0 Zagłosuj Anonim 01.14 Język niemiecki Witam, do wyboru mam EN i FR a mnie interesuje niemiecki.... Gdzie mam szukać, bo piszecie ze macie wiele jezykow. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 zeko-pytanie Dlaczego nie ma w formacie faktury daty zakończenia dostawy/wykonania usługi? Dariusz Zegarski 1
1 Zagłosuj Anonim 02.11 kupujący bardzo często po wybraniu kupującego nie wyświetlają się pozostałe dane tzn adres i nip 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 faktura vat rr faktura vat rr jest fakturą do zapłaty dla wystawcy faktury, bo rolnik ryczałtowy sprzedając produkt mi jako vatowcowi nie wystawia faktury vat, bo nie może .Faktura vat rr wystawiona przeze mnie nie może być przypisana mi na listę przychodu, bo to jest dla mnie wydatek-koszt . Zmieńcie to, bo fałszuje to dane, które na ten moment są nieprawdziwe i nie przydatne w programie. Poza tym na fakturze vat rr nie ma rubryki na nr konta do przelewu dla sprzedającego mi towar, a obowiązkiem moim jest dokonanie przelewu na konto, a nie gotówka 1
0 Zagłosuj Anonim 10.13 modyfikacja sytemu o wezwanie do zapłaty Warto wprowadzić możliwość automatycznego wysyłania wezwania do zapłaty po przekroczeniu określonego terminu płatności f-ry. Taka funkcjonalność usprawni ściąganie płatności, są systemy które mają taką funkcję i działa to bardzo sprawnie. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.15 Raport kasowy Dzień dobry, Proszę o poprawienie raportu kasowego, gdyż na raporcie widnieją pozycje faktur wystawiane jako gotówkowe, natomiast powinny być widoczne tylko operacje KP/KW. Powoduje to podwojenie salda końcowego (zlicza fakturę i KP do faktury jako dwie pozycje). Problemem są też pozycje z KP i KW, które generują nowe produkty w magazynie, np. zapłata za Fakturę nr 1/2015 i wygenerowanie do niej KP 1/2015 powoduje powstanie powstanie w magazynie produktu o nazwie "1/2015" . Pozdrawiam, Bolesław Urban 1
0 Zagłosuj Anonim 10.12 Wykres sprzedaży Sprzedaż w walucie jest pokazywana na wykresie raportu sprzedaży jako PLN zamiast przeliczenia wg kursów średnich. 1
1 Zagłosuj Anonim 11.14 Raport produktów kupowanych Kiedy będzie dostępna opcja generowania raportu dla produktów kupowanych. Jest raport dla produktów sprzedawanych, dla kupowanych brak. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.13 dołożenie dodatkowego pola do drugiego konta czy jest możliwość dołożenia dodatkowego pola z numerem konta. Jak przygotowuję rachunek dla klienta zagranicznego muszę przed numerem konta wstawić symbol PL. Dla polskich konta nie ma takiego symbolu, co zmusza mnie do edycji numeru konta , a gdyby była opcja wyboru to za jednym kliknięciem sprawa byłaby załatwiona bez konieczności edytowania dokumentu. 1
1 Zagłosuj Anonim 12.15 błąd zaokrągleń Zauważyłem, że cześć faktur jest robione jak u Państwa, liczony VAT per pozycja, a czasem jest tak, że kilka pozycji netto, a VAT wylicza się na dole. Jaka to różnica? a no taka, że suma zaokrągleń na ogół nie równa się zaokrągleniu sumy. Np. mam taka fakturę na której są dwie pozycje netto 88,61 i 9,76 czyli łącznie 98,37 i od tego wyliczono VAT 22,63 co daje łączną kwotę 121zł. Natomiast, gdy wpisuje to przez Państwa stronę per pozycja to otrzymuje z 88,61 108,99zl brutto, natomiast z 9,76 otrzymuje 12zł brutto i łącznie 120,99zł brutto. Z tego wniosek, że taka faktura jest na Państwa stronie niewprowadzalna, chyba, że obie pozycje skumuluje do jednego wiersza... 1
1 Zagłosuj Anonim 05.14 integracja www witam chciałbym w momencie wyświetlenia kodu javascript z produktem z fakturowni w formularzu przesłać dodatkowo: a) unikatowy kod produktu z fakturowni w dodatkowym polu b) unikatowe ID uzytkownika (oprócz emaila) w dodatkowym polu Jak mam to uczynić? Czy wykorzystać do tego dodatkowe pola field1, field2 w zaawansowanej formatce? 1
12 Zagłosuj Marcin 07.14 WEZWANIE DO ZAPŁATY POTRZEBNE JEST GENEROWANIE WEZWANIA DO ZAPŁATY a nie tylko wysyłanie przypomnienia. Wezwanie do zapłaty powinno poprzedzać grupowanie po kliencie zaznaczenie kilku FV i ich numery automatycznie powinny wchodzić do wezwania do zapłaty wraz z kwotą. 7
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Wydatki Witam, Mam pytanie: Dlaczego dokumenty magazynowe, które wpisuje nie są uwzględniane w Raportach jako wydatki? 1
0 Zagłosuj Anonim 08.16 wiadomość potwierdzająca wpłatę Serwus, Czy da się ustawić wiadomość e-mail, która będzie wysyłana zaraz po ustawieniu statusu faktury "opłacona"? Chciałbym informować klientów o tym, że przelew dotarł. Tymczasem, Wojciech Bizub 1
0 Zagłosuj Anonim 04.13 Strona główna Przychody Mam propozycję, czy na stronie głównej czyli tam gdzie zanjdują się przychody i zestawienie wszystkich faktur/rachunków można by dodać jeszcze jedną rubrykę "termin płatnosci" . W poprzednim programie do fakturowania tylko innej firmy była taka rubryka która bardzo ułatwiala kontrolę nad płatnosciami. Myśle że taka rubryka byłaby bardziej przydatna niż ta z rodzajem produktu. Dla mnie osobiście to niczemu nie słuzy, ale byc moze dla innych jest pomocna. Poza tym jestem bardzo zadowolona z prostoty tego programu i jedyne czego mi brakuje to rybruki która pozwolilaby na szybka kontrole platności moich klientow 1
1 Zagłosuj Anonim 02.17 Wyciągi bankowe Czy jest jakaś opcja prowadzenia wyciągów bankowych, które można by łączyć z konkretnym wydatkiem lub przychodem płaconymi przelewem? Chodzi o taką możliwość, aby sprawdzać sobie stan konta wg informacji, które mamy dostępne na swoim koncie bankowym z saldem wg przychodów i rozchodów w programie Fakturownia. Fajna by była możliwość zamykania takiego wyciągu w obrębie 1 miesiąca i gdyby było pokazywane saldo początkowe i końcowe w danym miesiącu. Wydaje mi się, że taka opcja byłaby przydatna jeśli prowadzi się sprzedaż i wydatki w różnych oddziałach (na różnych użytkownikach w programie Fakturownia), a to wszystko spływa i wychodzi z jednego konta bankowego. Wtedy można by sobie sprawdzać czy stan konta bankowego zgadza się z opłaconymi wydatkami i fakturami sprzedaży. 1
1 Zagłosuj Anonim 01.12 Eksport Bazy Produktów Witam, moim zdaniem przydałoby się możliwość eksportowania bazy produktów do formatu Excel. 2
0 Zagłosuj Anonim 08.13 magazyn Przydatną funkcją w magazynie byłaby tzw "cena zakupu średnioważona", to znaczy że kiedy kupuję ten sam towar i za każdym razem z inną ceną zakupu mógłbym łatwo sprawdzić po jakiej średniej cenie zakupiłem produkt. Np. kupiłem 100szt zegarków po 3zl a następnie 50szt po 2.5 bo była promocja. to średnia cena zakupu zegarków jest 2,83 zł 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Panel klienta wystawiłem próbną fakturę i próbuję wejść na Panel klienta (po wylogowaniu z serwisu). Wyskakuje informacja że strona jest w budowie. Czy to jest normalne zachowanie serwisu? Po jakim czasie Panel klienta zacznie działać? 1
1 Zagłosuj Anonim 09.11 zaliczki brak opcji zaliczki która może być ujęta w ogólnej wartości FV i w końcowym rozliczeniu FV o nią pomniejszona 0
0 Zagłosuj Anonim 09.16 aktualizacja stanów magazynowych Proszę o informację, na ile dokładne są stany magazynowe pokazywane w wykazie produktów w danym magazynie. Pytanie motywuję faktem, iż odnośnie kilku produktów na których były robione operacje RW tylko niektóre z tych operacji zostały uwzględnione w aktualnym stanie dostępności, w związku z czym według wykazu niektórych produktów jest więcej niż w rzeczywistości. To wprowadza w błąd, w związku z czym bardzo proszę o pilną odpowiedź. 1