2 Zagłosuj Anonim 11.23 KSeF w API Witam, Potrzebowałbym aby w xml/json z FV była informacja o numerze KSeF. Obecnie po ręcznym wygenerowaniu XML i wgraniu na stronę KSeF ręcznie nadawany jest numer, który można dopisać ręcznie z poziomu GUI. Dobrze by było wystawiać tą informację w XML/JSON jako nowy węzeł. Dodatkowo potrzebowałbym parametr w API aby możliwe było zwrócenie w XML/JSON tylko tych FV, które takowego numeru KSeF nie mają. Ostatnią rzeczą jaką bym potrzebował to API pozwalające dla konkretnej FV dopisanie numeru KSeF. Takie dodatkowe funkcjanalności przydadzą się każdemu innemu systemowi zintegrowanemu z KSeF i fakturownia.pl 1
0 Zagłosuj Anonim 11.23 KSeF Czy dokumenty będzie można wdrożyć do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) 1
0 Zagłosuj Anonim 12.23 Ksef nie eksportuje pliku xml Witam Przy próbie exportu do ksef otrzymuję jedynie info, że "Nie udało się wyeksportować faktur" i buton "uruchom ponownie". Z czego może wynikać taki komunikat ? 2
0 Zagłosuj Anonim 03.24 KSEF Dzień dobry, czy do 01.07.2024 powstanie sposób automatycznego wysyłania faktur do ksef z Waszej platformy ? nie chce się tym zajmować, sposób zmiany formatów, wysyłania, wracania i nadawania numerów z ksef na fakturownie to jest przecież marnotractwo czasu - proszę o informacje zwrotną, pozdrawiam 1
3 Zagłosuj Anonim 07.24 E-Faktury - Niemcy Dzień dobry, jestem Państwa klientem dla mojej spółki, która jest zarejestrowana w Niemczech i chciałem się dowiedzieć czy Państwa platforma będzie wspierała od 1 stycznia e-faktury w formacie ZUGFeRD 2.x i XRechnung, które są zgodne z tą normą dla rynku niemieckiego? 3
0 Zagłosuj Anonim 11.24 Exsport faktury korygującek do KSEF Witam, wystawiłam fakturę korygującą: Faktura Korygująca numer K1 Dokument korygowany: Faktura 1/11/2024 z dnia 2024-11-05 chciałabym ja eksportować do KSEF, jednak system nie potrafi tego zrobić. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam Eliza Cieślewicz Erdo Olsztyn tel. 504636069 1
0 Zagłosuj Anonim 12.24 zmian email Dzień dobry chcę zmienić mail tamten email został nie prawidłowo został podany i nie mam kontaktu z wami proszę o pomoc podany email do e-faktura to tomekwawro@gmail.com jest nieprawidłowy nazywam się Tomasz Wawro jak mogę zmienić email pozdrawiam. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.25 ksef czy jest już program do wystawiania faktur w ksef? i jak z nigo skorzystać (nauczyć się) 1
0 Zagłosuj Anonim 06.25 Kod QR na fakturach KSEF Czy jest już możliwość generowania kodu QR na e-fakturach wystawianych w systemie? 1
0 Zagłosuj Anonim 07.25 ksef Prosze o aktualne szkolenie z ksef, uczestniczylam u panstwa zdaje sie w zeszlym roku, rzad obiecał szkolenia i informacje w mediach, jak widac nic nie ma. 1
0 Zagłosuj Anonim 07.25 ksef Proszę o informacje jak będzie działać Fakturownia po wprowadzeniu KSeF. 1
0 Zagłosuj Anonim 09.25 wysyłanie fv do Ksef Witam, od dziś po kliknięciu przycisku "wyslij" pojawi się zdanie "nie można wysłać faktury - faktura wymaga najpierw nadania numeru KSeF". Ponieważ jeszcze nie ma tego obowiązku, czy można to wyeliminować ? Proszę o info dziekuje 1
0 Zagłosuj Anonim 09.25 Ksef - integracja fakturowni Czy planowana jest zmiana w integracji fakturowni z KSeF tak, aby można było wysyłać efaktury bezpośrednio z fakturowni do KSeF bez dokonywania eksportu pliku xml tak jak obecnie? 1
0 Zagłosuj Anonim 09.25 Dostosowanie programu do KSEF Dzień dobry, Proszę o informację, czy trwają prace nad dostosowaniem programu fakturownia.pl do KSEF? Kiedy program będzie dostosowany? 1
0 Zagłosuj Anonim 09.25 Przygotowanie do ksef Proszę o informacje co mam teraz zrobić aby w 2026 r wysyłać faktury do ksef przez Fakturownię.Czy muszę zmienić konto,format adresu e-mail,i inne czynności wykonać już teraz? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.25 KSeF Czy istnieje gdzieś prosta instrukcja jak zintegrować Fakturownie z system KSeF? Czy ja, jako JDG i użytkownik Fakturowni, muszę coś robić z tym API - bo nic tam nie rozumiem :( 1
0 Zagłosuj Anonim 11.25 co wybrać Szukam prostego programu do wystawiania faktur kompatybilnego z KseF Prowadzę mały hotelik z restauracją do 150 faktur miesięcznie Nie potrzebuję kwestii magazynowych itp Co mogą mi Państwo polecić Od ok 18 lat używałam programu Abak Amber ale z końcem grudnia kończą działalność i muszę radzić sobie sama. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.25 ---- integracja z KSeF, a uwierzytelnienie, czyli prawo do tej integracji z KSeF 1 - jaki rodzaj uwierzytelnienia trzeba posiadać, żeby zintegrować Fakturownię z KSeF mojej firmy? - Czyli jestem właścicielem firmy i wystawiam w Fakturowni własne faktury na własnym koncie. 2 - jaki rodzaj uwierzytelnienia trzeba posiadać, żeby zintegrować Fakturownie z KSeF, jeżeli obsługuję oprogramowanie nie swojej firmy tylko Klienta i wystawiam faktury jak podwykonawca spółki? - powiedzmy, że jestem administratorem i głównym użytkownikiem oprogramowania Fakturownia. 3 - jeżeli w oprogramowaniu Fakturownia mam dwie niezależne firmy (spółkę i JDG Klientów), to muszę je zintegrować w KSeF oddzielnie czy jakimś jednym certyfikatem? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.25 Ksef Dzień Dobry , czy fakturowania będzie kompatybilna z ksef ? Proszę o informację kiedy ? 3
1 Zagłosuj Anonim 12.25 KSEF 1. Niezależnie od tego czy online lub offline24. Dla polskich firm interesuje mnie potwierdzenie gdy nie ma nr ksef/wizualizacja faktury z jednym kodem gdy jest nadany nr ksef. Dla zagranicznych film i zwykłych osób interesuje mnie faktury z jednym kodem QR jeśli nadano nr ksef/z dwoma kodami QR jeśni jeszcze nie nadano. Czy udostępnią Państwo mozliwość pobierania wizualiacji faktur/potwierdzeń ksef w wersji PDF szczególnie przez API? To ważne szczególnie w drugim przypadku, bo te osoby nie będą miały takiego dostepu do ksef jak polskie firmy. 2. Czy w wypadku zaczęcia nowej faktury o 23:59 system Fakturownia automatycznie przełączy się na tryb offline24 gdy zapis odbędzie się uż w kolejnym dniu np. o 00:05? 2. Kiedy będzie można do testów KSEF, która byla pokazywana na ostatniej koferencji? 1
3 Zagłosuj Anonim 12.25 ----- odruch i przyzwyczajenie ---- przycisk zapisz i wyślij do KSeF po zainstalowaniu integracji z KSeF pod fakturą pojawia się dodatkowy przycisk "zapisz i wyślij do KSeF" jest on pierwszy i niebieski, narzuca się, żeby go nacisnąć, co ja odruchowo zrobiłam po wystawieniu bieżącej faktury. MYŚLĘ, że bezpieczniej będzie umieścić ten przycisk jako drugi, a przycisk ZAPISZ pozostawić w kolorze niebieskim i na pozycji pierwszej. Dzięki temu wysyłka do KSeF będzie bardziej świadomym wyborem, a nie wynikającym z odruchu, bo do tej pory zawsze naciskaliśmy niebieski przycisk na pierwszej pozycji. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.25 KSeF (DEMO) Dzień dobry, W dniu dzisiejszym połączyliśmy Fakturownię z KSeF (DEMO). Autoryzacja oraz ustawienia wysyłki dokumentów przebiegły bez problemu. Na jednym koncie posiadamy firmę zarejestrowaną w Polsce z polskim numerem NIP oraz w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Razem 3 różne numery NIP. Autoryzacja wersji DEMO została wykonana tylko dla polskiego NIP-u. Pomimo tego, podczas wystawiania faktur w dziale dedykowanym dla faktur z NIP Wielkiej Brytanii, pojawiły się problemy z zapisaniem dokumentu. System wskazywał na NIP sprzedawcy jako nieprawidłowy. Wystąpił krytyczny błąd uniemożliwiający zapisanie wystawionej faktury. Na tą chwilę system nie dopuszcza możliwości wystawienia faktury dla sprzedawcy z innym numerem NIP niż polski, które nie podlegają pod KSeF. Proszę o rozwiązanie problemu. 1