3 Zagłosuj Anonim 01.13 Kursy walut Powinna być również możliwość podania ręcznie kursu waluty do przeliczenia. Nie zawsze wystawia się faktury po kursie NBP. 1
5 Zagłosuj biuro@scg.biz.pl 09.14 raport bankowy Przydatną funkcją byłoby utworzenie raportu bankowego, z możliwością dodawania zarówno wypłat jak i wpłat bankowych poszczególnych kont firmy , w celu sprawdzenia bieżących płatności poszczególnych, wprowadzonych faktur. Obecnie jest tylko raport kasowy. 1
10 Zagłosuj Anonim 05.12 Fakturownia iOS Czy w najbliższym czasie ukaże się Fakturownia na system iOS czyli iPhone, iPad? 5
0 Zagłosuj Anonim 02.17 faktura odwocony vat Witam Prosze o informacje kiedy bedzie dostepny wzór faktury z odwróconym vatem. Jest wielu uzytkowników którzy czekają na taką informacje. Moim zdaniem prościej Fakturowni zrobić formularz(tak jak proforma itp.) niż kazdemu klientowi przerabiać dostepne wzory. Piotr Ogonek 1
1 Zagłosuj Anonim 02.14 Wyświetlanie Faktur Czy jest możliwość dodania kolumny termin płatności w podglądzie listy faktur? 2
0 Zagłosuj Anonim 11.13 male uwagi odnosnie nowego interfejsu witam pragne zwrocic panstwa uwage na kilka mamych problemow :podczas wprowadzania wydatku tresc znajdujace sie nad okienkami brutto i netto sa przesuniete w bok a nie jak przedtem nad okienkami ,brak mozliwosci zmiany statusu (oplacone,wystawione itd)podczas wprowadzania wydatkow ,przy wprowadzaniu danych pomimo iz sa juz one w systemie nie da sie zaznaczyc aby uzupelnilo pozostale pola tylko trzeba wprowadzac wszystko recznie w sumie przedtem lepiej to dzialalo pozdrawiam Tumiel 1
0 Zagłosuj Anonim 09.16 Logowanie via Facebook Witam, loguje się do fakturowanie przez Facebooka i chciałbym wykorzystać aplikacje na urządzenia mobilne z App Store . Niestety nie ma tam opcji logowania przez FB a wpisanie emaila i hasła do logowania takiego jak na FB nie działa. Rejestracja nowego użytkownika na adres mailowy używany przez FB rownież nie funkcjonuje . Będę wdzięczny za podpowiedz czy możliwe jest zintegrowanie dotychczasowych wpisów z aplikacja . 1
1 Zagłosuj Anonim 01.16 wyszukiwanie Witam Ogromna prośba aby wprowadzić możliwość wyszukiwania obejmującego treść faktury,np jeżeli w treści faktury jest nazwisko to wpisując w wyszukiwarkę można wyświetlić faktury z tym nazwiskiem podobnie jak wyszukiwarka w programach pocztowych np onet. Pozdrawiam Piotr Ogonek 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Jednostki miary Kupuję towar w opakowaniach hurtowych np. 30 szt w opakowaniu a sprzedaję w opakowaniach jednostkowych. Brakuje mi możliwości przeliczenia jednostek tak ażeby nie dochodziło do różnic w stanie magazynowym, np. 1op= 30szt 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 odzyskanie faktury Prosze mi wysłać jeszcze raz fakturę zakupu programu. Pozdrawiam 0
8 Zagłosuj Anonim 01.15 Wyszukiwanie produktu po kodzie u dostawcy Korzystam z pola informacyjnego produktu - kod u dostawcy. Nie da się jednak wyszukać produktu po tym polu. Czy jest szansa na takie rozszerzenie funkcjonalności? 1
5 Zagłosuj focus@firmafocus.pl 04.12 Kasa fiskalna, allegro, serwis, konkurencja już posiada ta funkcje Fakturowania jest moim zdaniem jednym z lepszych programów online do prowadzenia sprzedaży i magazynu, jednak chciał bym zasugerować aby rozpoczęli Państwo dodawanie kolejnych funkcji, ponieważ konkurencja juz posiada możliwość integracji programu z kasą fiskalną, integracja z allegro oraz możliwości prowadzenia punktu napraw sprzętu (druki przyjęcia, wydania itp), SZKODA BY BYŁO ABY TAKA FAJNA INICJATYWA UMARŁA , A UŻYTKOWNICY MUSIELI SIĘ PRZESIĄŚĆ NA INNE PROGRAMY OFERUJĄCE WSZYSTKO POD JEDNYM SZYLDEM !!! 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 zapytanie do klienta Witam.Brakuje mi lub nie mogę znależć dokumentu ,,zapytanie do klienta" dotyczy produktów .Czy jest możliwość dodania tego dokumentu idealnie byłoby to dla mnie .Proszę o info .Mirosław Dziedzic 530949642 1
1 Zagłosuj bok@galeogrupa.pl 11.13 Przejście pomiędzy fakturami Jeśli jestem w fakturze np. 210 chciałbym zobaczyć następną - muszę wyjść i wejść w kolejną. Nie może być tak, że są przyciski: ?? Ułatwiło by to pracę każdemu. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.17 raporty błędy Witam, nie rozumiem rozbieznosci w raportach. Np raport przychodów pokazuje za IQ 2017 600 000 PLN a jak weżmiemy po produktach marżowość raport to total za IQ pokazueje 400 000 to znacząco inne dane. prosze o kontakt 1
2 Zagłosuj Anonim 07.15 Ograniczenie możliwości rozliczenia kwestii opłacenia dokumentów za pomocą przycisków "status" na liście dokumentów. Za pomocą przycisku status można bardzo szybko i prosto zmienić status dokumentu z np, "wystawiona" na np. "opłacona". Nie jest to dobra funkcja, ponieważ można to zrobić przez pomyłkę i wtedy dana faktura jest rozliczona i nie wyświetla się już w wykazie faktury nieopłaconych. Sugeruję, aby uruchomić funkcje, która pozwoli na rozliczenie (opłacenie) danej faktury wyłącznie poprzez przyjęcie nowej płatności w dziale "płatności". Uchroniłoby to sporą ilość użytkowników przed takimi pomyłkowymi rozliczeniami. Dodanie nowej płatności zostawia ślad w systemie, kiedy dana faktura została zapłacona i w jaki sposób. Kliknięcie statusu dokumentu "na zielono" jako opłacona można zrobić przypadkowo chcąc wybrać inny status, a wtedy żadnego śladu lub dowodu po faktycznym wpływie uznania nie ma. 3
24 Zagłosuj Anonim 03.15 Kilometrówka Powyższy temat się kiedyś pojawił, ale ma o dziwo mało głosów (stan na dziś - 0). Mój pomysł interfejsu byłby taki: Zaczynamy od widoku miesiąca. Widokiem by była pionowa lista dni danego miesiąca. Przy każdym dniu byłby "plusik" (podobnie jak to jest w pozycjach na fakturze). Po kliknięciu na plusik by się wybierało miejsce i cel podróży z predefiniowanych pozycji wraz z odległościami - jeden lub więcej na każdy dzień. Po zamknięciu danego miesiąca generowałaby się zgrabna lista wyjazdów - podsumowanie kilometrów, automatyczne przemnożenie przez stawkę. Myślę, że w nagłówku każdego arkusza zmieściłyby się zarówno dane samochodu, jak i firmy, jakaś tam data, kolejny numer i co tam jeszcze trzeba. Podpisane arkusze stanowiłyby ostatecznie elegancką, czytelną książkę, a i byłoby mniejsze ryzyko popełnienia pomyłki przy tych pierdołowatych obliczeniach groszowych kwot. Uważam, że pomimo braku głosów popierających zamierzchły temat "koszty-kilometrówka", taka funkcjonalność przydałaby się wielu firmom. Myślę, że niewielu użytkowników Fakturowni zdaje sobie sprawę, że coś takiego jest możliwe, ale bardzo wielu by skorzystało. Pozdrawiam Marek Kostecki 3
1 Zagłosuj Anonim 08.16 wydatki i przychody a KP i KW Mam następujący problem: Po wejściu w zakładkę Przychody wyświetlają mi się wszystkie dokumenty, księgowe i nieksięgowe: faktury sprzedażowe na np 1000 zł oraz dokumenty kasowe KP na kolejny 1000 zł. Niektóre z KP dotyczą transakcji takich jak "wypłata gotówki z bankomatu " - 200 zł a pozostałe dotyczą "sprzedaży gotówkowej przez automat" - 800 zł. Jeśli popatrzymy na podsumowanie Przychodów na dole listy dokumentów (widok wszystkie) wychodzi nam że w danym okresie został wygenerowany przychód w kwocie 2.000 zł. Ale to nie prawda, przychód to tylko 1800 zł. Ten sam problem wystąpi w zakładce Wydatki - będzie spowodowany podobną sytuacją - niektóre KW będą oznaczały zakupy czyli faktyczne wydatki ale KW wpłata gotówki do banku już nie będą wydatkiem. Finalnie wydatki będą zawyżone. Oczywiście można zmienić widok na tylko dokumenty księgowe po czym dodawać lub odejmować na kalkulatorze odpowiednie pozycje z KP lub KW, ale nie takie jest chyba założenie tego typu systemów. Moduł raportów również nie pokazuje faktycznego stanu ponieważ nie uwzględnia wspomnianych KP i KW. 1
3 Zagłosuj Anonim 02.15 Udostępnienie cennika wg katalogu produktów dla konkretnego klienta lub grupy Oczekiwany scenariusz: 1. Tworzę kategorie produktów np. Usługi, Proszki 2. Tworzę grupę klientów np. Klienci Premium, Dystrybutorzy (lub dowolne inne nazwy wg włąsnej polityki i strategii) 3. Tworzę nazwy cenników np. Promocje, 4. Tworzę produkt / usługę / (zestawy) + określam kategorię i cennik. 5. Udostępniam cennik do widoku klienta, grupy klientów. W ten sposób mogę zawsze bieżący cennik: * szybko drukować, tworzyć, zarzadzać. * za pomocą linków lub iframe publikować np. na swojej stronie www Przy odpowiedniej opcji jest to też sposób na propogację uslugi fakturownia. Pozdrawiam i pozostawiam do oceny. Mariusz 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 pilne przydała by się dodatkowa kolumna w fakturach np NUMER I CENA BRUTTO I KLIENT ...... I OPIS LUB NOTATKI , żeby można było na brudno opisać fakturę 1