4 Zagłosuj Anonim 02.12 Eksport klientów do excela Witam, przydatną funkcją byłaby możliwość wyeksportowania listy klientów z adresami do excela. Ułatwi to wysyłanie korespondencji masowej np. przesyłanie kartek świątecznych, czy dokumentów papierowych. gt 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 Koperty z okienkiem Witam, mam firme w Polsce ale mieszkam w Niemczech a tu koperty maja okienko z lewej strony...mozna cs w tej sprawie zrobic? Pozdrawiam Anna Bilska 1
25 Zagłosuj Anonim 05.15 Szybkie płatności - Rabat Fajnie by było gdyby można było ustawić rabaty (kwotowe, procentowe) przy płatnościach online w danym terminie. Np. wystawiamy proformę, dajemy termin płatności 7 dni, ale jeśli klient zapłaci np. w ciągu 1-3 dni przez płatność online dostaje ileś tam rabatu, jeśli w ciągu 4-7 to ileś, a po terminie już normalnie. Oczywiście musi być odpowiednia adnotacja z tym rabatem aby zachęcić klienta do szybszej płatności. Widziałbym to jako dodatkową opcję przy szybkich płatnościach podczas wystawiania proformy z "zapamiętywaniem" ustawień rabatu dla przyszłych niektórych proform. 3
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Faktura walutowa Witam, kiedy będzie możliwe na fakturze walutowej po przeliczeniu na pln - do zapłaty tez kwote w pln wybrac? 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Problem z opłatą za oprogramowanie do drukarki fiskalnej Czy nie wydaje się Wam, że roczna opłata, za używanie drukarki fiskalnej jest "nieco" wygórowana? 299 zł rocznie zecydowanie ostudziło moją chęć przejścia z programu wf-mag do was. Czy mogę liczyć na jakąś rozsądną kwotę? Chyba, że w wersji Standard jest ona wliczona w cenę miesięcznego abonamentu? Taką widze w cenniku. Nie mówicie tego jednak w "Pomocy" ta podajecie roczną cenę za oprogramowanie. Wiec... jak jest? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 faktury zaliczkowe i końcowa Witam. Spodobała mi się ścieżka przechodzenia od faktury proforma przez zamówienie do faktury zaliczkowej, ale problem pojawia się przy drugiej zaliczce - oczywiście aż do końcowej wszystko można oczywiście wystawić ale ścieżka nie jest intuicyjna bo na podstawie pierwszej zaliczki wystawiamy drugą a chcąc wystawić końcową uwzględniającą wszystkie towary musimy skorzystać z pierwszej zaliczkowej co jest kłopotliwe. Przy okazji wystawianie zaliczkowej z zamówienia wiąże się z kasowaniem wszystkich pozycji i ręcznym wpisywaniem "Zaliczka 23%". Pytanie więc czy mają Państwo w planach udoskonalenie tej ścieżki prowadzenia dokumentu ? czy trzeba będzie robić jak dotąd - a może ja coś niepotrzebnie komplikuje ? Przy okazji wystawiając końcową trzeba samemu obliczyć jej wartość na przykład jeśli jest opłacona i chcemy to od razu odnotować bo wartość po odliczeniu zaliczkowych liczy się dopiero po utworzeniu. Jeszcze jedna kwestia - czy istnieje możliwość wyłączenia znacznika "opłacona" który jest "stemplowany" na opłaconych fakturach ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Tomek 1
3 Zagłosuj Anonim 09.15 Faktury nie opłacone - filtr Witam Czy jest możliwość dodania w filtrze faktur faktury nie opłacone przeterminowane aby podczas sprawdzania pojawiły się tylko faktury z czerwonymi polami? 4
1 Zagłosuj Anonim 09.11 Nie widoczny rabat na fakturze - wydruku Wystawiam klientowi fakturę z rabatem na podglądzie widzę jakiej wielkości jest upust ale po wydrukowaniu-wygenerowaniu pdfa nie widać rabatu i pozycje kwotowe są całkiem nieczytelne bez podania wielkości rabatu. 1
1 Zagłosuj Anonim 10.15 klauzula o odwrotnym obciążeniu Brak możliwości dopisania do klienta UE obowiązującej klauzuli o odwrotnym obciążeniu. Tak, zeby była zawsze umieszczona na fakturach dla niego. Bez komplikacji, tak jak np. VAT ID czy adres. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.17 płatność za program Czy można opłacać abonament miesięcznie i czy można w każdej chwili zrezygnować z programu ( dot. wersji najtańszej) 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 faktura zagraniczna Witam serdecznie. próbuję wystawić fakturę z importem usług i mi się to nie udaje. W czy może być problem? w rodzajach faktur w ustawieniach mam import usług zaznaczony a przy wyborze faktury jak chce wystawić nową nie mam takie opcji. Prosze o pomoc 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 drugi nr konta bankowego Witam, chciałem zapytać o możliwość ustawienia drugiego nr konta w innym banku jest to możliwe? pozdrawiam 1
2 Zagłosuj Anonim 02.15 Płatności Ponawiam swoją prośbę o umożliwienia łączenia jednej płatności z wieloma fakturami. Relacja między fakturami powinna być możliwa na zasadzie wiele do wielu żeby odzwierciedlić realia biznesu i tego jak opłacane mogą być faktury. 0
6 Zagłosuj Anonim 10.12 druk wplaty do banku czy planujecie zrobić druk wplaty do banku i przelewu drukowany pod rachunkiem? 5
0 Zagłosuj Anonim 03.18 faktura Dzień dobry, Bardzo proszę o informację jak mogę odzyskać usuniętą przez pomyłkę fakturę zamiast jej anulowania. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 usunięcie napisu Dzień dobry, Dodałam sobie dodatkowy rodzaj faktur, jakim są noty obciążeniowe. Wszystko działa bardzo sprawnie i fajnie, tylko chciałabym z tego konkretnego wzorca (tylko tych not obciążeniowych) usunąć napis "sprzedawca" i "nabywca". Czy jest taka możliwość? Czy mogliby mi Państwo podpowiedzieć jak to ewentualnie zrobić? z góry dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam, Lidia Lukowska 1
28 Zagłosuj Anonim 01.16 Formuła Narzut / marża produktu przydałaby się formuła do wyliczania ceny sprzedaży na podstawie ceny zakupu. W tej chwili muszę wprowadzać cenę sprzedaży ręcznie. Przy wprowadzaniu faktury zakupu muszę korygować cenę w zależności za ile został zakupiony towar. Powinna być formuła która przy wprowadzaniu faktury zakupowej sugerowałaby cenę sprzedaży powiększoną o określony % 2
0 Zagłosuj Anonim 02.18 paragon dzien dobry, mam pytani ejestem w fazie testu programu i w związku z tym mam pytanie jak w oknie paragon mozna na stałe wprowadzic płatnosc gotówką zeby za kazdym razem ni klikac w typ płatnosci ,domyslnie wyswietla sie przelew a poaragony to nie faktóra i racze w 99 % płatnosc jest gotówką lub płatnosc kartą a nie przelew i druga sprawa wyswietlanie okien nabywcy przy paragonie tez jest to zbyteczne jak tez spredawcy bo opcjonalnie drukarka fiskalna ma to w wydruku 3
1 Zagłosuj Anonim 11.15 RAPORTY Czy jest możliwość wygenerowania raportu o płatnościach dla wybranego klienta??? Chodzi mi o zestawienie faktur z płatnościami. Dziękuję za odpowiedź! 1
7 Zagłosuj Anonim 05.14 odsetki W systemie nie ma możliwości wyboru odsetek określonych umownie, które mogą być wyższe od ustawowych. Pozdrawiam, Michał 5
2 Zagłosuj Anonim 10.11 wyglad faktury Nazwa banku i nr konta w osobnych wierszach - lepsza przejrzystośc Prosze dodac obsługę wielu kont 0
3 Zagłosuj Anonim 03.16 KOD QR Witam, jak mogę dodać kod QR do faktury tak żeby z automatu był na każdej fakturze... ??? Pozdrawiam, wladyslaw.boloz@gmail.com www.house-technology.pl 0