0 Zagłosuj Anonim 04.14 Adres "FROM" w fakturach cyklicznych i przypomnieniach o płatnościach Witam, Proszę o informację jak zmienić adres FROM w fakturach cyklicznych. W ustawionych fakturach mam adres from praca@rfc.pl a chciałbym by było pit@iweb.pl. konto psj.fakturownia.pl Pozdrawiam Piotr Jarczewski 1
0 Zagłosuj Anonim 09.11 NUMERACJA AUTOMATYCZNA Brak możliwości automatycznego ustawienia własnego sposobu numeracji faktury 1
1 Zagłosuj Anonim 06.11 braki w wydrukach po raz kolejny zgłaszam problem - nie zapisuje danych odbiorcy faktury i brak tych danych na wydrukach 3
1 Zagłosuj Anonim 11.13 Kwota netto Czy w liście przychodów da się ustawic tak aby widoczna była kwota netto? W tej chwili mam jedynie brutto. 1
16 Zagłosuj Grzegorz 06.12 oferty i zamówienia czy planujeci Państwo w przyszłości wprowadzenie modułu oferty i zamówienia, tak aby można było śledzić historię sprzedaży od pierwszego kontaktu z klientem, poprzez sporządzoną ofertę do zamówienia podzespołów, realizację usługi do wystawienia faktury? 2
3 Zagłosuj Anonim 03.16 KOD QR Witam, jak mogę dodać kod QR do faktury tak żeby z automatu był na każdej fakturze... ??? Pozdrawiam, wladyslaw.boloz@gmail.com www.house-technology.pl 0
1 Zagłosuj Anonim 07.15 rachunki do umów o dzieło Jako firma, podpisujemy umowy o dzieło, do których wystawiamy rachunki na 50 % koszty uzyskania, co wrzucilibyśmy sobie tutaj do wydatków,w którym dziale tego szukać ? 1
1 Zagłosuj Anonim 02.14 Usuwanie konta Witam, proszę o informacje jak usunąć konto na fakturownia.pl? 3
1 Zagłosuj Anonim 04.14 Generowanie raportów do xls Kiedy będzie można generować ewidencję sprzedaży VAT oraz wykaz przychodów do excela? 1
0 Zagłosuj bodyline.lublin@op.pl 01.14 Napisanie faktury Dlaczego nie mogę wystawić faktury jednej na miesiąc mgr fizjoterapii Emilia Mituła 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Faktura EU Witam, proszę o informację czy w Państwa aplikacji można wystawiać fakturę EU ? 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Proszę o odwrotne obciążenie Jak w temacie. Brak tej funkcji jest uciążliwy dla wielu użytkowników. Obejścia sugerowane przez Państwo na forum są niepoważne. To podstawowa funkcja dla branży budowlanej i metalowej... Proszę o informację kiedy to będzie dostępne 1
0 Zagłosuj info@business-revolution.pl 07.13 Dodatkowe opcje były by mile widziane Witam jestem waszym klientem od kilku miesięcy i jest zadowolony ale brak mi jednej rzeczy. A mianowicie jak mam wystawioną fakturę to jest możliwe wystawienie dokumentu WZ ale brakuje możliwości wystawienia KP i KW teraz żeby wystawić KP muszę wypisywać każdy dokument oddzielnie gdzie jest to czasochłonne a wystarczył by mały skrypt i funkcja do faktury wystaw KP. Proszę to przemyśleć a jestem przekonany ze każdy z waszych abonentów będzie wam za to wdzięczny Pozdrawiam Max Jak ktoś też wspiera moją sugestię proszę o opinie :) 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Importowanie produktów - nie zapamiętuje się category_id Dzień dobry, w trakcie importu danych produktów z pliku XLS dla kolumny zawierającej kategorię produktu (Towar, Abonament, Usługa) wybieram przypisanie do "category_id : Kategoria". Po zaimportowaniu produktów, nie są one przypisane do kategorii (w ustawieniach Kategorie, dodane są identyczne kategorie). Czy to jest błąd programu, czy inaczej trzeba postąpić, aby przypisać kategorię do produktów? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 faktura za abonament Witam, Zwracam się z prośbą o przesłanie oryginału faktury na kwotę 72,57 zł gdzie zapłata została dokonana 10.07.2013r. Dane odbiorcy Activ Invest sp. z o.o. ul.bałtycka 4 83-032 Pszczółki nip 6040143482 Będę wdzięczna za pomoc Pozdrawiam Patrycja Witucka 0
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Faktura vat za fakturownię.pl Dzień dobry, chciałabym otrzymać od Państwa fakturę VAT za korzystanie z fakturowni.pl. Dziękuję i pozdrawiam, Katarzyna Kubiak 0
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Wyświetlanie sumy rabatu na proformie Uważam, że ciekawą funkcjonalnością byłoby wyświetlanie sumy rabatu (różnica między ceną katalogową, a ceną po rabacie na fakturze proforma. Faktura proforma, jest najczęściej stosowana jako oferta | wycena i myślę, że funkcja mogłaby pomóc nam, użytkownikom od strony marketingowej. Pozdrawiam, Tomek 1
1 Zagłosuj Anonim 07.17 "Wystaw podobną" Nic tylko Was chwalić za ten program. Genialny. Brakuje mi jednak tej funkcji na iPad. Przyznam że czesto korzystam z niej w wersji na komputery. Można ja dołożyć lub jeśli gdzieś jest to jak ją znaleść? 1
1 Zagłosuj kaminiak23@wp.pl 12.11 Dwa dokumenty z automatycznie przeliczaną walutą Nie wiem czy to częsta potrzeba klienta - mam taką i nie mogę u nikogo znaleźć. Moja działalność zarejestrowana jest w UK - wystawiam rachunki w języku angielskim EN ale prawie cała sprzedać jest dla PL i chciałbym mieć możliwość wystawienia dokumentu który automatycznie będzie dostępny jako EN i PL z całkowitym przetłumaczeniem i przeliczeniem waluty z NBP Czyli wystawiając rachunek w PL i podając kwotę 100 zł wygenerowałby się dokładnie taki sam dokument tylko w EN i z przeliczoną kwotą w GBP (czyli ok 530 zł) - jeśli nie jest to możliwe jako "sugestia" to może będzie to możliwe jako rozwiązanie indywidualne - ile wtedy musiałoby mnie to kosztować? Dziękuję 1
4 Zagłosuj finanse@lokalmedia.pl 11.14 Zaplanuj wysyłkę Załóżmy że masz zaplanowane wystawienie faktur na 6 miesięcy do przodu, co miesiąc 1 faktura. Z faktury cyklicznej możesz skorzystać jedynie, wtedy kiedy wszystkie faktury są takie same, opis, produkt oraz kwota. Świetna funkcjonalność to planowana wysyłka, tzn. wystawiam dokument z np. 3 miesięcznym wyprzedzeniem i klikam wyślij (w formularzu wysyłki mogę wybrać datę kiedy ma zostać wysłany), wysyłka od razu jest w takim przypadku bezzasadna. 1
1 Zagłosuj biuro@meblujdom.pl 07.17 Zgłoszenie błędu: cena brutto po rabacie Witam, Mam taki oto problem. Mam kwotę 4 produktów na fakturze po rabacie 1162.93 zł i kwota która się wyświetla na fakturze w w sekcji "Cena brutto po rabacie" wynosi 290.74 co razy 4 daje nam 1162.96 zł czyli 3 grosze większą. Prawdopodobnie wynika to z błędnego zaokrąglenia, ponieważ oryginalna kwota 1162.93/4 daje nam 290.7325 zamiast zaokrąglonej przez fakturownie 290.74. Czy może ja coś pokminiłem źle? Pozdrawiam. 7
1 Zagłosuj Anonim 11.13 Górne menu Powinno rozwijać się zaraz po najechaniu bo powoduje to dodatkowe kliki których wcześniej nie było. 3