5 Zagłosuj Anonim 13.05 <p>FAKTUROWNIA ZNIKNĘŁA OPCJA LINIA TEKSTOWA</p> DZIEŃ DOBRY PROSZĘ O POMOC . DZISIAJ ZNIKNĘŁA OPCJA “LINIA TEKSTOWA” DZIAŁAM W TRYBIE HYBRYDOWYM, JAK I OPCJA WYDRUKU DEFAULT NIC NIE POMOGŁO W POWROCIE DO NORMALNOŚCI 4
0 Zagłosuj Anonim 08.22 oferta cenowa Dodałem nowy szablon oferty cenowej. Jak zmienić aby ten nowy był domyślnym szablonem - teraz muszę zmieniać ręcznie. 1
0 Zagłosuj Anonim 17.02 nadawanie nazw produktom Witam Otrzymując fakturę zakupową mam na niej jakąś nazwę towaru. Czy po wprowadzeniu towaru z faktury na magazyn mogę zmienić mu w systemie nazwę na inną, która pokaże się na fakturze sprzedażowej? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.24 Uprawnienia w Rolach Chciałbym przyznać osobne uprawnienia dla dokumentów księgowych i dla dokumentów nieksięgowych, tak aby utworzyć użytkownika który może tworzyć proformy i je przeglądać i tylko przeglądać FV. 1
1 Zagłosuj Anonim 04.25 Usunełam fakturę Usunęłam fakturę chciałabym wystawić nową a w związku z limitem nie mogę - prosze o odblokowanie tej możliwosci 2
1 Zagłosuj Anonim 03.02 wysyłanie na pocztę klienta Dzień dobry , po wysłaniu faktury do ksef chcę wysłać juz ksefową fakturę z załącznikami do klienta jak do tej pory bez ksef i się nie da co trzeba zmienić ? 2
0 Zagłosuj Anonim 02.02 Wygląd faktury Dzień dobry nie wiem dlaczego przy druku w pdf rozciąga mi fakturę na dwie strony (przenosi polowe na drugą stronę, mimo że w podglądzie wszystko ładnie się mieści na jednej). Czy można to jakoś zmienić? 1
3 Zagłosuj Anonim 02.02 Błąd KSEF (faktura reverse charge 0% dla zagranicznego klienta) Dzien dobry, Z jakiego powodu Fakturownia blokuje wysyłkę do KSEF faktury wystawionej w EUR na 0% VAT (reverse charge), wymagając tłumaczenia kwot na PLN? Ustawa tego nie wymaga, urzad skarbowy i KSEF pozwalaja na wystawienie takiej faktury tylko w EUR bez konwersji na PLN. Prosze o informacje, czy mozna to zmienic, bo nie jest to dla mnie wygodne pokazywanie rownowartosci faktury w PLN. For submission to KSeF, the invoice currency must be converted to PLN, or its main currency must be PLN 0
0 Zagłosuj Anonim 05.22 Moduł kadrowy Czy w Fakturowni jest przewidziany moduł kadrowy, na dodanie w firmie pracownika? Na wprowadzenie danych pracownika i ewidencji pracy itp.? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.25 wyszukiwanie według specjalnego pola Dzień dobry! Zgodnie z sugestią uzyskaną od pomocy umieszczam propozycję poprawki systemu. W systemie wystawiania faktur jest możliwość utworzenia dodatkowego pola. Jest to bardzo przydatne jeśli na fakturach występuje ten sam towar ale z różnymi, potrzebnymi do identyfikacji numerami. W zasadzie sensownym się wydaje w przypadku tego pola nieumieszczanie numeru w nazwie towaru/usługi. Zwłaszcza, że wpisanie za kazdym razem w nazwie innego numeru - system zapamietuje wszystkie i wprowadza na stan magazynowy za każdym razem inny produkt. W moim przypadku jest to numer wyrobu medycznego ale równie dobrze może to być numer seryjny/fabryczny sprzedawanego urządzenia czy rejestracyjny. Kłopot w tym, że nie ma możliwości wyszukiwania faktur według tego pola - i funkcjonalność traci sens. Nie można bowiem odnaleźć faktury z wpisanym do dodatkowego pola numerem. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.02 ryczałt witam jak zaznaczyć w obliczeniach do zus ze ryczałt jest do 300 tyś 1
0 Zagłosuj Anonim 02.22 Wezwanie do zapłaty generowane dla kilku faktur. Obecnie jest możliwość wygenerowania wezwania do zapłaty tylko dla jednej faktury. Przydałaby się opcja "wezwania zbiorczego" dla kilku faktur. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.22 Poprosze Fakture Opłacał usługi państwa serwisu 10.02 z konta firmowego, dopiero nie otrzymałem żadnej faktury. Poproszę fakturę. 1
1 Zagłosuj Anonim 08.05 <p>system kaucyjny</p> proszę podać rozwiązanie do poprawnego wystawiania faktur dla sprzedaży produktów w opakowaniu PET i puszek - Kaucja bez VAT i nie wchodząca do przychodu 1
2 Zagłosuj Anonim 03.02 Chce zmienić numer konta na euro Wyświetla mi się komunikat że błędne konto chociaż wystawiałem faktury przed 2 lata i było ok , nie wiem jak to zmienić teraz żeby było dobrze 1
0 Zagłosuj Anonim 02.02 autoryzacja manualna do KSeF Jak długo czaka się za autoryzację po dodaniu certyfikatu, klucza i hasła? U mnie trwa to ponad 2 godziny i nie ma pozytywnego potwierdzenia 1
0 Zagłosuj Anonim 01.25 Dodawanie produktów "z ręki" podczas wystawiania dokumentu WZ. Możliwość wprowadzenia pozycji na dokumencie WZ "z ręki" bez konieczności wprowadzania na magazyn. Jest to ułatwienie dla klientów świadczących usługi na materiale klienta, który nie jest w magazynie usługodawcy. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.22 zapytanie Proszę o informacje w której zakładce umieścić i jak wygenerować koszty własne 1
0 Zagłosuj Anonim 01.25 samodzielne obliczanie noty odsetkowej czy jest mozliwosc samodzielnego obliczenia i uwzglednienia lub od razu dodania do faktury odsetek wynikających z nieoplaconych dni zgodnie z naliczanymi ustawowo odsetkami?? byloby prościej 1
10 Zagłosuj Anonim 03.22 Ręczna korekta kwoty vat Dzień dobry, przy wprowadzaniu faktur kosztowych często występuje problem z zaokrągleniem kwoty podatku vat, niestety zmiana sposobu liczenia nie pomaga w przypadku pojedynczych sztuk. W załączniku przesyłam przykładowy wycinek problematycznej faktury. Prośby o korekty faktur o jednego grosza kilka razy w miesiącu są trochę problematyczne. Myślę że opcja ręcznej korekty kwoty podatku która zresztą występuje w większości programów do fakturowania byłaby tu na wagę złota. 0
0 Zagłosuj Anonim 02.25 kpir Czy przy pomocy tego programu mogę prowadzić księgowość małej jednoosobowej firmy? Urszula 1
0 Zagłosuj Anonim 08.23 Zestawienia Czy jest możliwość zrobienia zestawienia za wybrany okres wg.jednego produktu , w przypadku gdy na fakturach jest po kilka różnych produktów , a ja potrzebuję zestawienie faktur i kwotę netto tylko danego produktu z podsumowaniem za wybrany okres. Dokładnie chodzi mi o takie zestawienie jak można zrobić np.wg wybranego kontrahenta. Chciałabym wybierać produkt za dany okres, tak aby pokazywał się tylko ten produkt , a nie faktury na których znajduje się ten produkt i wszystkie inne produkty. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.23 potwierdzenie salda Dzień dobry, czy z programu można wygenerować dokument potwierdzenie salda dla klienta. 1
2 Zagłosuj Anonim 03.02 Chce zmienić numer konta na euro Wyświetla mi się komunikat że błędne konto chociaż wystawiałem faktury przed 2 lata i było ok , nie wiem jak to zmienić teraz żeby było dobrze 1
0 Zagłosuj Anonim 15.03 Wczytanie faktur z KSeF Dzień dobry Czy do zaczytania faktur kosztowych z KSeF potrzebuję dokupić pakiet OCR ? Czy faktury będą zaciągać się w pakiecie czy też jest konieczność zaciągania z ksef i sprawdzania przy wczytaniu każdej faktury z osobna ? 1