1 Zagłosuj Anonim 11.13 Faktury bez zatwierdzenia Proponowałbym również możliwość wystawienia FV z możliwość późniejszego zatwierdzenia (nadania nr fv) 1
2 Zagłosuj Anonim 07.18 Dwa konta bankowe na fakturze Dzień dobry, Czy jest możliwość umieszczenia na fakturze dwóch różnych numerów kont bankowych i wystawienia faktury w dwóch walutach? Potrzebuję wystawić fakturę w EUR i PLN, dokładniej muszę podać kwotę netto w EUR i wartość podatku VAT w PLN i jednocześnie podać na fakturze numer konta w EUR i numer konta w PLN. Z góry dziękuję za odpowiedź, Tatiana Orlicka 1
2 Zagłosuj Anonim 10.14 Zmiana godziny fakturowania cyklicznego Witam, Proszę o wprowadzenie możliwości indywidualnego ustawiania godziny wystawiania faktur cyklicznych. 1
4 Zagłosuj Anonim 03.12 Raportów przeterminowanych faktur od klienta Fajnie by było jezeli mozna by było wybranemu klientowi zrobic raport wystawionych dla niego faktur ( np przeterminowanych płatności lub obrót w danym okresie czasu ? ) 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Problemy magazynowe Jak zrobić, czy można w tym programie: 1.Blokowanie wydania WZ towaru który nie jest na stanie magazynu- jak to zrobić. 2.Podgląd i wydruk z jakich dostaw PZ, nastąpił rozchód WZ - szczegóły 3 Miesięczne zestawienie WZ szczegółowe np. numer WZ na wartość w kwocie netto 4 Miesięczne zestawienie PZ szczegółowe np. numer PZ na wartość w kwocie netto 5. Stan magazynowe wartość netto za dany okres 1
1 Zagłosuj Anonim 01.17 Faktura z pro form Witam. Wystawiłam 2 faktury pro forma dla 1 klienta. Po wpływie na konto pieniędzy za dane pro formy wystawiłam WZ i wydałam towar. Teraz chciałabym wystawić zwykłą fakturę na podstawie tych 2 faktur pro forma bądź na podstawie WZ, niestety nie idzie tak zrobić... Z pro form dało radę wystawić tylko dokument magazynowy, a zwykłej faktury nie idzie. Ewentualnie można wystawić podobną, ale tylko z 1 faktury pro forma zaczytuje dane. Z WZ natomiast wcześniej wystawiałam już fakturę i było ok, a teraz gdy już jest połączone to WZ z pro formami to już nie zaczytuje mi danych do zwykłej faktury... Czy coś robię nie tak? A może należałoby to poprawić? Pozdrawiam 1
4 Zagłosuj Anonim 12.14 Pole: imię i nazwisko wystawcy w formularzu faktury cyklicznej Obecnie faktura czykliczna jest wystawiana na podstawie konkretnej, wcześniej wystawionej faktury. Ciekawym rozwiązaniem byłby checkbox umożliwiający zamianę imienia i nazwiska wystawcy na informacje np: faktura wygenerowana automatycznie, faktura wygenerowana przez system itp. Lub zamiast checkbox zwykły input umożliwiający wpisanie imienia i nazwiska wystawcy, zamiast tego, który został dodany na pierwotnej fakturze. 0
2 Zagłosuj Anonim 09.15 informacja o istniejacych fakturach o tym samym numerze w tej chwili nie ma zadnej informacji jezeli duplikowana jest faktura kosztowa. jezeli faktury wprowadza wiecej niz jedna osoba takie sytuacje sie zdarzaja. 3
9 Zagłosuj Anonim 01.12 Cena po rabacie program nie oblicza ceny po rabacie na poszczególnych pozycjach dopiero na samym dole oblicza rabat z sumy spore niedociągnięcie proponuje wprowadzić taką zmianę Pozdrawiam K 0
4 Zagłosuj Piotr 05.14 Wysłka kilku faktur w jednej wiadomości e-mail Możliwość wysyłania kilku zaznaczonych faktur w jednej wiadomości do jednego klienta, w oddzielnym plikach pdf jako załączników. Tworzenie historii wysyłki faktur i automatycznej zmiany statusu wysłanych dokumentów 0
9 Zagłosuj piekarczyk@gmail.com 12.11 Szablon graficzny faktur VAT pasujący do koperty z folią Niewiele trzeba, a byłoby to bardzo przydatne. Chodzi o to, żeby nie trzeba było adresować kopert, skoro adresat i adres są już na fakturze. Wystarczyłoby złożyć fakturę na trzy części i nabywca widnieje przez folię w kopercie jako adresat. W tym momencie żaden z szablonów niestety nie pasuje, choć dwa są blisko. Trzeba to dobrze wycelować i przesunąć poza zakres folii takie wystające fragmenty jak słowo "nabywca" czy NIP, czy "...NOŚĆ: Przelew". 2
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Powiadomienia o nieopłaconych fakturach Czy jest możliwość włączenia powiadomienia o tym, że faktura jest nieopłacona, które przychodziłoby na maila po zadanej liczbie dni od terminu płatności? Jak nie ma, to byłaby to cenna funkcjonalność. 1
1 Zagłosuj Anonim 01.18 Ewidencja środków trwałych Kiedy będzie dostępna ewidencja środków trwałych? 1
1 Zagłosuj Anonim 12.13 fv [p terminie płtności fajnie by było gdyby można było szybko wyfiltrować FV nie tylko niezapłacone, ale Niezapłacone po terminie - wszytstkie na czerowono. A może można? 1
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Dodawanie produktu - szczegóły Proszę przemyśleć takie zmiany: 1. Jednostka - nie powinna być ukrywana tylko przeniesiona pod cenę. 2. Ukryj dodatkowe opcje - domyślne ustawienie tego widoku powinno być ustawiane w preferencjach. Pozdrawiam 0
1 Zagłosuj Anonim 02.14 Ewidencja sprzedaży VAT Witam, dlaczego nie mogę wydrukować raportu sprzedaży VAT w poziomie. Jest tylko możliwość w pionie i jest to strasznie nie czytelne. Wcześniej można było tak drukować, ale coś pozmienialiście i już nie ma takiej możliwości. Oprócz tego po wygenerowaniu raportu, przy niektórych nazwach kontrahentów widnieje skrót html . Proszę o jak najszybsze poprawienie powyższych błędów. Pozdrawiam. 2
12 Zagłosuj Łukasz 03.13 Ewidencja sprzedaży w wersji xls Wśród wielu raportów dostępnych na fakturownia.pl można wygenerować ewidencje sprzedaży. W tej chwili raport jest widoczny na interfejsie lub można wyeksportować go do pliku pdf. Zastanawiamy się czy wprowadzenie eksportu do pliku xls byłoby dla Was interesujące ? Czekamy na Wasze opinie i glosy ;) 0
3 Zagłosuj Anonim 11.15 Notatki do faktur/ klientów Witam, czy jest w planach dodanie na liście przychodów/wydatków przycisku Notatki - z chmurką po najechaniu, pojawi się informacja o notatce? 1
0 Zagłosuj Anonim 04.17 Błąd filtrowania faktur klienta Jak powtórzyć: 1. Otwieram listę faktur 2. Klikam na nazwę klienta 3. Na stronie o kliencie klikam link "Zobacz faktury" 4. W filtrach ustawiam "Typ dokumentu" na "Faktura" 5. Klikam "Szukaj" W efekcie gubi się filtrowanie po kliencie - w adresie brakuje "recipient_id=xxx" 3
0 Zagłosuj Anonim 07.17 ANDROID Witam, Czytając Państwa odpowiedzi na temat wprowadzenie aplikacji pod system Android dochodzę do wniosku, że praca nad aplikacją zaczęla się już w 2012 roku. " CYTAT" Android pytanie Rozwiązane Czy będzie jakaś aplikacja na smartphony z androidem? anonim 2012-01-22 00:45 5 komentarze Odpowiedź główna Tak, taka aplikacja jest w planach. Moje pytanie dotyczy realnego terminu wprowadzenia aplikacji. dziękuję pozdrawiam Paweł 1
5 Zagłosuj Anonim 02.15 Płatności - automatyczne łączenie wielu płatności Proponuję umożliwić łączenie wielu płatności za jednym razem. Np. zaznaczam 10 płatności i system próbuje połączyć wszystkie - nie trzeba tego robić pojedynczo. 1
1 Zagłosuj Anonim 07.17 Uzytkownicy - Grupa Witam Potrzebuje stworzyć grupę by jeden użytkownik miał dostęp tylko do Magazynu proszę o instrukcje 1
0 Zagłosuj Anonim 09.18 Faktura VAT z płatnością podzieloną Dzień dobry. Jestem czynnym płatnikiem VAT. W jaki sposób wystawia się w Państwa systemie faktury z płatnością podzieloną (split payment) z uwzględnieniem subkonta przeznaczonego na VAT? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam Ewa Kotarska 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Zapytanie o plik JPK FA Dodatkową zmianą jest wymóg generowania pliku JPK FA na żądanie Urzędu Skarbowego począwszy od 01.07.2018 roku. Plik JPK FA generowany jest przez programy do fakturowania. Warto zorientować się, czy dany program, w którym wystawiają Państwo faktur ma możliwość generowania pliku w takim formacie 1
0 Zagłosuj Anonim 04.17 Faktura końcowa Jak wystawić fakturę końcową do zaliczki wpłaconej w roku 2015. Przy wystawienie faktury ukazują się tylko zaliczki powiązane z roku obecnego tj. 2017 1