0 Zagłosuj Anonim 02.18 Raport - stanu kasy na koncie i w kasie sumarycznie tak aby można było sprawdzić poprawność kasty Proszę o dodanie raportu umożliwiającego kontrolowanie stanu kasy w kasie i w kasyy na koncie. tak aby było możliwe ustalenie poprawnego salda w celu weryfikacji. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 kłopoty z nr faktury Witam nie mogę ręcznie zmienić- edytować nr faktury 55/03/2017 z dnia 21.03.2017 na nr 51/03/2017 z dnia 20.03.2017. system pisze ,że nr jest zajęty a nie jest bo best ominięty i kolejne zaczął nadawać od nr 52. Proszę o pomoc. Dziękuje 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Ujemne wartośći produktów Witam, Piszę tutaj ponieważ od 2 tygodni nie dostałem odpowiedzi na moje prywatne zgłoszenie mailowe, pomimo że się przypominałem. To nie pierwszy raz kiedy Wasz helpdesk nie odpowiada w ogóle na moje zgłoszenia. Zgłosiłem następującą sprawę: W raporcie zestawienie ilości i wartości produktów wg cen zakupu na dok. magazynowych system wyświetla czasami ujemnie wartości produktów, dla takich produktów których stan magazynowy >1 - czyli dla produktu jest przypisywana ujemna wartość. Odpisaliście mi, że: Witam, ujemne stany magazynowe pojawiają się gdy zezwalamy na wystawianie faktury Sprzedażowych i dokumentów magazynowych WZ do tych faktur, dla produktów których w momencie wystawienia nie mamy na stanie magazynowym. Możliwość ograniczenia tego typu sprzedaży znajduje się w zakładce Ustawienia> Ustawienia konta> Konfiguracja> Produkty> Nie pozwalaj wystawiać faktur na produkty, których nie ma w magazynach lub Nie pozwalaj wystawiać dokumentów magazynowych (wydań) dla produktów, których nie ma w magazynach. Ale to nie rozwiązuje problemu - bo nie chodzi o ujemne ILOŚCI produktów, a o ujemne WARTOŚCI produktów. Jak produkt ze stanem magazynowym 1 może mieć ujemną wartość? To ewidentny bug 3
1 Zagłosuj Anonim 06.17 Dane odbiorcy na własnym szablonie Witam mam problem z dodaniem pola "Odbiorca" wraz z danymi, na szablonie default wyświetla się sprzedawca, nabywca oraz odbiorca, natomiast na moim szablonie wyświetla się tylko sprzedawca i nabywca. Dodałem już linijki: Odbiorca {{recipient_name}} wyświetla się tylko napis odbiorca, a nazwy już nie pobiera... poza tym chciałbym żeby pole odbiorca wyświetlało się tylko jeśli są dane, umieściłem takiego if'a : {{#if recipient_name}} Odbiorca {{/if}} ale nie działa. bardzo proszę o pomoc, dziękuje z góry 2
4 Zagłosuj Anonim 09.11 Integracja z allegro (API) Witam, czy macie integrację z allegro? Jest to chyba poprzez API. 2
0 Zagłosuj anna.szmidt@wp.pl 04.13 DOKUMENTY MAGAZYNOWE PZ ABY W RUBRYCE DOSTAWCA, MOŻNA BYŁO WYBIERAĆ JUŻ ISTNIEJĄCEGO DOSTAWCĘ TOWARU A NIE WPISYWAĆ ZA KAŻDYM RAZEM OD NOWA. POWINNY BYĆ KARTOTEKI KONTRAHENTÓW (DOSTAWCÓW) 0
0 Zagłosuj Anonim 04.17 Dodatkowa funkcja programu Dzień dobry. Mam sugestię odnośnie funkcjonalności programu. Czy jest możliwość dodania funkcji wysyłania z programu przypomnienia na wskazane adresy email odnośnie braku płatności za fakturę po przekroczeniu terminu płatności i automatycznym wyłączaniu (nazwałbym to upomnieniem lub nękaniem dłużnika) po oznaczeniu faktury jako opłaconej. 1
2 Zagłosuj Anonim 10.11 Link do fakturownia.pl na fakturze Na pierwszych fakturach nie pojawiało się "faktury online - www.fakturownia.pl", nagle zaczęło, więc wykupiłem pakiet - i nadal się pojawia!!! 0
0 Zagłosuj Anonim 04.13 Brak ważnego pkt w fakturach RR Witam. Wystawiam dużo faktur RR lecz ostatnio miałem kontrolę z Urzędu Skarbowego i zarzucili mi że formularz z jakiego wystawiam faktury jest zły. Na każdej fakturze RR powinno się znaleźć dodatkowy punkt który wyliczałby automatycznie 0,1 % liczony od kwoty netto na rzecz Funduszu Promocji owoców i warzyw. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 API - informacja o zmianach w systemie Witam, brakuje mi feedback o zmianie, dodaniu nowego klienta, faktury, produktu w systemie. Chcą w 100% spiąć fakturownie chciałbym mieć idealną kopią w swoim systemie, teraz mogę to osiągnąć zaciągając wszystkie wpisy i sprawdzając ich statusy, czy nie ma nowych wpisów ręcznych. Brakuje pola w konfiguracji na który system wysyłał by, np GET'em info że np. faktura zmieniła się o określonym id faktury w systemie, czy też nowa została dodana (podając jej id). Dotyczy to nie tylko faktur ale również klientów, produktów. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Ceny produktow Witam, w jaki sposob wprowadzac ceny produktow do magazynu. na fakturach mamy ceny brutto ilości - np. 20, dla mnie wazna jest tez cena jednostkowa - jezeli mam 20 sztuk chcialabym wiedziec, jaka jest cena brutto (glownie) 1 sztuki. Czy mozna to zalatwic jakas formula? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam. 1
1 Zagłosuj Anonim 12.15 SKRÓTY KLAWIATUROWE Czy jest jakiś skrót klawiaturowy, żeby nie trzeba było klikać myszą w znak + żeby dodać następny artykuł? Nie działa klawisz TAB przenoszący do następnej funkcji. Kończy działanie na WARTOŚĆ BRUTTO a następnie przeskakuje na ZAPISZ. Czy jest jakiś inny skrót klawiaturowy? 1
1 Zagłosuj Anonim 02.16 Dodatek witam zwracam sie z uprzejma prosba o wstawienie dodatkowego dokumentu "WYCENA" poki co korzystamy z formularza zamowienie lecz czasami klienci zwracja uwage ze tylko pytaja o cene i nie chca zadnych tego typu dokumentu 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 ZT różne języki oraz możliwość wysłania emailem z systemu Szanowni Państwo, Zwracamy się z prośbą o wprowadzenie nowych funkcjonalności do państwa systemu polegających na: - możliwość wystawienia ZT w języku obcym przynajmniej j. angielskim w znacznym stopniu ułatwi to zamówienia od dostawców zagranicznych - możliwość wysyłania ZT emailem bezpośrednio z fakturowni do dostawcy uprości to proces przesyłania zamówień. Bardzo dziękuję Z poważaniem Max Mrozowski 1
5 Zagłosuj Anonim 09.16 Hasło do panelu klienta Czy jest szansa na dodanie możliwości ustawienia hasła, które klient musiałby wprowadzić, aby zobaczyć swoje faktury w panelu? Wprawdzie sam link jest dobrym zabezpieczeniem, jednak niektórzy klienci pytają nas o możliwość dodatkowego zabezpieczenia podglądu ich faktur (przez osoby wewnątrz ich firmy). 5
3 Zagłosuj Anonim 01.16 Jak zmienić wartość VAT Witam, proszę o informację, jak można zmienić wartość VAT wpisując fakturę kosztową (w wydatkach) jeśli wyliczenie różni się np. o 1 grosz od wartości podanej na fakturze od tego co wylicza program fakturownia. 0
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Więcej niż jedna strona Program potrafi wygenerować fakturę na dwie strony w której drugą stroną jest zaledwie tekst: "Imię i nazwisko wystawcy" — to jest błąd. Powinna być opcja: Dopasuj do strony w takich przypadkach. Np. w ustawieniach programu opcja: — minimalna liczba wierszy na dugiej stronie. Poniżej tej liczby następuje dopasowanie dopasowanie do strony np. przez skalowanie. 3
0 Zagłosuj Anonim 05.18 Skarbonka/świnka czekamy na przycisk dzieki któremu możżna by sprawdzić zysk z danej faktury tak jak jest w optimie 1
20 Zagłosuj Anonim 03.12 Faktury nie zapłacone Kiedy chce wyfiltrować faktury nie zapłacone (pod windykację) nie tworzy mi się zestawienie tylko podstrony (każda osobno sumowana) bez podania łącznej kwoty należności. Powinno tworzyć się zestawienie podobne do rejestru sprzedaży. Teraz jeżeli chce zdrukować nie zapłacone faktury muszę drukować każdą podstronę osobno. Może ot razu przy takim zestawieniu pojawiło by się pole do uzupełniania "windykacja" na adnotacje dotyczące ściągania zaległości 0
3 Zagłosuj Anonim 10.11 Drukowanie FV Witam,dodał bym opcje drukowania FV oryginał i kopia przy jednym kliknięciu,osobno oryginał osobno kopia ale za jednym kliknięciem.Trochę uciążliwe wybieranie dwóch opcji 0
3 Zagłosuj Anonim 05.15 Cena minimalna Witam, Czy istnieje możliwość dołożenia funkcji "ceny minimalnej" Aby handlowiec nie wystawiał dokumentu np po cenie zakupu lub omyłkowo poniżej tej ceny. 1
3 Zagłosuj Anonim 01.13 Kursy walut Powinna być również możliwość podania ręcznie kursu waluty do przeliczenia. Nie zawsze wystawia się faktury po kursie NBP. 1