1 Zagłosuj Anonim 03.14 Niepotrzebny napis OPLACONO! Szanowni Panstwo - prosze o instrukcje jak usunac na fakturach ten kompletnie niepotrzebny napis OPLACONO! Ten napis powoduje powazne problemy, bo wystawiam faktury normalnie w trakcie miesiaca i pozniej dostarczam do ksiegowosci wszystkie wydruki wystawionych faktur w danym miesiacu, ale dla niektorych pokazuje sie napis OPLACONO!!! Dodatkowo jest napis POZOSTAJE DO ZAPLATY 0zl. To jest dla mnie tragedia, bo wlasnie zwroci na to urzad skarbowy uwage - kiedy zostala dokonana platnosc!!! Wyjasniaja, kiedy dostalem zaplate! Niewystarcza potwierdzenie zaplaty na przelewie, uwazaja, ze zaplata byla lub mogla byc wczesniej! Prosze o wskazanie mozliwosci wydruku faktury DOKLADNIE tak jak ona wygladala w momencie jej wystawienia!!! Sprawa bardzo pilna! 1
1 Zagłosuj Anonim 01.14 ksiazka adresowa Witam, juz pisalem wczesniej na temat ksiazki adresowej z ktora jest problem. Napisaliscie mi, ze wysylajac fv jest przypisany adres, owszem ale ja wysylam fv do kilku osob i to nie jednoczesnie. Mysle, ze ksiazka adresowa to podstawa waszego serwisu. 1
0 Zagłosuj Anonim 09.17 Typ konta Dzień dobry, mamy typ konta standard i chcemy zmienić na typ konta Pro, Standard mamy zapłacony do 23.06.2018, jeśli zmienimy jak to wygląda? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Marek Witam System mógłby automatycznie ściągać kwoty z kolejnych nie opłaconych faktur (KP) ,a wystawiający dokument wpisywałby tylko kwotę wpłaconą .Byłoby znacznie szybciej. pozdr. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.13 nazwa usługi / ilość Wykonuje transport chłodniczy i stawki za usługi mamy np 2 przy jednej usłudze np trasa konin- poznań -konin to jest 100 km jedna stawka bo chłodzę towar i następne 100 km druga stawka bez chłodzenia i gdy dodaję drugą stawkę powstaje i druga poz na fakturze którą muszę znów opisać 1
0 Zagłosuj Anonim 08.18 Propozycja rozbudowy Witam! Chciałbym zaproponować dodanie nowej funkcjonalności w postaci dodatkowej usługi polegającej na swego rodzaju "automatycznym" przekazywaniu zaległych faktur (oczywiście na prośbę Państwa klientów, takich jak ja) do kancelarii prawnej, celem wysyłki wezwań do zapłaty i ewentualnego pozwania kontrahenta o zapłatę. Być może najdzie się kancelaria, prawnik, radca prawny, który chciałby się podjąć takiej współpracy. 1
0 Zagłosuj Anonim 07.18 grupowe drukowanie paragonów fiskalnych Mam problem z grupowym drukowaniem paragonów fiskalnych. Daje np 20 paragonów do wydrukowania to się wydrukuje nie więcej niż dziesięć, zazwyczaj przeskakuje o jeden numer czyli np drukują się numery 1,3,5,7 itd a 2,4,6 się nie drukują, a na podsumowaniu i potem na liscie wszystkie figurują jako zafiskalizowane. W załączniku jest przykład, dałem do wydrukowania 5 paragonów, a wydrukowały się 2. Moja drukarka fiskalna to Elzab Zeta, na protokole THERMAL. Próbowałem na różnych przeglądarkach (IE, Firefox, Chrome), różnych komputerach i cały czas ten sam problem. 1
1 Zagłosuj Anonim 11.13 Raporty Dlaczego dolicza kwoty z faktur proforma? To nie są faktury sprzedaży. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.17 Faktura zaliczkowa Dzień dobry, Szanowni Państwo mam problem z wystawianiem faktur zaliczkowych, zgodnie z przepisami na fakturze musi się naleźć opis sprzedawanego towaru łącznie z wyszczególnieniem wartości netto, vat i brutto tych towarów. Nie ma z tym problemu jak klient wpłaca 100% wartości. Problemy zaczynają się tworzyć jak klient wpłaca kwotę poniżej 100 % wartości. Pomimo wielu prób nie udało mi się uzyskać na fakturze zaliczkowej opis sprzedawanego towaru łącznie z wyszczególnieniem wartości netto, vat i brutto według cen sprzedaży tych towarów. 1
2 Zagłosuj Anonim 08.13 od razu skorzystam z możliwości :) Może już ktoś coś takiego zasugerował, ale podpowiadam dwa napotkane u "konkurencji" rozwiązania: 1. pobieranie danych podmiotów gospodarczych wprost z GUS po podaniu nr. NIP, 2. weryfikację unijnych podatników VAT w systemie VIES; w moim przypadku sprzedaż "do Unii" to znaczna część działaności i podanie NIP z UE powoduje komunikat o błędzie, co przekłada się na to, że muszę wyłączyć kontrolę w konfiguracji, a potem pamiętać, zeby przed wporwadzaniem podmiotu polskiego włączyć ją na nowo... pozdrawiam, testuję dalej ;) 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 Skasowanie użytkownika Witam, Chcę wypisać się z Państwa serwisu. W jaki sposób mogę zlikwidować konto? 1
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Kasowanie firmy Witam Próbnie skorzystałem z drugiej obcji tzn. wiele firm na jednym logowaniu, przechodząc miedzy firmami, przy pomocy manu Fakturownia w lewym górnym rogu. Jak skasować całą jedną firmę ? Dziękuję. 0
1 Zagłosuj Anonim 03.14 zwykły arkusz czysty Moze mozna dodac do dokumentow wlasnych tworzenie czystego arkusza? Bylby naglowek i nazaw wlasna dokumentu tak jak do tej pory jest wg szablonu a pod spodem po prostu tylko linkija na wpisanie wlasnych produktów jako kolejna linijka "dodawanych produktow" i wtedy tylko rybryka z kwota mogaly byc widoczna lub nie na dokumencie lub tez ta dodatkowa rubryka na fakturze ktora mozna wylaczyc by wtedy dzialala. Chodzi mi o system tworzenia wlasnych domumentow nie koniecznie ksiegowych, ale opisowych, ktore mielibysmy w 1 bazie , np mozna by bylo opisywac sobie klientow, na zasadzie malego CRM ale naprawde malego, bo wiem ze CRM sa osobnymi systemami, albo wlasciciel mioze opisac sobie protokol z zebrania z przydzialem obowiazkow itp itd, a bedzie miec to wszystko w bazie, albo zrobi oficjalne pismo do klienta na zasadzie "worda" i wysle mailem z systemu i zawsze bedzi emie w histori klienta te korespndencje, czyli inaczej mowiac chodzi mi o dokument do dowolnego uzycia opisowego,korzystajacy ze wspolnej bazy klientow i calego systemu. 1
5 Zagłosuj Anonim 06.15 Przeliczanie walut Witam. Czy byłaby możliwość przy przeliczaniu z danej waluty na pln wyodrębnienia poszczególnych stawek vat? 5
0 Zagłosuj Anonim 09.17 kod rabatowy Witam wpisuje kod rabatowy 6kzz7a od znajomego i dostaje informacje ze jest on bledny. W czym jest problem? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.18 Integracja Fakturowni z Click Shop (home.pl) Dzień dobry, czy umożliwiają Państwo integrację systemu Fakturowni z Click Shop (home.pl) ? pozdrawiam Anna Wójcicka 1
1 Zagłosuj OP Marcin 11.16 wiecej/mniej opcji na raportach - button dziwnie wyglada (np. podkreslenie w linku) 1
2 Zagłosuj Anonim 11.13 Do zapłaty i należności Skoro system posiada dane odnośnie terminów płatności i statusów płatności faktur warto byłoby też mieć możliwość sprawdzenia swoich zobowiązań i należności a także planpowanych przepływów w przyszłym okresie - np. kwota do zapłaty, oczekiwane wpływy, itp - coś w rodzaju dashboardu. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Pozycjonowanie Nabywcy na wydrukach Witam, korzsytamy z Państwa programy od miesiąca i chciałbym przesłac sugestię aby progrma był coraz lepszy. Wszystkie wydruki: faktury, zaliczki itp mają na wydrukach nazwę Adresata, Nabywcę. Czy można przesunąć na wydruku to pole o dosłownie 1 cm w prawo? Wtedy idealnie będzie pasować do standardowych okieniek w kopertach DL 110x220. A do tej pory jest napis częściowo zakryty. Pozdrawiam Łukasz Duda 1
13 Zagłosuj Anonim 06.11 format wyglądu faktur obecny wygląd faktur nie jest zachwycający, powinna byc mozliwośc edycji wyglądu lub kilka wersji wyglądu do wyboru 3
0 Zagłosuj Krzysztof 05.17 Raporty Dlaczego w raporcie "Produkty: zakup" po wyborze "więcej opcji" na liście rozwijanej brak jest możliwości wyboru dokumentu przychodowego jakim jest - WDT Wewnątrzwspólnotowa Dostawa Towarów. To jest przecież dokument zakupowy. 3
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Szablony faktur z pozycjami Cieszyłbym się gdybym miał możliwość utworzenia nowej faktury z istniejącego wzorca, ale bez jego wyszukiwania w fakturach. Przykłąd użycia: 1. Oznaczam wyatswioną fakturę tagiem "szablon:Zestaw 2" 2. teraz, pod klawiszem "dodaj nową fakturę" pole wyboru z nazwami szablonów tzn. faktur oznaczonych jw. 3. Wybieram nazwę szablonu i tworzy się faktura na jej podstawie tak samo jak za pomocą istniejącej opcji "wystaw podobną". Takie wysatwianie faktur byłoby naprawdę szybkie, w częstych sytuacjach. Pozostawiam pod namysł. 0