtedy mój szablon będzie pokazywał błędnie 1
0 Zagłosuj Anonim 29.01 Ksef - fakturownia - połączenie z systemem zewnętrznym Dzień dobry, Mam wewnętrzny system do fakturowania -> W systemie podaje dane klienta -> dyspozycja wystawienia FV do Fakturowni -> dzięki połączeniu API faktura jest w moim systemie wewnętrznym po 10 sekundach Co jak wejdzie KSEF? -> czy do mojego systemu wejdzie już FV z identyfikatorem KSEF? 1