8 Zagłosuj Anonim 07.16 Integracja fakturowni z wieloma sklepami e-commerce Problem powstaje w momencie gdy użytkownik posiada dwa lub więcej sklepów online, które by chciał powiązać z różnymi działami/firmami w obrębie jednego konta fakturowni. Posiadam dwa sklepy, tak więc przy imporcie zakupów/faktur ze sklepu do fakturowni nie mogę sprecyzować, który sklep ma mieć, który odział firmy. Skutkuje to tym że nie mogę automatycznie wysyłać faktur. Faktury wymagają korekcji wyboru działu/firmy, z której są wystawiane. 2
0 Zagłosuj Anonim 10.17 Długość wpisu nazwy usługi Potrzebuję wpisać długą nazwę usługi ale program tego nie przyjmuje np. 50 wyrazów. Jak to zrobić? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 eksport WZ do Optima Witam. Czy będzie możliwość eksportu dokumentów WZ do systemu Optima? Czy mniej więcej można określić termin? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.17 Opłata Dzień Dobry, Czy można otrzymać kod promocyjny do obniżenia opłaty. W tamtym roku płaciłem za usługą około 140 zł brutto a teraz 280. Będę dozgonnie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. 1
0 Zagłosuj Anonim 06.18 Numer faktury Witam, w jaki sposób mogę w numerze faktury wstawić numer miesiąca ale w taki sposób żeby nie posiadał zera przy wartościach poniżej 10? 1
8 Zagłosuj Anonim 02.16 Modernizacja raportów proszę o informację czy istnieje możliwość wygenerowania raportu podobnego do Ewidencji sprzedaży VAT z dodatkową kolumną informującą o numerze zamówienia. Bardzo zależy nam na modernizacji raportów. 2
5 Zagłosuj Anonim 03.18 Import faktur a identyfikator produktu Witam, Produkty w różnych serwisach sprzedażowych mają różne nazwy, ale ten sam kod produktu. Gdy importujemy faktury wystawione w zewnętrznych systemach sprzedażowych (np z Amazon) to dokumenty magazynowe nie dopasowują się do odpowiednich produktów w magazynie. Czy istnieje jakiś sposób żeby je odpowiednio zmatchować? Np. dodać do pliku importu pole z odpowiednim identyfikatorem produktu? 7
0 Zagłosuj Anonim 02.18 Obliczanie rabatu Witam, Czy jest opcja by rabat był wyliczany kwotowo od łącznej ceny zakupu brutto? Pozdrawiam agata 3
1 Zagłosuj Anonim 02.17 E-faktura korygująca z potwierdzeniem Zgodnie z obecnie obowiązującym prawem nie ma konieczności składania podpisu na fakturze korygującej. Wystarczy dowolny dowód potwierdzający odebranie faktury. Mam propozycję aby w przypadku wysyłania faktury korygującej z serwisu można było wygenerować dokument potwierdzający dostarczenie faktury. Taki dokument byłby honorowany przez księgowość. Obecnie jedyną możliwością tego typu potwierdzenia jest wydobycie informacji o pomyślnym dostarczeniu z loga w "Ustawienia" > "Aktywności" 1
0 Zagłosuj Anonim 05.18 Lista faktur w arkuszach google Dzień dobry, Bardzo potrzebuję do raportowania, które firma robi w arkuszach Google aktualną listę faktur. używam API i funkcji google IMPORTXML, tam się podaje link w pierwszym argumencie, a w drugi podaje się XPATH żeby odpowiednio wybrać elementy do wyświetlenia: =IMPORTXML("https://judyk.fakturownia.pl/invoices.xml?api_token=**********/judyk";"/invoices/invoice/number|//price-gross") Jednak w odpowiedzi do arkusza Google wpisują mi się faktury wraz z wartością brutto w komórkach pod sobą: 03/04/2018 122.28 02/04/2018 279.78 01/04/2018 756.44 Jak trzeba zmienić XPATH, żeby wartość brutto trafiła do komórki obok numer faktury, a nie pod nim? Tzn, aby mieć dane faktur w wierszach, jeden wiersz na fakturę? Z góry dziękuję za pomoc. 1
2 Zagłosuj Anonim 12.17 KOMPENSATY Witam często się zdarza że wystawia nam Klient Fv i my wystawiamy temu samemu klientowi rówanież FV. Dlatego fajnym sposobem rozliczenia takich FV byłaby KOMPENSATA. Czy istnieje możliwość aby coś takiego się pojawiło, albo juz jest tylko nie moge namierzyć :) Dziękuję Pozdrawaim 1
11 Zagłosuj Anonim 02.11 Grupowanie Generalnie super byłoby grupowanie faktur np.: zgodnie z miesiącami. Mi akurat bardzo pomogłoby... 0
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Faktura kosztowa i KW Witam, mam problem z raportem kasowym. Księguję fakturę kosztową gotówkową i potem wystawiam KW, niestety w raporcie kasowym ten wydatek księguje się dwa razy. Nie powinno tak być, gdyż KW tylko rozlicza daną fakturę. Proszę o informację, co z tym zrobić. Mogłabym nie wystawiać KW i zeszłoby tylko raz z raportu kasowego, niestety muszę wystawić KW i robię to ręcznie. Jest to istotne utrudnienie. 1
3 Zagłosuj Anonim 02.16 Nowości Witam chciałabym się dowiedzieć skąd mogę pobierać informacje o wprowadzonych zmianach do systemu? Np tych które znajdują się w zakładce sugestie na forum. Dziękuje 1
0 Zagłosuj Anonim 05.19 export faktur jak zrobić eksport faktur sprzedaży do rewizora firmy insert, próbowałam i nie mogę.. 1
5 Zagłosuj Anonim 12.16 Automatyczne wyznaczanie stanów minialnych i masymalnych Na podstawie danych historycznych sprzedaży system pomoże obliczyć sprzedaż produktu i pomorze tym samy określić stan minimalny na dany okres. Np. u dostawcy robimy zamówienie co 7 dni. System obliczy, że średnio sprzedajemy 10 szt. tygodniowo danego produktu, więc dzięki tej cennej informacji będziemy mogli złożyć zamówienie. W ecommers sprzedajemy towar, którego czasem nie mamy na stanie, ale za pomocą sprawnego zamawiania towaru jesteśmy w stanie zapewnić dostępność produktów. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.18 Jpkvat Jak wysłać jpkvat mając konto w fakturowni i wprowadzone 2 faktury dochodu i 1 kosztów 1
0 Zagłosuj Anonim 04.18 Błędy Witam, po przeanalizowaniu sprzedaży i stanów magazynowych okazało się że system ściąga produkt do anulowanego dokumentu, oraz do faktury która jest wystawiona do paragonu jak i również do faktury końcowej która była wygenerowana na podstawie faktury korygującej. W ustawieniach jest zaznaczony automat do WZ . Proszę o przeanalizowanie powyższych przypadków i ewentuą inf. zwrotną jak uniknąć tych błędów względnie poprawę ustawień dla WZ. 1
4 Zagłosuj Anonim 09.16 Rodzaj postawy na Fakturze Możliwość wyboru rodzaju dostawy do wystawianych dokumentów z listy wyboru+ możliwość definiowania takiego słownika. (Np.: kurier; odbiór osobisty; transport własny; itp...) 2
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Wydatek w EUR z odwrotnym obciążeniem Dzień dobry, Otrzymuję regualrnie faktury z Irlandii w EUR, które mają odwrotne obciążenie. Jak wprowadzić taki towar w do systemu i jak wprowadzić potem taki wydatek. Dziękuję i pozdrawiam, Jarosław Kaczmarski 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Czy istnieje możliwość eksportu zarejestrowanych dokumentów do programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość 2.0? Znalazłem na forum wpis ze stycznia 2017, ale może coś się zmieniło w tym czasie? 1
0 Zagłosuj Anonim 09.18 Brak info na wydruku faktury dlaczego VAT jest np "Dostawa towarów oraz świadczenie usług poza terytorium kraju. W tym świadczenie usług, o których mowa w art.100 ust.1 pkt 4 ustawy"? Po wybraniu tej informacji w edycji faktury nie ma opcji żeby pojawiła się na wydruku. Da się to zrobić? 1
0 Zagłosuj Anonim 08.18 jak wystawić invoice chyli dostawa jest poza krajem a terytorium UE Witamy, Proszemy napisać, jak w Fakturownie wystawić invoice chyli dostawa zostava skonczona poza terutorium kraju a UE? Dzieńkujęmy z góry! 1