1 Zagłosuj Anonim 02.16 sprzedaż z różnymi terminami płatności Witam, jak mogę prawidłowo wpisać na fakturze dwa terminy płatności (t. np. 1/2 kwoty faktury za 7 dni a 1/2 za 14? Z poważaniem Dorota Szymańska 1
3 Zagłosuj Anonim 02.12 pole kod pocztowy i miejscowość w jednym oknie Fajnie by było gdyby okno kod pocztowy i miejscowość było jako jedno okno, nierozdzielone. Ułatwiłoby to przekopiowanie adresu np z maila. Taka sugestia :) 0
1 Zagłosuj Anonim 09.13 Zakładka Klienci Przydało by się w wersji standard kilka własnych pól - które tworzą użytkownicy na swoje potrzeby a tu tylko dodatkowy opis :-( ... może jakiś mini crm. 3
0 Zagłosuj Anonim 11.18 SMSy do klientów Witam, w mojej ocenie bramka SMS została ustawiona poprawni. SMS testowy wysyła się pomyślnie. Jednak SMSy do klientów już nie. Z czego to może wynikać? 1
0 Zagłosuj Anonim 04.18 Błąd przy próbie podpisania JPK Plik JPK wygenerowany z fakturowni nie przechodzi walidacji przy próbie podpisania profilem zaufanym: https://obywatel.gov.pl/podatki/podpisz-jpk_vat-profilem-zaufanym Próbowałem w zeszłym miesiącu i efekt był ten sam. 1
8 Zagłosuj Anonim 05.12 dowody wplat mozliwość wydruku druczku do rachunku do wplaty czy przelewu w banku 0
3 Zagłosuj Anonim 01.15 automatyczne rozsyłanie powiadomień o terminie płatności - różne reguły Często zachodzi u mnie potrzeba, aby dla konkretnej faktury lub klienta >wyłączyć< lub >zmienić< częstotliwość wysyłania automatycznych powiadomień o terminie płatności. To dla mnie znaczący problem nie tylko wizerunkowy, ale organizacyjny kiedy klient z którym umawiam się indywidualnie otrzymuje wbrew naszym ustaleniom przypomnienie o zapłacie, którą z jakiegoś powodu musieliśmy ustalić onaczej niż w obowiązującym oficjalnym dokumencie. — Jak mogę to zmienić w programie? 4
3 Zagłosuj Anonim 06.15 Kontrola księgowego Więcej informacji zwrotnych o tym co księgowy robi na koncie, kiedy się loguje, jakie dane przegląda itp, może forma raportu. Kontrola najwyższą formą zaufania. :) 1
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Podgląd szablonu e-mail podczas edycji. Podczas budowania włąsnych szablonów b.pomocną rzeczą jest możliwośc szybkiego podglądnięcia końcowego efektu wizualnego. Bez tego praca osoby nie doswiadczonej może narazić na wile niepotzrebnych nieprozumień, a w konsekwencji skłądania podpisu na każdym materiale wysyłanym do klienta napisu "fakturownia.pl" kompromitować to narzędzie w oczach innych ew. zainteresowanych. Pozostawiam do rozważenia. proszę to przemysleć 0
0 Zagłosuj Anonim 09.17 Umiejscowienie danych nabywcy na fakturze. Zauważyłem, że przy korzystaniu z koperty z okienkiem (chodzi o kopertę o wym. 22x11 cm) nie całkiem jest widoczny adresat (nabywca). Czy można byłoby przesunąć te dane o ok. 2 cm w prawo? 1
0 Zagłosuj Anonim 09.17 Export do pdf zupełnie nieczytelny!? Szanowni Państwo, jestem zażenowany jakością świadczonych usług. Od kilkunastu dni system generuje mi pdf'y jak w załączeniu! Czy życzyliby sobie państwo otrzymywać takie dokumenty? Przykład prezentuje w załączniku. Prosze o natychmiastowe rozwiązanie problemu, gdyż niszczy wizerunek przedsiębiorstwa oraz rekompensate w postaci połowy roku w serwisie gratis (w przypadku usunięcia usterki), lub natychmiast rezygnuję z usług. 1
3 Zagłosuj Anonim 03.14 Rozliczenie podróży przedsiębiorcy Czy w ramach wykupionego pakietu mogłabym otrzymać dokument na rozliczenie podróży przedsiębiorcy? 2
7 Zagłosuj Anonim 11.12 Klienci Postarajcie się żeby po kliknięciu na klienta wyświetlały się wszystkie faktury i ich suma 1
1 Zagłosuj Anonim 04.14 Eksport faktur przychodowych do Optimy Witam, mam problem z pobraniem pliku z fakturami do Optimy. Generowanie przebiega poprawnie, jednak gdy chce pobrać zestawienie, przeglądarka otwiera ten plik w nowej zakładce, (chyba) jako plik tekstowy. W jaki sposób mogę pobrać zestawienie faktur do Optimy jako plik? Pozdrawiam Karol Witek 1
1 Zagłosuj Anonim 03.14 przegląd produktów wg. dostawcy Fajnie byłoby wprowadzić przegląd produktów wg. dostawcy, albo chociaż wprowadzenie sortowania po 'kod produktu' lub 'opis' w /products lub którymś z raportów - dzięki temu robiąc zamówienie od dostawcy X mógłbym szybko zerknąć które produkty są od niego i sprawdzić, które z nich wymagają uzupełnienia stanów magazynowych. 1
2 Zagłosuj Marcin 06.15 dokumenty cykliczne na liscie przydałoby się ulepszenie dokumentów cyklicznych na liscie faktur. Na ikonie "cyklicznosci" powinna byc data nastepnej faktury cyklicznej albo informacja (i wtedy na zielono) a jesli juz nie ma kolejnych cyklicznych to wtedy ta ikona powinna byc szara. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 Faktury za Waszą usługę. Od początku nie mogę znależć faktur za moje ogłoszenia na OLX. Wasza firma jest słabo zrobiona na stronie i jest jak dla przedszkolaków , a nie mogę wydrukować faktur. Sugeruję , aby pod płatnością za usługę wyskakiwała faktura lub po płatności automatycznie przychodziła na emeila. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Sugestia Witam. Od niedawna korzystam z Waszej strony oraz aplikacji na telefon. Są fantastyczne, chociaż aplikacja powinna być troszkę bardziej dopracowana, np. na liście rachunków i wydatków powinna być suma do zapłaty oraz suma całkowita (tak jak jest na stronie). Odnośnie strony proponuję dodanie możliwości archiwizowania rachunków, tzn. obok "Przychody" i "Wydatki" dodać zakładkę "Archiwum". W nim znalazłyby się rachunki, które są starsze niż określony przez użytkownika okres, lub jeżeli w edycji dokumentu użytkownik zaznaczy opcję "Archiwizuj". Oczywiście do archiwum mogłyby trafić tylko te rachunki, które mają status "Opłacone". Pozdrawiam 1
4 Zagłosuj Anonim 09.11 zaplacono dobrze by bylo gdyby sie pojawila opcja, ze zaplacono juz x...i pozostaje do zaplaty x... 0
3 Zagłosuj Anonim 10.15 Podpisy elektroniczne. Pytanie mam na temat podpisów elektronicznych na fakturach. Czy jest taka opcja w fakturowni? Bardzo proszę o odpowiedź. 1
2 Zagłosuj Anonim 11.16 Ruch Towaru w magazynie nowa FUNKCJA. Jak wejdziemy w konkretny produkt i potem klikniemy u góry operacje magazynowe to wyświetla się cały rusz towaru, i tutaj brakuje mi takiej opcji żebym mógł od razu widzieć Klienta lub dostawce. 1
4 Zagłosuj Anonim 02.16 Bezpieczeństwo dokumentów na Fakturowni Witam Państwa Chciałbym zaznaczyć że z Państwa programu zaczynają korzystać nie tylko firmy jednoosobowe ale również firmy zatrudniające kilka osób. Dla Państwa to dobra informacja. I w związku z tym powstaje kilka pytań. Po obejrzeniu uprawnień Użytkownika, Administratora oraz Właściciela chciałby się zapytać o możliwość poprawienia funkcjonalnych działań dla Użytkownika. Na dzień dzisiejszy Użytkownik może tylko przeglądać bez możliwość zrobienia nowego dokumentu sprzedażowego i wprowadzenia danych powiedzmy nowego klienta czy wydatku W celu bezpieczeństwa dla moich dokumentów w systemie oraz informacji transakcyjnych, potrzebuję opcji dla pracownika czyli powiedzmy Użytkownika żeby mógł wystawić dokument ale po zaksięgowaniu albo zapisaniu już nie miał by możliwości go poprawić. (tak jak to jest możliwe w programie Faktura 2016, gdzie każdy użytkownik może mieć swój zakres działania i swoje ograniczenia.) To jest bardzo ważna rzecz dla firmy która zatrudnia kilku osób) Mianowicie potrzebuje opcji gdzie pracownik po zapisaniu dokumentu ma ograniczone działania co do edycji lub usunięcia stworzonego lub jakiego kol wiek dokumentu. Usunąć w moim rozumowaniu powinien mieć tylko właściciel. Administrator do edycji, a Użytkownik do wprowadzania danych. Jeśli wprowadził błędnie to znaczy że musi się kontaktować z Administratorem lub Właścicielem w celu poprawienia danych. Jest to również informacja dla Właściciela jakim jest pracownik oraz kontrola nad tym co się dzieje na fakturowni z jego dokumentami. (Bo najgorszy scenariusz na dzień dzisiejszy NIESTETY to jakiś złośliwiec z dostępem do hasła kasuje bazę klientską oraz dokumenty sprzedażowe i zakupowe) Mam nadzieje że znajdę na forum podobnie myslacych Pozdrawiam 1
3 Zagłosuj p.jakubowski@grupawender.pl 01.12 Powiązanie z kontrahentami w dokumentach magazynowych Proszę Państwa, skoro posiadamy bazę kontrahentów, to czemu nie mamy możliwości wybrania z niej dostawcy w PZ? Dlaczego możemy wpisać z ręki odbiorcę, skoro jest nim nasza firma? Pozdrawiam! Janusz Dziuba WenderIT Szymon Wolender 0
0 Zagłosuj Anonim 12.17 Ceny zakupu i sprzedaży Witam. Mam mały problem z programem, po założeniu kartoteki produktu zrobiłem dokument PZ z cenami zakupu i sprzedaży i za pierwszym razem ceny zmieniło ( z zerowych na te wprowadzone w dokumencie ) , wprowadziłem drugi dokument PZ czyli druga dostawa tego samego produktu tylko w nowych wyższych cenach zakupu i sprzedaży i tych cen nie zmieniło w kartotece produktu. Czyli po wprowadzeniu dostawy trzeba by jeszcze dodatkowo wejść w każdy produkt i zmienić cenę jeżeli ta jest inna niż ostatnia cena zakupu, czy cena sprzedaży. Istnieje możliwość że robię coś nie tak, proszę o ewentualne wyjaśnienie tego. Pozdrawiam Marek Siciński 1
3 Zagłosuj Anonim 06.15 Podstawy prawne zwolnienia z VAT Czy jest szansa aby fakturowania wprowadziła podstawy prawne zwolnienia z VAT? Chociaż te najbardziej popularne tj. art 113 lub zwolnienie z którego korzystają pielęgniarki art. 43 Na ten moment taką informację należy wpisać w uwagach - jednakże uwagi często przedsiębiorcy chcą przeznaczać na inne cele. Ponadto nie każdy zdaje sobie sprawę, że należny podać ów zapis z jakiego artykułu korzysta się. Wydaje mi się, że jest to bardzo wskazana sugestia do zrealizowania, ponieważ osoby zwolnione z VAT od 2014 powinny wystawiać faktury VAT ze stawką ZW zwolnieniu VAT i z jakiego artykułu. 1