1 Zagłosuj Anonim 04.12 waluta na fakturze Na wydruku faktury wystawianej w australijskich dolarach, przy kwotach widnieje symbol $ (mimo, że w edycji mamy AUD) - dla Urzędu Skarbowego, jak i dla kontrahenta to jednak nie to samo, przydała by się zatem opcja druku pełnego skrótu waluty. 0
0 Zagłosuj Anonim 02.14 faktury Dostałem wiadomosc od księgowego że zmieniły sie przepisy i teraz muszę jeszcze wpisywać w fakturze date przyjęcia towary do naprawy czy zaktualizujecie formularz faktur gdzie mam wpisac date przyjęcia 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Faktury zaliczkowe Proponuję, aby można było dodawać więcej niż jedną FV zaliczkową do zamówienia 1
1 Zagłosuj Anonim 04.17 sugester promowana przez was pod adresem http://radgost.sugester.pl/vosfactures-newsletter pomoc nie działa. wyszukiwarka za kazdym razem, niezależnie od wpisanego pytania, zwraca info, że nic nie znaleziono 2
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Sortowanie/wyszukiwanie faktur Występują problemy jeśli wybieram okres np. zeszłego roku czasem pokazuje puste pole a faktury są. Częściej też pokazuje: Function already send i nic się nie zmienia. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 RACHUNKI Brak zapisu wydrukowanych niektórych rachunków. Co jest tego powodem? W zestawieniach "wykresy" są liczone wszystkie rachunki. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 11.15 TWORZENIE NOWEGO DOKUMENTU PRZY TWORZENIU NOWEGO DOKUMENTU I DODAWANIU PRODUKTU NIE OTWIERA SIĘ LISTA I W KONSEKWENCJI NIE DODAJE PRODUKTU DO MAGAZYNU 1
1 Zagłosuj Anonim 11.18 usunięta faktura Dzisiaj pomyłkowo usunęłam fakturę. Jak ją odzyskać? Pozdrowienia Alicja Jańczyk 3
0 Zagłosuj Anonim 09.13 wersja testowa (3 faktury w miesiącu?) Dlaczego wersja testowa wygasła dla Fractal skoro zrobiłem jak na razie jedną fakturę w tym miesiącu 08/2013 03.09.2013 tylko poprawiałem 3 razy nazwę klienta?? 0
0 Zagłosuj Anonim 11.16 Przypomnienie o płtaności faktury witam, czy jest taka opcja jak przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności za fakturę, którą można ustawić, która automatycznie będzie wysyłać takie emaile? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 faktura vat rr jeszcze jedna ważna uwaga, dopiero po wystawieniu faktury vat rr zauważyłam, że na wzorze jestem sprzedawcą jak na fakturze vat, a w vat rr jest odwrotnie, ja jestem wtedy nabywcą, mimo,że wystawiam fakturę, więc przygotowany przez Fakturownie wzorzec jest zły 0
1 Zagłosuj Anonim 03.14 Zarządzanie produktem Jeśli edytuję produkt z widoku listy produktów to Zapisanie produktu powinno przekierować mnie do poprzedniego widoku. Przekierowanie powinno także uwzględniać mój filtr listy np. kategorę. Teraz eycja, poprządkowanie, zmiany seryjne to zabawa w sparwność na kliknaie i wysyłanie tych samych zapytań po stokroć. Proszę wziąć pod uwagę ponowne przemyślenie tych czynności w aplikacji. Z pozdrowieniami 0
0 Zagłosuj Anonim 04.17 KP Witam Czy da się jakoś wystawić KP (kwotę przyjęto) na podstawie faktury wystawionej w fakturownia.pl? pozdrawiam 1
6 Zagłosuj Anonim 02.15 Brak wyboru ilości wierszy na liście faktur Witam, na liście faktur nie mogę wybrać ile ma pojawiać się pozycji na jednej stronie. Powinna być możliwość wyboru 10|25|50|100|wszystkie W tym momencie nie jestem w stanie na jednym ekranie zobaczyć sumarycznej wartości niezapłaconych faktur. Marcin 1
0 Zagłosuj Anonim 04.13 Problem z naliczaniem VATu Witam, niestety nagminnie pojawia się roszczenie ze strony klientów, o groszowe pomyłki w naliczonym vacie - program zaokrągla o 1gr za dużo w górę lub dół. Czy można coś z tym zrobić oprócz ręcznej zmiany? 1
3 Zagłosuj Anonim 03.15 Wysyłanie wiadomości przez SMTP z potwierdzeniem doręczenia Podczas wysyłania faktur przydałaby się możliwość oznaczenia "żądaj potwierdzenia doręczenia" jak w klientach poczty. 1
2 Zagłosuj Anonim 05.16 Przypomnienia o zbliżającym się terminie płatności Dzień dobry, poza przypomnieniami o upłynięciu terminu płatności faktury warto byłoby dodać analogiczną możliwość przypominania PRZED upływem terminu (np. 7, 3, 1 dzień przed terminem płatności). Efektem może być większa terminowość spływania należności od kontrahentów. 1
2 Zagłosuj Anonim 02.11 status faktur Ponownie witam, w statusach faktur istnieją opcje zapłacona, zaległa. Czy nie dałoby się zrobić w raportach zestawienia faktur nieopłaconych? Pozdrawiam, Ewa 1
17 Zagłosuj Anonim 09.11 SZYBKIE AUTOMATYCZNE PŁATNOŚCI Rozszerzenie tej funkcjonalności o inne serwisy świadczące tego typu usługi, nierzadko taniej niż np. platnosci.pl z pewnością zwiększyłaby atrakcyjność programu i ułatwiło pozyskanie nowych klientów, którzy nie mają kąta na platnosci.pl, a np. korzystają z http://transferuj.pl/ 1
1 Zagłosuj Anonim 01.15 Faktury cykliczne - zmienne w opisie Witam, Wystawiam FV cykliczne co miesiac. Zwykle w opisie produktu na FV zmienia mi sie data. np: "Dzierżawa łącza Styczen 2015" Zmienna jest miesiąc wystawienia FV. Czy jest mozliwosc edytowania opisu FV cyklicznych i dodania do opisu zmiennych j.w. ? Czy niestety pozostaje reczna edycja FV po ich wystawieniu z automatu,.... 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Wydruk Czemu w opcji wydruku nie ma już możliwości wydrukowania osobno kopii i oryginału? 1