0 Zagłosuj Anonim 03.14 Wysyłanie Maili Ostatnio zauważyłem, że faktury wysyłane przez waszą stronę zmieniły nazwę maila. Do tej pory było RentFlat, a teraz jest Synaps Grupa Przemysław Koziński | Fakturownia. Chciałem powrócić do starych ustawień, jak to zrobić? Pozdrawiam, Przemek 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 Rozliczenie do faktury Bardzo proszę o przesłanie na adres mailowy ostatniego rozliczenia do faktury opłaty za prąd w Kluczborku ul Broniewskiego 21/3 Jerzy Jaszcz 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 faktura wewnatrz wspolnotowa Witam, Czy mozna wystawic w tym programie europejską fakturą VAT ( WDT ) . ... jednostkową towaru lub usługi bez kwoty podatku (cenę jednostkową netto) 1
0 Zagłosuj Anonim 10.17 Ewidencja sprzedaży Witam, Jeśli wprowadzę wydatek typu "Import usług" to taki wydatek widnieje na raporcie "Ewidencja sprzedaży VAT". Pozdrawiam Adrian. 2
0 Zagłosuj biuro@agalla.pl 10.13 Faktura zaliczkowa Witam Przesyłam Państwu wzorce faktury zaliczkowej i końcowej , które proponowałbym wdrożyć . Macie bardzo ciekawy program i chciałbym z niego korzystać niestety faktura zaliczkowa prócz tego że widnieje w nagłówku nic nie mówi o zaliczce nie ma tam jasno sformułowanej kwestii iż jest to zaliczka w kwocie netto brutto oraz wartości vatu. 0
0 Zagłosuj Anonim 09.13 Formularz wpłaty on-line Proszę przemysleć obecny wygląd formularza dokonywania wpłaty on-line, który pojawia się po kliknięciu klawisza na fakturze "kliknij i zapłać online". Obecnie pojaw się formularz niezbyt nie dość jednoznaczny i może lekko "straszyć" mojego klienta. 0. Klient klika na klawisz do płatności online. 1. Widzi w nagłówku formularza "stłoczone" poyzcje z faktury, a pod nimi małymi literkami nr faktury... całośc wygląda jak by nastapiło jakieś uszkodzenie lub przekierowanie do nieautoryzowanej strony. Propozycja uporządkowania widoku, od góry: NAPIS: Tytuł płatności: Zapłata za fakturę xx/xx/xxx | pozycje: xxxx KLAWISZ: Pokaż fakturę - w osobnym oknie NAPIS: KROK 1: DANE WPŁACAJĄCEGO. NAPIS: Dane osoby wpłacającej: Imię: etc. .... NAPIS: Płatność za pomocą: przelewy24pl, paypal, etc... NAPIS: KROK 2: KLAWISZ: Przejdź do serwisu płatnośći ----------------------- Tak jak napisałem: Obecne płatności mogą "wystraszyć" mniej doświadczonych użytkowników, przyzwyczajonych do bardzej klarownych formularzy, przynajmniej tych moich... ------------------------- Pozostawiam do oceny. 0
1 Zagłosuj Anonim 02.15 Panel kleinta - różne wersje językowe Czy istnieje możliwość, lub jeżeli na dziś takiej nie ma to czy można dodać wyświetlania panelu klienta w różnych językach? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 mały błąd w systemie witam, klient mi napisał, że zapłaci po terminie. zmieniłam więc w systemie na jego fakturze datę płatności na 7 marca, a na liście faktur na faktura jest dalej na czerwono. czy zatem będą do niego nadal przychodziły ponaglenia do zapłaty? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.11 okres- aktualny miesiąc Dzień dobry, od tego miesiąca nie działa u mnie zestawienie faktur wystawianych w aktualnym mc. Pozdrawiam, Ewa 1
3 Zagłosuj e-work@o2.pl 02.12 Brak spolszczenia Po zapisaniu edycji klienta pojawia się popup z napisem "Successfully updated client." 0
1 Zagłosuj cardo@onet.eu 12.11 Forma płatności Możliwość ustawienia formy płatności na stałe. Ten przelew 0 dni jest denerwujący i często zapominam go zmienić. 1
7 Zagłosuj Anonim 11.14 Witam mam kilka pytan ? czy jest mozliwe dodanie do tego programu opcji generowania dokumentu CMR do tranzakcji ? lub innego dokumentu przewozowego w ruchu krajowym 1
1 Zagłosuj Anonim 10.14 Jak wydrukować czytelny raport przychodow i rozchod - kpir? Jak wydrukować czytelny raport Przychodow i kosztow? Nie mozna wybrac wiekszej czcionki oraz wydruku w poprzek strony. Ten raport jest bezużyteczny w takiej formie. Tylko na ekranie jest czytelny. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Literówka w logo Macie literówkę w logo - jest napisane program do "fakturownia" a nie "fakturowAnia" 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 faktury z odwrotnym obciążeniem z dniem 01 01 2017 zmiana przepisów vat dla podwykonawców w waszym programie niema takiej obcji 1
0 Zagłosuj Anonim 02.13 wygląd f-ry jak można zmienić formę i kształt zapisu danych nagłówkowych takich jak ; faktura numer , data sprzedaży.Chciałbym by te dane były ustawione jak w innych f-rach. Faktura nr drukiem pogrubionym z prawej strony data niżej z miejscem wystawienia w jednej linii..Miałem problem z podsumowaniem wartości gdy jeszcze nie skańczyła sie wyświetlać niebieska obwódka przy ostatniej wartości brutto. 1
1 Zagłosuj Anonim 03.14 Kłopot z wyszukaniem towaru Sprzedałem kilka razy produkt XYZ. Wchodzę w FAKTURY -> WSZYSTKIE. W okienku po lewej wpisuję nazwę towaru i nie wyskakuje mi nic. Chciałbym (co logiczne) wyszukiwać nie tylko po numerach faktur, ale pozycjach na nich (np. by sprawdzić ile razy sprzedałem produkt XYZ). 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Błąd formularza płatniczego - brak imienia Szanowni Państwo, po raz trzeci zgłaszam błąd związany z formularzami odpowiadającymi za płatność za usługi. Do tej pory mimo Państwa zapewnień iż błąd został naprawiony, ten wciąż się pojawia. Opiszę w takim razie jeszcze raz na czym on polega: Na stronie https://www.esign.pl/odnowienie-podpisu-elektronicznego/ pod przyciskami "odnów podpis standardowo" oraz "odnów podpis ekspresowo" znajdują się formularze fakturowi. Po wprowadzeniu danych i przejściu do systemu płatniczego tpay nie pojawia się imię klienta, a zamiast niego jest jedynie słowo "on". Sprawdziliśmy funkcjonowanie tych formularzach na różnych komputerach i przy użyciu różnych przeglądarek z wyczyszczonymi plikami cache. Do wiadomości dołączam zrzut ekranu z strony płatniczej. Prosimy o interwencję w tej sprawie. Prosimy, również by programiści potwierdzili czy faktycznie problem został rozwiązany. 10
0 Zagłosuj Anonim 04.14 Witam. Wystawiłam dziś fakturę, wysłałam do klienta. Ponieważ od dłuższego czasu faktura wysłana do klienta nie dochodzi do niego, wysyłam zawsze z kopią na mój adres mailowy. Tym razem kopia również do mnie nie dotarła. mój adres mailowy tatiana@pvd.pl Adres klienta, do którego wysyłam faktury faktury@bolix.pl Proszę o pomoc. 0
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Odzyskanie danych Witam, posiadam konto na Fakturowania .pl - abakus11, adres mailowy - abakus1@poczta.onet.pl, niestety po odzyskaniu hasła dostępu, zniknęły wszystkie wystawione dokumenty do tej pory oraz dane klientów, Proszę o pomoc w odzyskaniu tych ważnych dla mnie danych. Pozdrawiam Waldemar Kuś 3
1 Zagłosuj Anonim 10.15 Lista faktur Dlaczego w kolumnie Produkt/usługa W jednych fakturach pokazuje poprawnie całą nazwę, w innych tylko pierwszy wyraz danego produktu po przecinku. Nawet po najechaniu w 'chmurce' nie pokazuje poprawnie. 3
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Usunięcie klienta zdublowanego Witam .Czasami wystawiając fakturę pobieram dane z bazy danych GUS. Zdarza się ,że taki klient wcześniej był wpisany ręcznie.System nie chce skasować jednego z takich wpisów, automatycznie przypisując go do faktury(mimo że nie była wystawiona z nowym wpisem).I tak możemy mieć różne graficznie wpisy (pewnie więcej niż dwa ,a dla systemu wszystkie będą przypisane do jednej firmy.Zaśmiecamy sobie bazę klientów. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 Dwie kasy gotówkowe Witam, czy w programie istnieje możliwość prowadzenia dwóch kas gotówkowych? Musiałbym oprócz złotówkowej mieć także w euro. Pozdrawiam 4