1 Zagłosuj Anonim 11.13 Górne menu Powinno rozwijać się zaraz po najechaniu bo powoduje to dodatkowe kliki których wcześniej nie było. 3
0 Zagłosuj Anonim 04.18 Dodanie kwot kosztów/wydatków do panelu głównego obok kwot sprzedaży dniowych, tygodniowych i miesięcznych warto dodać kwotowe zestawienia kosztów, wydatków - na tej samej zasadzie. 1
2 Zagłosuj Anonim 02.14 Wprowadzenie szablonu emaili z fakturą niezgodniego z wcześniejszymi ustaleniami Od wczoraj bez powiadomienia włączyli Państwo własny szablon emaila z powiadamianiem o fakturze. Jest to niezgodnie z moim planem Standard. Proszę o wyłączenie tego szablonu! 1
2 Zagłosuj Anonim 06.12 Faktura vat z eur Nie moge wystawiac faktury vat w eur dla polskiegio odbiorcy gdzie vat obliczony jest w pln 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Odszukanie wysłanych faktur bezpośrednio z panelu. Witam. Chciałabym uzyskać informację, w którym miejscu w panelu mogę odszukać informację o fakturach przesłanych przez klienta. Jedną fakturę omyłkowo edytowaliśmy i nam przepadła. Tylko w taki sposób możemy ją odszukać a już się zbliża koniec miesiąca. Natomiast do klienta nie wypada dzwonić ... Proszę o szybką wiadomość. Pozdrawiam. Agnieszka Ostrowska 1
2 Zagłosuj Anonim 02.15 Uwagi na karcie klienta przechodza (lub nie) na FV. Witam, mam kilku klientow, ktorzy maja stala, specjalna oferte na uslugi/towary np. wyliczanie towaru na podstawie sredniego kursu Euro: Papier : 144 Euro netto/szt. Tonery : 72 Euro netto /szt. Średni kurs sprzedaży Euro NBP: 4,2 Dane te sa zwykle wymagane przez ksiegowosc klienta do weryfikacji,czy FV zgadza sie z oferta/umowa. 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 nowy punkt witam, otwieramy nowy punkt w innej lokalizacji troche inna branża , czy pod tym samym NIP em mozemy miec nowa Fakturownie na innego meila , osobna numeracja FV o i chodżi troche o przeglad kosztow , przychodow ,raportow w nowym punkcie 1
3 Zagłosuj Anonim 02.15 poprawienie wpisywania towarów z magazynu na fakturę przy tworzeniu faktury były by dobrze żeby była zakładka pobierz z magazynu , wchodziło by się na magazyn zaznaczało produkty które chce się pobrać i dodać ja do faktury . ewentualnie wtedy na fakturze dodało by się tylko ilości 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 JPK Witam! Wczoraj wykupiłam pakiet JPK na 12 miesięcy. Jak mam go wysłać do urzędu skarbowego? 1
1 Zagłosuj Anonim 03.14 Wezwanie do zapłaty za fakturę częściowo opłaconą Witam Jak wystawić wezwanie do zapłaty za fakturę częściowo opłaconą lub nieopłaconą. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 wysyłki listowe czy można również za pośrednictwem Państwa programu zrobić wysyłkę listowną? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.16 Sugestia Witam Mam prośbę czy można by wstawić funkcję z datom ważności,podczas dodawania nowego produktu Pozwoliło by to uniknięcia przeterminowania ( mógłbym wcześniej zrobić promocję i wysprzedać produkt ) Pozdrawiam 1
4 Zagłosuj Anonim 09.11 ewidencja zakupu Witam, Czy jest możliwe stworzenie ewidencji zakupu? Ewidencja sprzedaży bardzo mi odpowiada. POzdrawiam Anna Antkowiak 0
1 Zagłosuj Anonim 12.13 Lista faktur kwota brutto Często na liście faktur interesuje mnie suma netto, której niestety nie ma. Przydałaby się suma netto. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.17 wezwanie do zapłaty w języku niemieckim witam, jest możliwośc wysłania wezwania do zapłaty ale w całości w języku niemieckim? oraz 1
1 Zagłosuj Anonim 04.14 PZ do towaru magazynowego , towar kosztowy bez PZ Kiedy będzie możliwe za pomocą np. check box - u , zatwierdzenie wprowadzanego towaru na magazyn a towaru kosztowego bez magazynu zamiast każdorazowo zmieniać w ustawieniach ? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 dot. edycji produktu w magazynie Witam, Wprowadzając produkt na magazyn zaznaczyłam jednorazową sprzedaż 25szt. i teraz chciałabym to zmienić i nie potrafię znaleźć gdzie to można zrobić. W sumie to nawet nie pamiętam jak się oznaczało tą jednorazową sprzedaż. Bardzo proszę o pomoc to jest dość pilne. pozdrawiam Marta Baczewska-Golik 1
2 Zagłosuj Anonim 05.14 załącznik do faktury właśnie wystawiłem swoją 1. fakturę, ale dziwi mnie, że załącznik nie jest dołączony do faktury w e-mailu, tylko trzeba wejść na link i dopiero tam się można dowiedzieć, że są załączniki. 1) w emailu należy dodać informację, że są załączniki i należy kliknąć, aby je pobrać albo 2) załączać załączniki od razu razem z fakturą 3
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Problem z numerowaniem fv Witam Dodając nową fv wskakuje mi z automatu nr 12/01/2014 a ostatnia fv ma numer 3. Proszę o instrukcje czy coś ja źle zrobiłem, czy też jakiś błąd mi wyskakuje. 1
1 Zagłosuj Anonim 12.15 Dokument wezwania do zapłaty Generowanie dokumentu wezwania do zapłaty na podstawie faktury 1
5 Zagłosuj Anonim 03.15 Płatności Witam, niestety po imporcie platnosci z banku odkrylem,ze nie ma mozliwosci przypisania jednej platnosci do kilku FV. Czesto Klienci w jednym przelewie reguluja wiecej niz 2 platnosci za FV. Czy bedzie dodana mozliwosc powiazania jednej platnosci z kilkoma FV ? 1
0 Zagłosuj Anonim 07.13 NIEOPŁACONE FAKTURY Witam, czy istnieje taka możliwość, żeby można było wygenerować zbiorcze zestawienie nieopłaconych faktur? Wpisywanie bądź w uwagach, bądź w mail-u kilku faktur jest bardzo czasochłonne:( Pozdrawiam, Ewa 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 System nadpisuje numer faktury w wydatkach przy zmianie działu System nadpisuje numer faktury w wydatkach przy zmianie działu. Np. mam fakturę (otrzymaną, tj. zakupową) o numerze nadanym przez kontrahenta, np. 12345/2013 i jak zmieniam dział, to system nadpisuje jej numerację. To ma sens tylko dla faktur, które wystawiam. 3
0 Zagłosuj Anonim 04.17 Wydruk zamówień bez kwot / cen. Witam serdecznie, czy jest możliwość wydruku zamówień bez cen, jedynie rodzaj towaru/usługi oraz ilość. Tak aby można było szybko i łatwo przekazywać je do realizacji pracownikom, ale żeby nie musieli wiedzieć ceny transakcyjnej produktu/usługi który przygotowywują ? 1