0 Zagłosuj Anonim 02.14 wyszukiwarka przestała działać. Nie wyszukuje po nazwach firm (nie zawsze) wpisuje egobody nie działa... wpisuje jakubowski nie działa... to bardzo mi utrudnia pracę 1
2 Zagłosuj Marek 07.15 sugestia dorobienia funkcjonalności Brzydala by mi się taka opcja - możliwości dodania własnych statusów do zamówienia. Np: oczekuje na akceptację przekazane do realizacji zrealizowane opłacone wysłane nazwy są przykładowe chciałbym je dodawać i zmieniać. Lub po prostu możliwość wałczenia własnej kolumny w zamówieniach fakturach itp.. w której można by przypisywać np kategorie do zamówień 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 wysłanie pliku jpk Witam . Wiem że plik wygeneruje ale czy mogę go wysłać bezpośrednio do US 1
7 Zagłosuj Anonim 09.15 Płatności Witam. Nie wiem czy ktoś już tego nie proponował, ale wydaje mi się że fajna byłaby opcja gdyby po zalogowaniu pojawiała sie informacja o przeterminowanych płatnościach. W tej chwili wyświetla się tylko status na czerwono ale fajnie byłoby gdyby system informował, wtedy łatwiej można panować nad płatnościami. Wiadomo, czasem coś może wylecieć z głowy;) 1
1 Zagłosuj Anonim 12.13 wezwanie do zapłaty Dzień dobry Czy jest możliwość wystawienia wezwania do zapłaty w tym programie ? Jerzy Brudny 1
17 Zagłosuj piekarczyk@gmail.com 11.11 "Wystawiaj cyklicznie" już przy nowej fakturze. Obecnie najczęściej wystawiamy faktury, które są cyklicznie powtarzane co roku lub co miesiąc - różnego rodzaju usługi abonamentowe. Chciałbym nie musieć wędrować gdzieś to faktur cyklicznych, żeby zrobić coś, co mogłoby być ustawione od razu. Tworzę nową fakturę i jeśli ma być cykliczna, to zaznaczam checkbox, który otwiera dodatkowe opcje: co ile ta faktura, ew. nazwa cyklu, ew. inna data niż podana w fakturze początku cyklu. 0
2 Zagłosuj Anonim 08.13 Klaiwsz na fakturze "Zaplac Online" - Włącz/wyłącz Przyjmowanie płatności online obarczone jest kosztem. Dlatego chciałbym mieć możliwość włączania i wyłączania tego klawisza dla każdej z tworzonych faktur. Także w oknie edycji faktury, gdzie np. wystawiłem i wysłałem fakturę bez kaliwsza, jednak teraz chcę ponownie wysłac ją do klienta z taką możliwością. 0
16 Zagłosuj Piotr 05.14 dwodatkowa kolumna "Termin płatności" w widoku Przychody/Faktury Możliwość dodania dodatkowych rubryk takich jak: Data sprzedaży, Termin płatności i sortowania według nich faktur na koncie Użytkownika Fakturowni. 7
0 Zagłosuj Anonim 02.18 Program firmy INSERT - Rewizor Witam, Moja księgowa korzysta z tego oprogramowania dla księgowych. Program firmy INSERT - Rewizor Czy jest integracja? 1
12 Zagłosuj Anonim 07.14 Płatności - powiązanie wielu do wielu Klienci płacą często za kilka faktu jednocześnie i w kilku częściach za jedną fakturę. Moduł płatności i łączenia ich z fakturami powinien brać to pod uwagę i umożliwać łączenie jednej płatności z wieloma fakturami a także wielu płatności z jedną lub kilkoma fakturami 3
2 Zagłosuj Anonim 04.14 sugestia w widoku wydatkow sortowanie po fakturach niezaplaconych i przeterminowanych 1
7 Zagłosuj Anonim 02.12 Kasa fiskalna Witam Czy istnieje możliwość zintegrowania aplikacji z kasą fiskalną lub drukarką fiskalną? 0
2 Zagłosuj Anonim 08.14 Możliwość wyboru zapisanego szablonu treści maila wysyłanego z fakturą do klienta Przydatną funkcją byłaby możliwość zapisywania i wyboru z np. listy rozwijanej szablonów tekstów dla maili wysyłanych do klientów z fakturą VAT. Dzięki temu moglibyśmy zautomatyzować proces wysyłki faktur do naszych klientów, w zależności np. od tego jaki dokument wysyłamy, jaka jest forma płatności, oraz jakie informacje dodatkowo chcemy do klienta przesłać z fakturą, np. informacje o sposobie dostawy, czasie realizacji, itd. 1
1 Zagłosuj Anonim 12.17 faktura z pozycjami w różnych walutach Dzień dobry. Potrzebowałbym wystawić fakturę na które jedna pozycja byłaby w dolarach i przeliczona na PLN a 2 pozycja tylko w PLN . Czy jest taka możliwość ? 1
3 Zagłosuj Anonim 05.16 Okres - kwartały Witam, moglibyście państwo dodać opcję "bieżący kwartał" w filtrach np na stronie głównej dla faktur. To byłoby bardzo pomocne móc wybrać sobie aktualny lub poprzedni kwartał zamiast za każdym razem musieć wybierać konkretne daty pozdrawiam 1
10 Zagłosuj Anonim 02.12 Kilka adresów e-mail w opcjach wysyłki maili Kilka adresów e-mail w opcjach wysyłki maili, obecnie jest tylko jedno do zdefiniowania. 2
0 Zagłosuj Anonim 09.17 notatki witam, fajnie jak by bylo jakies miejsce na notatki posumowanie analizy do wprowadzenia samemu ,np podliczam po kazdym mesiacu sr,ilosc paragonow , wartosc sr.paragonu Pozdrawiam Marek 1
0 Zagłosuj Anonim 12.17 Magazyn import Witam Chcial bym zrezygnowac z Subiekta i przejsc zupelnie do Panstwa, czy mozna w jakis sposób zaimportowac produkty z magazynu subiekt do Panstwa magazynu na fakturownia.pl Moze importem csv lub inne czekam na informacje 1
1 Zagłosuj Anonim 12.13 Wysyłanie przypomnień o zapłacie Nowy wygląd faktur podoba mi się, zmiany w dobrym kierunku. Dziękuję. W widoku tabeli faktur, faktury niezapłacone świecą na czerwono. W tym widoku brakuje mi jeszcze infomacji do szybkiej pracy: * ilość wysłanych przypomnień * ilość dni od ostatnio wysłanego przypomnienia * w menu zębatki opcje "wyslij przypomnienie" Z pozdrowieniami Mariusz 2
1 Zagłosuj Anonim 06.16 Kurs waluty na fakturze Witam, Czy jest możliwość, aby w przypadku wystawiania faktury w walucie obcej, przeliczanej na PLN kurs waluty drukował się na fakturze w formie oddzielnej informacji, że taki a taki kurs został użyty do przeliczenia faktury? Pozdrawiam, Michał 1
8 Zagłosuj Anonim 07.14 Raport produkt marża dla transakcji wielowalutowych Sugeruję wprowadzenie raportu dla produktów, które są kupowane w innej walucie niż sprzedawane. Na dziś niestety takie raport jest nieprzydatny - brak przeliczenia na jedną walutę (brak wspólnego mianownika). 1
1 Zagłosuj Anonim 12.15 Tagowanie przychodów / wydatków Tagowanie umożliwia kategoryzowanie przychodów i wydatków w raportach 1