0 Zagłosuj Anonim 03.22 Formularz 22 Dzień dobry! Wysłałam ostatnio do MF JPK z deklaracją za miesiac luty. Dziś z urzedu skarbowego otrzymałam informację, że część deklaracyjna powinna być na formularzu 22. Proszę o informację jak mam wysłać do MF taki formularz? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.22 numeracja własna faktur dzień dobry, czy jest możliwość narzucenia własnej numeracji kolejnych faktur ? 2
0 Zagłosuj Anonim 30.04 <p>Noty za opóźnienie w płatnościach na 40e,70 e lub 100e</p> Przydałaby się możliwość utworzenia do faktury noty za opóźnienie w płatnościach na 40e,70 e lub 100e w zależności od kwoty faktury na podstawie ustawa z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1790 z późn. zm.) – w szczególności art. 10 ust. 1. Na chwilę obecną trzeba go tworzyć ręcznie. Podobnie jak noty odsetkowej czy wezwania do zapłaty. 1
0 Zagłosuj Marek 12.11 Podgląd faktury Witam, wygodna była by opcja następna i poprzednia faktura w podglądzie. Pozdrawiam 0
0 Zagłosuj Anonim 05.23 rozliczenie 50% vat od zakupu paliwa Witam, mam pakiet Start i okazało się że nie mogę rozliczyć faktur za paliwo z 50% vatem. Jak mam wprowadzić takie koszty? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.21 faktura - ilośc Witam, Uprzejmie proszę o informację gdzie mam zaznaczyć aby na wystawianych fakturach w pozycji ILOSC domyślnie było wpisane szt. - w razie potrzeby innej jednostki miary sama zmienię ustawienie. Pozdrawiam Natalia 1
0 Zagłosuj Anonim 05.02 dla jakich podmiotów jest dedykowany propgram? dzień dobry, proszę o informację, czy program może mi służyć do wystawiania i odbierania faktur z KSEF dla spółki z o. o. ? 2
0 Zagłosuj Anonim 10.21 kolor wyróżniający dział Dzień dobry czy w kolumnie nazwa skrócona oddziału jest możliwość wyróżnienia poszczególnych oddziałów innym kolorem? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.02 problem z eksportem faktury do ksef Dzień dobry, mam problem z wysyłką faktury do KSeF. Dokument utknął w stanie „processing/server_error” i nie otrzymał numeru KSeF ani żadnego komunikatu o błędzie. W widoku faktury nie pojawia się przycisk „Wyślij do KSeF”, a sama faktura jest zablokowana do edycji. W ustawieniach integracji nie widzę opcji odblokowania statusu. Proszę o ręczne odblokowanie dokumentu lub wskazanie, jak mogę przywrócić możliwość ponownej wysyłki, lub inne rozwiązania. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.02 Faktury Dzień dobry. Nie mogę wydrukować faktur lutowych. KSEF autoryzuje się od wczoraj. Nie mam obowiązku wysyłania faktur przez KSEF od lutego, więc powinnam mieć możliwość wydrukowania faktury. 2
2 Zagłosuj Anonim 22.04 <p>Spis wydania</p> Byłoby to bardzo przydatne, gdyby generując spis wydania, plik PDF nie nazywał się “fakturą” tylko “sw” albo “spiswydania”. Trzeba ręcznie edytować nazwę pliku, aby nie doszło do pomyłki z plikiem faktury. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.01 Travel https://hackmd.io/@nancynew/SyRMA08EZe https://youtu.be/Qb9q4Z6U8Kw https://youtu.be/Qb9q4Z6U8Kw https://youtu.be/Qb9q4Z6U8Kw https://youtu.be/XdneQnP-MrI https://youtu.be/XdneQnP-MrI https://youtu.be/XdneQnP-MrI https://youtu.be/XdneQnP-MrI https://youtu.be/n87o3gagVbY https://youtu.be/n87o3gagVbY https://youtu.be/n87o3gagVbY https://youtu.be/n87o3gagVbY https://youtu.be/61BYUQtHohs https://youtu.be/61BYUQtHohs https://youtu.be/61BYUQtHohs https://youtu.be/61BYUQtHohs 0
0 Zagłosuj Anonim 06.24 Brak kategorii przychodu w eksporcie do Optima W pliku eksportu faktur przychodowych do Optimy (Przychody -> Eksport do CDN Optima) brak jest kategoryzacji rodzaju przychodów. W efekcie po wczytaniu do Optimy wszystkie pozycje są opisane jako Przychody, bez uszczegółowienia czy to przychód za towar, za usługę itp. co nie pozwala księgowej na właściwą identyfikację źródła danego przychodu. Prośba o uzupełnienie. 3
0 Zagłosuj Anonim 28.02 Brak możliwości wydruku faktury w LUTYM Dlaczego w lutym nie mogę wydrukować faktury gdzie KSeF jest obowiązkowy od kwietnia. Wyskakuje błąd fakturze nie został nadany numer KSeF. 0
1 Zagłosuj Anonim 31.03 <p>Wersja demo</p> Czy można anulować wersję demo, na wykupiony pakiet. Zmiana z dnia na dzień, czy trzeba czekać, aż upłynie okres testowy? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.02 ustawienia Dzień dobry, korzystam z Państwa aplikacji od niedawna. Mimo że postępuję zgodnie ze wszystkimi instrukcjami na Państwa stronie, mam problemy z ustawieniami konta. Nie mogę zmienić szablonu ani rozmiaru, dodać firmy, zmienić rozmiaru logo ani dodać konta bankowego. Dziękuję, z poważaniem, Ivan Liubenchuk 1
1 Zagłosuj Anonim 03.02 brak połaczenia z ksef Spółka Above waves nip 784254 56 14 chciała wykonać integrację z ksef pobraliśmy podpisany aktywny plik autoryzacyjny z ksef ale na końcu nie nastąpiło połączenie z ksef prosze o pomoc 1
0 Zagłosuj Anonim 05.25 Sprzedaż poniżej ceny Dzień dobry, Chciałbym uzyskać informację czy da radę zmienić tak ustawienia żeby przy tworzeniu zamówienia/WZ/Faktury jeżeli wpiszemy niską cenę sprzedaży, system poinformuję nas lub podświetli na czerwono że próbujemy sprzedać towar z ceną poniżej ceny zakupu? 1
3 Zagłosuj Anonim 06.21 Zmiana kolejności sortowanie - opcja automatycznego sortowania pozycji na fakturze wg alfabetu. W naszym przypadku brakuje nam opcji zmiany kolejności - sortowania pozycji na fv jednym przyciskiem. Wielu klientów od nas tego wymaga a ręczne przesuwanie wielu pozycji na Fv jest bardzo uciążliwe i czasochłonne. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 02.22 zapytanie Proszę o informacje w której zakładce umieścić i jak wygenerować koszty własne 1
0 Zagłosuj Anonim 08.22 Możliwość zapisu wybranych filtrów przy przeglądaniu dokumentów Za każdym razem wchodząc na stronę z przychodami lub kosztami muszę na nowo filtrować interesujący mnie zakres dokumentów poprzez wybór odpowiednich filtrów w menu po lewej stronie. Zauważyłem, że w większości wypadków używam tych samych filtrów. Możliwość zapisania wybranego zestawu filtrów ułatwiłoby pracę. Przykładowo: - wchodzę na "Wydatki" - wybieram sobie okres "poprzedni miesiąc" - zaznaczam interesujące mnie kategorie, np. "wynagrodzenia" - wybieram odpowiedni status. Następnie zapisuję wybrany zestaw filtrów pod nazwą "niezapłacone wynagrodzenia z poprzedniego miesiąca". Potem za każdym razem mogę wchodząc na wydatki po prostu wybrać ten zestaw z pola wyboru zamiast na nowo go wyklikiwać. 1
7 Zagłosuj Anonim 02.02 Pilne! Nie wyswietlają sie numery konta na proformach Prośba o pilny kontakt na naszych proformach (u nas Durk do zapłaty) nie wyświetlają się numery kont firm i spółek. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.23 Kod GTU Dzień dobry, świadczymy usługi, które oznaczone są kodem GTU12. Przy imporcie danych do Optimy do rejestru VAT nie zaciąga się ten kod, pomimo, że jest w pliku źródłowym. Proszę o pomoc w jaki sposób ten błąd poprawić, nadmienię tylko, że w pliku, który importujemy do Optimy są zarówno usługi z kodem jak i bez kodu, a ilość dokumentów ok. 4tyś.- sprawia, że ręczne nadpisanie jest bardzo trudne, a wręcz niemożliwe. Pozdrawiam, 1
0 Zagłosuj Anonim 04.25 Dodawanie linii tekstowej przez API Dzień dobry, chciałabym dodać poprzez API linie tekstową na listę pozycji. Jak mogę to zrobić? Jakbym nie kombinowała dodaje się tylko pozycja bez ceny i ilości, ale ze wszystkimi kolumnami, jak zwykła pozycja. 2