4 Zagłosuj Anonim 06.15 Adres korespondencyjny Proponuję wprowadzenie na fakturze dodatkowego pola na adres korespondencyjny (inny niż dane firmy). Opcja przydatna dla firm które posiadają kilka siedzib i chcą żeby poczta przysyłana była na inny adres niż ten który widnieje w danych na FA VAT. 6
15 Zagłosuj Anonim 02.11 grupowe działanie na fakturach Podpisuje się pod wpisem Marcina - spróbujcie zrobić chechboxy żeby można hurtowo zmieniać status czy tez drukować faktury. 1
1 Zagłosuj Anonim 01.16 czy jest możliwe wystawianie faktur zbiorczzych na podstawie dowodów dostaw jestem producentem i na podstawie dziennych dostaw musze wystawiać faktury zbiorcze tygodniowe lub miesieczne 1
1 Zagłosuj bok@galeogrupa.pl 11.13 Powrót do listy faktur Kiedy wracamy do faktur po aktualizacji faktury lub każdej innej zmianie w niej niestety filtrowanie z lewej już nie wraca np. gdy mamy wybrane faktury proforma to wraca do 'wszystkie'. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 Wystawianie faktur z kilku magazynów-W PROSTY SPOSÓB NIEMOŻLIWE ! Szukam wsparcia członków forum do przekonania Fakturowni do wprowadzenia zmiany w programie. Zakładając że towary masz podzielone na kilka magazynów (przy dużej różnorodności tak jest przejrzyście), i chcesz wystawić jedną fakturę na towar z kilku magazynów. Nie możesz tego zrobić w prosty sposób jak. np. w programie księgowym MAGRES. W FAKTUROWNI NAJPIERW KAŻDY TOWAR MUSISZ PRZENIEŚĆ RĘCZNIE MM DO JEDNEGO MAGAZYNU i z niego wystawić fakturę, bo nie ma takiej opcji aby wystawić jedną fakturę na towary z kilku magazynów !!!! Wyobrażacie sobie przy czekającym kliencie te wszystkie zabiegi, stratę czasu i dużą możliwość pomyłki. Sprzedajesz 4 towary i musisz wygenerować 4 MM i 1 fakturę ! Zwróciłem się z ta kwestią bezpośrednio do FAKTUROWNI odpowiedź można powiedzieć niezbyt zadawalająca ( sorry p.Piotrze); "....Brak możliwości, o której Pan piszę nie jest niedopatrzeniem, lecz zabiegiem celowym." Naprawdę gdybym był tego świadomy wcześniej "celowo" nie zdecydował bym się na zakup FAKTUROWNI ! Pozdrawiam 1
1 Zagłosuj Anonim 03.12 Lepsza dokumentacja do API W szczególności podanie wszystkich możliwych pól w zapytaniu oraz jak wystawiać prosto faktury gdy klient i produkty są już w systemie. Powinno się dać po prostu podać id. Chyba że *_name to nazwa skrócona i musi być unikalne? 0
2 Zagłosuj Anonim 03.14 Stopka Witam, chciałbym usunąć stopkę "wygenerowano w Fakturownia.pl" - czy jest taka możliwość? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 Co znaczy "fakturownia"? Wszędzie mówi się księgowość! Nie podoba mi się słowo - fakturownia. Poza tym bierzecie za swoje usługi pieniądze , a nie pracujecie nad stroną OLX - jest archaiczna . Konieczna inwestycja,a nie tylko kasa. Myślę że szef mi odpowie . Dużo się u Was ogłaszam. Mirosław Łyszkiewicz. 1
2 Zagłosuj Anonim 11.14 Dodawanie notatek dot. klientów W rekordzie klienta powinna być możliwość wprowadzenia notatki wewnętrznej dot. klienta, tak jak ma to miejsce dla faktury. Notatka powinna się wyświetlać po wybraniu klienta do faktury. 1
1 Zagłosuj Anonim 10.13 przelew/gotówka uważam iż w przypadku opcji gotówka nie powinno być możliwości wyboru dni do zapłaty za f-rę 0
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Wystawianie Faktur Nie mam możliwości wybierania zapisanych klientów z listy przy tworzeniu nowej faktury. 0
0 Zagłosuj Anonim 11.16 Dodanie numeru konta Witam Jak mogę dodać mój numer konta do danych na fakturze? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 widok faktur Rozmieszczenie kolumn - pod cena brutt, klient mam pusto, pod data wystawienia klienta, pod produktem date... kiepsko to wyglada, nieczytelnie. 1
1 Zagłosuj Anonim 04.16 Ostrzeżenie o innej walucie na fakturze i koncie - zmiana koloru ramki Prośba o zmianę koloru ramki z ostrzeżeniem: Uwaga: waluta na fakturze jest inna niż waluta konta bankowego na kolor czerwony, ponieważ pracownicy nadal nie zauważają tego ostrzeżenia :) 2
0 Zagłosuj Anonim 02.18 Data wystawienia jak data sprzedaży Dzień dobry, jak ustawić aby data wystawienia była jak data sprzedaży? Przykład: Mam zamówienie z dnia 25.01.2018, a więc Styczeń. Mamy już Luty, ale ja dopiero kończę fakturować zamówienia ze Stycznia, więc chciałbym aby faktury fakturowane obecnie miały licznik faktur xx/01/2017 a nie xx/02/2018. Licznik zmienił się, ponieważ data wystawienia faktury jest lutowa, a data sprzedaży Styczniowa. A jak ustawić aby data wystawienia była jak data sprzedaży czyli styczniowa? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 konto witam, proszę o informacje, jakie jest moje konto.... czy darmowe i jakie mam możliwości (ilość wystawianych faktur, itp) czy jakieś inne. dziękuję za odp. Katarzyna Dubińska Akademiaforex.pro 1
1 Zagłosuj Anonim 06.12 eksport danych i raporty przydałaby się możliwość eskportu danych do excela i bardziej rozbudowane raporty - np. pozwalające na pokazanie obrotów miesięcznych na produkcie, kliencie, a nawet liczenie marży na powyższych. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.13 niechciane faktury cykliczne!!! Piszę kolejny raz o niewysyłanie na moją pocztę faktur cyklicznych. Wywaliłem wszystkie stare faktury cykliczne, nie mam tej funkcji oznaczonej. Dzisiaj zrobiłem fakturę nr 31/10/2013 a po kilku minutach dostałem 2 faktury takie same na moją pocztę. Nie muszę wcale korzystać z Waszego programu, w sieci jest ich dużo, wystawiam 1 (jedną) fakturę w miesiącu a system automatycznie pozbawia mnie ew. 2 faktur (gdyby była taka konieczność). Uważam to za celowe działanie systemu. Proszę coś z tym zrobić. Proszę napisać jak odinstalować program jeśli sytuacja się powtórzy w przyszłym miesiącu. Pozdrawiam - niezadowolony użytkownik. 0
0 Zagłosuj Anonim 08.16 Generowanie raportu Witam, Chciałbym wygenerować raport który pokaże mi faktury wystawione za transport za konkretny samochód. Faktury za auto X oznaczam jako 1/X/2016, 2/X/2016, a za auto Y oznaczam 1/Y/2016, 2/Y/2016. W jaki sposób rozróżnić te faktury w raporcie jeśli są wystawiane dla tego samego klienta i z tego samego oddziału? 1
1 Zagłosuj Anonim 12.14 propozycja usprawnień Widok wydatki: przydałaby się możliwość płatności zbiorczej - tzn. zaznaczam kilka pozycji nieopłaconych faktur kosztowych do tego samego kontrahenta, a fakturownia generuje zbiorczy dokument zapłaty, gdzie jest: - suma brutto oznaczonych faktur - jeden za drugim tytuły płatności Jeśli taki dokument byłby wyposażony w przyciski "kopiuj" przy sumie i tytule płatności to byłoby idealnie :) 1
2 Zagłosuj Anonim 12.13 duplikat faktury w opcji wyślij powinna być możliwośc wysłania również duplikatu faktury. (ponowne wysłanie oryginału grozi podwójnym zaksięgowaniem). Obecnie musze wybrac drukuj duplikat, zapisać sobie ją gdzieś i dopiero wysłać w pdf. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.16 drukowanie faktur Mam proble z wydrukiem faktur polegający na tym, że lewa strona dokumentu jest obcinana. Tzn. obcina pierwszą literę 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 zakładka faktury przezroczysta . zakładka wyślij lub anuluj przezroczyste , praktycznie wszystko jest przezroczyste 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 proszę o przesłanie druków Odwołanie polecenia zapłaty Zgoda na obciążenie mojego konta 1