2 Zagłosuj Anonim 08.11 nip eu (DE) wpisuje na Fa. NIP kupujęcego i wyskakuje coś takiego translation missing: pl.errors.template.header ??? jak to pominąć ? zg@ucs.ag 1
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Szablony faktur z pozycjami Cieszyłbym się gdybym miał możliwość utworzenia nowej faktury z istniejącego wzorca, ale bez jego wyszukiwania w fakturach. Przykłąd użycia: 1. Oznaczam wyatswioną fakturę tagiem "szablon:Zestaw 2" 2. teraz, pod klawiszem "dodaj nową fakturę" pole wyboru z nazwami szablonów tzn. faktur oznaczonych jw. 3. Wybieram nazwę szablonu i tworzy się faktura na jej podstawie tak samo jak za pomocą istniejącej opcji "wystaw podobną". Takie wysatwianie faktur byłoby naprawdę szybkie, w częstych sytuacjach. Pozostawiam pod namysł. 0
1 Zagłosuj Anonim 10.13 Długie faktury są problemem Tworzenie faktur z wielomapozaycjami w skrajnych przypadkach powoduje zostawienia 2-3 wierszy na nowej karce? To błąd tym bardziej, ze na takich fakturach brakuje numeracji stron np. strona: 1 z 2. z wyrazami szacunku. 0
2 Zagłosuj Anonim 07.15 dokumenty magazynowe nie parują się z fakturami Kilkukrotnie zgłaszaliśmy problem, że kwota na WZ jest większa niż na fakturze. Czasem są to rozbieżności 1-2 gr. ale niejednokrotnie przy dużych kwotach sięga to nawet kilku złotych. 1
1 Zagłosuj Anonim 02.14 zapytanie dot. wzoru faktury Witam, Mam pytanie, czy byłaby możliwość dopisania na formatce faktury sprzedazy na dole obok wystawcy faktury dodatkowo zwrotu:" data i podpis odbiorcy towaru" z miejscem wykropkowanym na podpis? 1
1 Zagłosuj Anonim 12.13 faktury cykliczne lista faktur cyklicznych powinna być ustawiana wg: "kiedy wystawić fakturę:>"opis" 1
0 Zagłosuj Anonim 04.17 wydruk faktur cyklicznych Witam, mam problem bo system generuje mi fv cykliczne w ostatnim dniu każdego miesiąca i żebym mógł je wydrukować to wybieram datę wystawienia na ten dzień i "szukaj" następnie zawsze generowałem to do jednego pliku pdf lecz od dzisiaj wyskakuje mi komunikat , że można wydrukować max 100 dokumentów no i jest problem , czy można to jakoś obejść, jeśli nie to w jaki sposób mam wydrukować np. 102 fv? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 brak książki adresowej Witam, mam problem z wysylaniem faktur z powodu braku ksiazki adresowej, poniewaz nie pamietam adresow e-mailowych i za kazdym razem musze szukac z innych zrodel. Jasli jest cos takiego to przepraszam i prosilbym o bardziej przejrzysta formule. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Czy mogę zapłacić na pół roku z góry Dzień dobry, czy mogę opłacić program do faktur standard na pół roku z góry?Jaki był by koszt? Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 wstawienie logo firmy Witam, mam pytanie, jak mogę wstawić logo mojej firmy na fakturze. Ewa Kozlowska 1
0 Zagłosuj Anonim 05.17 Odwrotne obciążenie Po raz kolejny proszę o info w temacie. Około miesiąc temu dzwoniłem do was z pytaniem czy coś dzieje się z wystawianiem faktur "odwrotne obciążenie". Niebawem powinienem przedłużyć licencję ale muszę wiedzieć że coś się ruszy w temacie. Problem jest wydaje mi się błahy i powinniście sobie z nim poradzić bardzo szybko, podpowiem jeśli macie przycisk "link" do wystawiania faktury, rachunku, paragonu to wydaje mi się że moglibyście także zrobić przycisk "faktura OO". Wiem że jest możliwość ustawienia własnego dokumentu ale nie zmienia on faktu że można popełnić kilka błędów ponieważ przy wybraniu przycisku "faktura VAT" bądź faktura OO" nie deklaruje się z automatu wartość VAT co jest bardzo istotne bo można wystawić błędnie fakturę. Proszę o rychłą odpowiedź. Andrzej. 1
3 Zagłosuj grzegorz.makowski@attipas.pl 09.14 Sugester na Fakturownia.pl Jeśli pojawi się nowa sugestia proponuję, aby do wszystkich odbiorców wysyłali Państwo newsletter z możliwością zagłosowania na tą sugestię. Mają Państwo już ponad 1000 odbiorców a ciekawe sugestie jakie widzę nie mają żadnych głosów. Pewnie nie wszyscy regularnie zaglądają na Państwa stronę. 1
5 Zagłosuj Anonim 01.12 FAKTURA VAT (w obcej walucie) Według Polskiego prawa faktura vat w walucie obcej musi zawierać kwotę VAT podaną w PLN przeliczoną po średnim kursie NBP z poprzedniego dnia roboczego. 1
3 Zagłosuj Anonim 02.16 Nadpłata Dobrze by też było aby system informował że fv kosztowa została nadpłacona... Do zapłaty mam 123,00 zł brutto wprowadziłam kwote zapłaty 200,00 zł- system odnotował że FV jest opłacona- a kwota zapłaty to 123,00 zł. Dobrze by było aby krzyczał że FV została nadpłacona. 5
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Zarządzanie produkatmi - widok tabeli 1. Wybór nagłówka tabeli jako rozwijanego menu z wyborem tytułu kolumny umożliwiłby mi dostosowanie widoku listy produktów do swoich potrzeb oraz uczynilo prace szybszą. 2. Lista Produktów, podświetlenie produktu i widoczne ikonki. Szczególnie na początku pracy tworzenia bazy produktów brakuje mi ikonki twórz podobne oraz export i import tabeli np. do pliki arkusza lub chocby .csv Pozostawiam pod ocenę. 0
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Wystawienie KW na podstawie faktury nie podstawia kwoty Dzień dobry. Przy wystawianiu KW na podstawie faktury, nie jest automatycznie podstawiana kwota faktury na KW. Przykład: WYDATKI > FAKTURA (KLIKNIECIE W NUMER) > WIĘCEJ OPCJI > WYSTAW KW 5
5 Zagłosuj Anonim 02.15 Wystawianie KP Mam pytanie: Czy można ustawić program w ten sposób aby system automatycznie generował Kp przy wystawieniu faktury gotówkowej? Pozdrawiam Marcin Kliś 1
0 Zagłosuj Anonim 09.17 Problem z wydrukiem Witam. Problem: w momencie próby wydruku gotowego dokumentu na podglądzie wydruku zamiast polskich znaków czcionki widać różnego rodzaju przypadkowe znaki - tak samo jest na wydruku. Ten sam problem występuje w stosunku do już wydrukowanych poprawnie wcześniejszych faktur . Proszę o radę jak rozwiązać problem. Pozdrawiam. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 Dopisek na niektorych fakturach Witam, na niektorych fakturach musze dopisywac informacje o zwolnieniu z vatu. Chcialbym sobie zrobic taki szablon tekstu (lub kilka) i podczas wystawiania faktur jesli bedzie potrzeba wybierac, ktory to szablon ma byc wydrukowany gdzies na dole faktury. Czy jest to mozliwe ? Michal Paczka 1
4 Zagłosuj kamil.glod@freshmail.pl 02.15 Backup faktur [api] z racji tego że nie zachowujecie Państwo historii faktur (zmian na fakturze nie można cofnąć) utworzyłem skrypt do pobierania faktur z danego dnia i generowania ich pdfów do archwizacji. Jednak nie jest to rozwiązanie idealne bo faktury pobierane nie są z danego dnia lecz z dnia na jaki wygenerowano faktury, przez co jeśli księgowa wystawi fakturę na dzień wcześniejszy (kilka dni później) mój skrypt tego nie wyłapuje. Pytanie: czy po API można wyciągnąć faktury z danego dnia (data wygenerowania faktury a nie data na jaki wystawiono fakturę)? 1
16 Zagłosuj Anonim 12.11 Zestawienie EURO i PLN Wystawiam FV zarówno w PLN jak i w EURO, w zestawieniu miesięcznym mam wszystkie waluty razem z sumowane. Potrzebuję zestawienia z rozbiciem na waluty tak aby była możliwość wydrukowania zestawienia dla każdej z walut osobno. 1
3 Zagłosuj Anonim 07.15 Inny dokument nieksięgowy - błąd po zmianie nazwy w "wydrukach" > "własne nazwy dokumentów" dokument "Inny dokument nieksięgowy" na liście rozwijanej "faktury" z górnego (czarnego) paska wyboru ma nazwę "zamówienia klientów" a powinien mieć taką nazwę jak wpisano w polu tego dokumentu w "własne nazwy dokumentów" a tak nie jest 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 nota obciążeniowa Witam, proszę o informację czy gdzieś mogę odnaleźść dokument nota obciążeniowa? 1