8 Zagłosuj Anonim 11.14 Wezwanie do zapłaty/przedsądowe wezwanie do zapłaty Witam, mam prośbę o dodane funkcjonalności "wezwanie do zapłaty". Samo przypomnienie wysyłane z systemu do dłużnika niestety nie jest wystarczające do przeprowadzenia skutecznego wdrożenia procedury nakazowej.. 2
3 Zagłosuj Anonim 01.15 Widok listy produktów i innych standard/kompakt Byłoby świetnie gdyby lista przewidywała widok standardowy i komapktowy tzn. minimalne odstępy między wierszami. Teraz ikony są w moim zastosowaniu zbyt duże i w urządzeniu widzę zbyt mało produktów. 2
1 Zagłosuj Anonim 01.15 Drukowanie dokumentów Witam.Mam problem z drukowaniem dokumentów ,a konkretnie faktur z z Państwa programu ,chodzi konkretnie o sytuację w której chcę drukowac pojedynczy dokument a w momencie samego wydruku już mam informację w nagłówku że będzie drukowany dokument 1/2 gdzie oczywiście chodzi o wydrukowanie pojedynczej kartki i co za tym idzie drukarka drukuje tylko stopkę a następnie dokument właściwy,w przypadku próby wydruku oryginał/kopia 2012 drukuje pustą kartkę z stopką a następnie kopię dokumentu(faktury),następnie zaś pustą kartkę z stopką i na końcu oryginał faktury,w sumie 4 kartki .Nie pomagają ustawienia drukarki właściwości itd. ,bo jak widać wszyskie inne dokumenty z programu drukuje normalnie w ilości zadanej(dotyczy kp,wz i inne),problem jest tylko i wyłącznie z fakturami Próbowałem drukować dokumenty tj. faktury z innego programu i wszystko idzie normalnie ,problem dotyczy tylko tej konkretnej sytuacji w Państwa programie.Proszę o pomoc. 3
0 Zagłosuj Anonim 08.17 Rewizor GT Witam, kiedy będzie można faktury sprzedaży eksportować do programu księgowego Rewizor GT? 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 Aplikacja android Jako klient z niecierpliwością od roku czekam na aplikacje mobilną na androida 1
3 Zagłosuj Anonim 02.16 Płatności częsciowe Fajnie by było aby w płatnościach czeciowych można było tworzyć pozycje z kwotą jaka została uregulowana Np FV na kwote 2500,00zł płatność częściowa: I 01.01.2016- 500,00ZŁ II 05.01.2016- 1500,00 ZŁ III 10.01.2016- 500,00 ZŁ Wtedy jest fajny podgląd kiedy i jakie kwoty zostały realizowane. 4
1 Zagłosuj Radosław 04.13 Korekta Wydatku Witam w jaki sposob wystawić fakturę korygującą do wydatku (faktury kosztowej - zakupowej - korekty od dostawcy) z jednoczesnym korygowaniem ilości na magazynie? Obecnie korekta funkcjonuje jedynie przy przychodzie Bez tej Opcji faktury korygujace znajduja sie w sekcji przychody - pomiejszajac w raportach przychod a powinny pomniejszajać koszt prowadzi do znacznych utrudnien przy dokonywaniu płatnosci - koniecznosc przelaczania pomiedzy dwoma sekcjami - wydatki / przychody przy probie wprowadzenia wydatku (jako typ korekta ) z ilością na wartość minus - na magazyn jest wprowadzana ilośc dodatnia + 0
1 Zagłosuj Anonim 03.16 export faktur wystawionych w EUR Witam, Exportuje do CDN Optima faktury wystawione polskiemu kontrahentowi w walucie EUR. Przy ich importowaniu, w Optimie widoczne są przeliczone na złotówki wartości netto i brutto, nie ma natomiast wartości EUR. Jak rozwiązać ten problem? 1
2 Zagłosuj Anonim 12.14 propozycja nowej funkcji Widok faktury - przydałoby się usprawnienie pomagające monitorować ściągalność należności: - dodatkowa kolumna "termin płatności" lub/i - kolumna "dni po terminie" Plus oczywiście możliwość modyfikacji widoku podług ww. kryteriów. Idealnie byłoby także gdyby widok kolumn był modyfikowalny - tzn. czy kolumna ma być widoczna czy nie (np. chciałbym ukryć kolumnę kwota netto, to mógłbym to zrobić), szerokość kolumny itd. 2
1 Zagłosuj Anonim 03.16 Fakturownia dla warsztatu samochodowego Witam. Jestem właścicielem warsztatu samochodowego. Szukam rozwiązań nowoczesnych i łatwych w obsłudze. Wasz program do obsługi magazynu i wystawiania faktur bardzo mi się podoba ,ale brakuje jak dla mojej działalności paru elementów. Chciałbym żeby był on rozszerzony o moduł kartoteka samochodów i formularz serwisowy. Kartotela samochodów - rejestracja samochodów plus podstawowe informacje o samochodzie : numer rejestracyjny,marka,numer vin , podstawowe dane o modelu i dane z dowodów rejestracyjnych i powiązanie samochodów z bazą klientów. Formularz serwisowy - Przyjęcie samochodu do serwisu - informacje o usterkach zgłaszane przez klientów. Magazynowanie tych informacji. Przechowywanie - Historia napraw. 1
1 Zagłosuj Anonim 08.18 zmiana koloru czcionki Jako zwykły użytkownik nie wiem co to CSS. Potrzebuję zmienić wszystkie niebieskie czcionki z niebieskiego na czarny kolor. Proszę konkretny sposób. Szkoda, że nie mogę tego zrobić tak łatwo jak np Exceluad. 1
3 Zagłosuj Anonim 01.15 Opcja magazynowa Witam, czy w systemie będzie możliwa opcja korekty magazynu. PZ-Korekta, WZ-Korekta ? pozdrawiam, Katarzyna Multan 1
0 Zagłosuj Anonim 09.17 Zamiast - data wystawienia - miesiąc wystawienia Witam serdecznie, Moja DG to pośrednictwo ubezpieczeniowe. Wystawiam FV na podstawie zestawień od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zawsze jest tak że sprzedaz prowadzę np teraz przez cały wrzesień, ale zestawienie podliczające dostanę ok 14 października. Następnie na podstawie zestawienia wystawiam FV ze sprzedażą za m-c wrzesień. W poprzednim moim programie do wystawiania FV było to mozliwe i intuicyjne. Jak to ustawić we fakturowni?? Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Płatności on line Fajnie by było gdyby można było na fakturze zaznaczyć lub odznaczyć możliwość płatności on line. Niestety część klientów omyłkowo płacą za faktury nawet gdy towar wysyłamy za pobraniem. Wówczas przycisk "zapłać on line" jest mylący dla klientów. Fajnie też byłoby, gdyby nie pojawiało się to okienko na wydrukach pdf. 1
11 Zagłosuj Anonim 02.17 automatyczne sprawdzanie podatnika czy jest czynnym płatnikiem VAT W związku z nowymi regulacjami VAT czytaj np. http://natemat.pl/201181,pani-jola-ostrzega-ksiegowi-odkryli-wredna-pulapke-rzadu-na-firmy-i-uruchomili-lancuszek-ostrzezen Możliwość automatycznego zapisania jako załącznik do faktury kosztowej VAT wyniku sprawdzenia w portalu MF https://ppuslugi.mf.gov.pl/_/#3 czy wystawca faktury jest czynnym płatnikiem VAT 3
0 Zagłosuj Anonim 07.17 FV opłacona częściowo - ile pozostało? Dlaczego nie ma przy fakturach które są oznaczone jako opłacone częściowo, nie ma nigdzie informacji ile pozostało jeszcze do zapłaty? W aplikacji na telefon jaką testuję jest taka informacja ale na stronie już nie? To bardzo przydatne. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 jak z faktury proforma wystawic fakture wat jak z faktury proforma wystawic fakture wat 3
4 Zagłosuj Anonim 12.16 Średnia cena zakupu produktów Dość przydatną funkcją mogłaby być funkcja średniej ceny zakupu posiadanych w magazynie produktów, która pozwoliłaby na ustalenie ceny sprzedaży w oparciu o średnią. Czasami zdarza się, że kupujemy produkty pełnowartościowe i dodatkowo dostajemy tzw. groszówki. 1
2 Zagłosuj Anonim 12.13 Rabaty podczas edycji Dlaczego podczas edycji faktury z rabatami wartości na fakturze nie są aktualizują natychmiastowo po wyjściu z pola, tak jak np. w arkuszu kalkulacyjnym? Obecnie rabaty wyliczane są dopiero po zakończeniu edycji i zapisaniu faktury. Często zachodzi potrzeba dopasowania udzielonego rabatu do potrzebnej kwoty netto lub brutto na fakturze. Obecnie jestem zmuszony do tej prostej funkcji korzystać z arkusza kalkulacyjnego. Czy będzie to usprawnione? Z pozdrowieniami Mariusz 1
3 Zagłosuj Anonim 12.14 Wykaz nieopłaconych faktur czy jest lub istnieje możliwość dodania przy generowaniu raportu, by dodatkowo pojawiały się kwoty brutto oraz sumowanie brutto przy uwzględnieniu kwoty zapłaconej częściowo? W chwili obecnej generując raport pojawiają się kwoty faktur netto, brutto ale jak klient zapłacił część pieniędzy to sumowanie niewiele daje, trzeba to liczyć ręcznie.chciałbym wiedzieć ile faktycznie mam nie zapłaconych pieniędzy. 0
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Eksport faktur do nowej wersji Raksa Dzień dobry, Chciałbym wykonać eksport faktur do Raks Sql. Niestety ale wersja eksportowanego pliku to 20 a aktualna wersja raksa to 30. Czy będą wprowadzali Państwo aktualizację eksportu do raksa? 3
0 Zagłosuj Anonim 02.18 baselinker integracja , firma zwolniona z vatu , ustawienie notatki na dole Witam , mam problem z integracją z baselinker , tzn wszystko działa poprawnie ale, moja firma wystawia faktury bez vatu i potrzebuje aby na dole znajdowała sie informacja " Uwagi: zwolnienia na podstawie art.113 ust. 1 i 9 ustawy, czyli ze względu nieprzekroczenie limitu 200 tys. obrotów" tak jak mam to automatycznie jak wystawiam faktury bezpośrednio z państwa strony , kontaktowałem sie w tej sprawie z obsługą baselinkera ,ale oni powiedzieli ze muszę się z wami kontaktować bo oni nie potrafią pomóc 1
2 Zagłosuj Anonim 03.14 Nota korygująca Witam, czy jest możliwość wystawienia w systemie noty korygującej? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.17 ewidencja vat , plik JPK od 2018r Czy mam możliwość prowadzenia w fakturowni rejestrów vat zakupów i sprzedaży?? a w następstwie wysyłki pliku JPK obowiązującego mnie od stycznia 2018r, jestem rolnikiem vatowcem i mam dodatkową działalność na odśnieżanie, obecnie zawieszoną, jak to ogarnąć. Dotychczas wystawialiśmy część faktur papierowo nie w programie, np. sprzedaż zwierząt na miejscu skupu, ale rejestry muszą być od stycznia online, więc musimy wszystko wprowadzać do kompa w jakiś program, MASAKRA, pomocy !!! 1