0 Zagłosuj Anonim 01.14 niestety nie mam okienek, które umożliwiały wybieranie terminu płatności, jest natomiast pasek ukryte opcje dodatkowe tu min.okienko data płatniści ale bezwzględu na to jaką datę wybiorę narzuca mi termin 11 dni co widzę po zapisaniu faktury dopiero 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Faktury cykliczne wystawiane masowo. Witam bardzo prosił bym o rozważenie sugestii wdrożenia funkcjonalności polegającej na wystawianiu faktur cyklicznych masowo, mam tu na myśli powiedzmy zaznaczenie 50 faktur, ustawienie im stałych zmiennych czyli terminu płatności daty wystawienia, po czym kliknięcie i dla 50 faktur powstają odpowiedniki faktur cyklicznych na dzień dzisiejszy trzeba każdą fakturę dodać ręcznie. Ułatwiło by to znacznie życie dla przedsiębiorców którzy co miesięcznie wystawiają kilkadziesiąt faktur cyklicznych. Proszę o rozważenie i odpowiedź czy uda się wdrożyć takie rozwiązanie. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 Rok w zmiennej {{next_month_in_words}} Zmienne w fakturach cyklicznych są świetne, niestety na przełomie roku pojawia się problem, ponieważ grudniu 2016 kombinacja {{next_month_in_words}} {{year}} daje efekt styczeń 2016. Przydałaby się zmienna {{next_month_in_words_with_year}} 1
0 Zagłosuj Damian 08.17 Zmiana numeracji Wydanie zewnętrzne korekta (WZk) Dzień dobry, w jaki sposób mogę zmienić domyślną numerację dla dokumentu: Wydanie zewnętrzne korekta (WZk) 2
0 Zagłosuj Anonim 05.17 Zestawienia Czy w programie jest możliwość eksportu zestawienia wystawionych faktur za dany okres do pliku excel 1
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Produkty - widok zbiorczy tabeli - Seryjna zmiana nazw Wygodą byłaby możliwość w widoku tabeli produktów wykonywanie operacji znajdź i zamień w obszarze podstawowym nazwy produktu oraz rozszerzonym na inne pole np. opis. Oraz zbiorcze działania na zaznaczonych, lub wyszukanych produktach typu zamień szt. na kpl. Ulatwiło by to znacząco pracę i ew zmiany. 0
6 Zagłosuj Anonim 01.16 Powiązanie dokumentów oferta - zamówienie (do klienta i do dostawcy) Nie ma w programie możliwości tworzenia ofert w systemie. Dużo łatwiej by było jak by po stworzeniu oferty była ona powiązana z kolejnymi dokumentami. Tzn robię ofertę, jeśli klient ją akceptuje, od razu z oferty mogę wygenerować „rezerwację towaru” lub „Zamówienie do klienta” – takie które będę mógł wysłać do naszego klienta po otrzymaniu zamówienia w celu potwierdzenie przyjęcia do realizacji. Następnie z tego dokumentu chciałbym wygenerować zamówienie do dostawcy lub do kilku dostawców. Z zamówienia do dostawców chciałbym jednym kliknięciem wygenerować wprowadzenie towary na magazyn wraz z PZ i np. fakturą zakupową, bym od razu widział płatności jaki mam u swoich dostawców. W dokumentach nie ma możliwości wybierania towarów z listy. 1
1 Zagłosuj Anonim 01.14 TEMAT: WEZWANIE DO ZAPŁATY CZY W PROGRAMIE MOżNA WYSTAWIIć WEZWANIE DO ZAPŁATY ZA NIEOPŁCONYCH KILKA FAKTUR WRAZ ZODSETKAMI ? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.18 Skarbonka/świnka czekamy na przycisk dzieki któremu możżna by sprawdzić zysk z danej faktury tak jak jest w optimie 2
4 Zagłosuj Anonim 03.15 Personalizacja panelu klienta Proponuje umożliwić spersonalizowanie panelu klienta o logo i dane firmy . 1
4 Zagłosuj lexperts@lexperts.com.pl 12.14 Filtrowanie dokumentów po metodzie płatności Brakuje mi przy wyszukiwaniu dokumentów możliwości filtrowania po metodzie płatności tj. np. tylko faktury płatne gotówką, płatne tylko przez barter itp. 2
1 Zagłosuj felton.pl@gmail.com 12.11 wysyłka faktury na kilka adresów ? Czy można tak skonfigurować kontrahenta aby dana faktura była wysyłana na kilka (2-3) adresu za jednym "kliknięciem" ? 1
1 Zagłosuj Anonim 10.15 Nie rozwiązany problem Witam! Jakiś czas temu zgłaszaliśmy następujący problem: Na magazyn dokumentem PZ przyjęliśmy 8szt. danego produktu 1. Wystawiam dokument WZ dla naszego klienta z określonym towarem (np: 4szt danego produktu) 2. Po wystawieniu WZ-ki na magazynie są widoczne 4szt owego produktu. (4 wydane) 3. Po wybraniu w dokumencie WZ opcji "wystaw fakturę z WZ" znikają kolejne 4szt.( fizycznie mam 4, w programie 0) Proszę coś z tym zrobić aby dokument WZ był kompatybilny z Fakturą. Pozdrawiam Filip 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Pytanie Mam pytanie, jak z faktury proformy wyastawic fakturę zaliczkową na 100% ? 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 Wykaz przychodów - RAPORTY - zaawansowane filtrowanie Witam! Brakuje mi funkcji umożliwiającej tworzenie raportu w wykazie przychodów z możliwością przefiltrowania przychodów pod względem formy płatności np: czy była to gotówka czy przelew. Co wy na to? 1
0 Zagłosuj Anonim 07.16 Marża produktów Brakuje możliwości dodania stałej marży na danej grupie / danym kodzie produktów. Tracę czas ustawiając ceny sprzedaży :) 1
0 Zagłosuj Anonim 08.17 zmiana numeracji Witam, nie wiem czy popełniam jakiś błąd, ale zdarza mi się że system przeskakuje z numeracją.Czasami zmieniam datę, fakturę wypisuję poprzedniego dnia , rano uzupełniam wagi i poprawiam ręcznie datę. Już się nauczyłam iż system zmienia mi numer na kolejny. Ale dziś z przerażeniem zauważyłam, że mam przerwę w fakturach- po nr 7 kolejny numer 21. Nie wypisuję dużo faktur do 10-12 tygodniowo. Nie zauważyłam że numery nie są po kolei i zupełnie nie wiem co się stało. Proszę mi pomóc dociec jaka jest przyczyna takiego błędu.Czy ja coś źle zrobiłam, czy też system nie zadziałał prawidłowo. 1
1 Zagłosuj Anonim 02.17 Internet Witam, Co zrobić w momencie gdy nie ma chwilowo internetu a trzeba wystawić pilnie dokument??? 1
1 Zagłosuj Anonim 03.16 znacznik na liscie dokumentów "Wydatki" Witam potzrebowalibysmy pole ze znacznikiem (najlepiej jezeli aktywne to w kolorze niebieskim) - "zaakceptowane do zaplaty " , druga wartosc pola "zakceptowane do zaplaty czesciowej - kwota" Jest to potrzebne kiedy uzytkownik " prezes " przeglada liste i akceptuje niektore wydatki do zaplaty dla uzytkownika " ksiegowy " ktory dokonuje przelewow. Pozdrawiam Piotr 1
2 Zagłosuj Anonim 09.11 termin płatności Data dotycząca terminu płatności wskakuje automatycznie, a czasami jest potrzeba wpisania słowa np. kompensata. Można coś z tym zrobić? Dziękuję i pozdrawiam 1
4 Zagłosuj Anonim 04.13 faktury cykliczne Faktury cykliczne wystawiają się na formularzu default. Wydaje się zasadne by wystawiały się wg wzorca ustawionego w parametrach konta. 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 faktura cykliczna za ubiegły miesiąc Witam, potrzebuję tak ustawić fakturę cykliczną aby wystawiana była każdego 6. dnia miesiąca ale żeby (może w uwagach) był z automatu wpisany ubiegły miesiąc - jako miesiąc wykonywania usług) 1