0 Zagłosuj Anonim 11.17 Eksport danych do Symfonii Witam, biuro rachunkowe, które obsługuje moją firmę pracuje na programie Symfonia, czy po udostępnieniu dostępu księgowej będzie mogła importować faktury do Symfonii? Dodatkowo czy możliwy jest import faktur przy pełnej księgowości? Dziękuję 1
1 Zagłosuj Anonim 10.13 wydruk wszytskich faktur do PDF Czy jest możliwośc zapisania wszytskich faktur w jednym pliku PDF? 0
0 Zagłosuj Anonim 04.13 PŁATNOŚC NAPISALI PAŃSTWO INFORMACJE ZE PROGRAM JEST BEZPŁATNY, TERAZ POKAZUJE SIE NAPIS Z PRAWEJ STR EKRANU, ŻEBY UIŚCIC NALEŻNOSC???? PROSZĘ ZLIKWIDOWAC WIEC MOJE KONTO 1
0 Zagłosuj Anonim 05.17 Numeracja własnego typu wydatków, formatka, domyślny okres Dzień dobry. Uprzejmie proszę o odpowiedzi na poniższe pytania: 1. Czy istnieje możliwość ustawienia odrębnej numeracji dla dodanego przez siebie rodzaju wydatku? Przykładowo: Dodaje wydatek o nazwie zakupy i za każdym razem kiedy wchodzę w wydatki > dodaj wydatek i wybieram z listy rozwijanej wydatek zakupy chciałbym mieć możliwość ustawienia odrębnej numeracji automatycznej ZAK/1/05/2017. 2. Czy do własnego typu wydatku można ustawić defaultową formatkę wprowadzania danych? Przykładowo: Dodaję wydatek zakupy i interesuje mnie tylko wydana kwota bez podziału na netto/brutto i VAT, zatem chciałbym formatkę podobną do KW. 3. Czy istnieje możliwość domyślnego ustawienia filtra widoku po wejściu np. w wydatki lub faktury? Domyślnie jest okres ostatnie 12 miesięcy, chciałbym zmienić domyślną wartość na aktualny miesiąc. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 FV proforma Witam Czy planujecie zmienić wzór FV proforma. Podobno nie może mieccech FV, Vatu itd. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 reset2 WITAM PROWADZĘ BIURO RACHUNKOWE, POLECAM FAKTUROWNIĘ MOIM KLIENTOM A TU TAKA NIESPODZIANKA, NIE MOŻNA SKOPIOWAC FAKTUR DO PROGRAMU RESET2 CZY BĘDZIE TAKA OPCJA UDOSTĘPNIONA? 1
13 Zagłosuj Anonim 02.17 zbiorcze wezwanie do zapłaty Witam, jak dla jednego kontrahenta wystawić zbiorcze wezwanie do zapłaty? Wystawianie wezwania dla każdej faktury osobno jest bardzo czasochłonne 7
0 Zagłosuj Anonim 03.14 PODLINKOWANIE ZE STRONY GŁÓWNEJ Witam, Na stronie głównej pojawia się już Nasze logo "PIXERS" , jednak nie jest ono podlinkowane, a umawialiśmy się z Państwem, że będzie. Kiedy możemy spodziewać się tej zmiany ? 0
0 Zagłosuj Anonim 11.16 Zmiana kwoty faktury cyklicznej Witam, Wystawiam pierwszą fakturę klientowi w połowie miesiąca np. na 500zł. Ustawiam sobię od razu fakturę cykliczną co miesiąc. Problem w tym, że nie widzę zmiany kwoty takiej faktury. Docelowo ma być 1000zł/mc. Nie chcę aby pierwszego dnia miesiąca poszła faktura niepoprawna. Jak sobie z tym poradzić? 1
0 Zagłosuj Anonim 06.13 lista klientów Witam, w opcjach klienta powinna być możliwość zaznaczenia aktywny/nieaktywny 1
1 Zagłosuj Anonim 03.11 problem z pokaż PKWiU Podczas edycji faktury po zaznaczeniu opcji -pokaż PKWiU- a następnie po zapisaniu faktury, pozycja PKWiU nie drukuje się na fakturze w formacie PDF oraz na wydruku. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 moduł księgowy Witam Chciałabym uaktywnić moduł księgowy, jak mam to zrobić 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 faktura korygująca w momencie wystawiania korekty nie ma pola do wpisania stawki VAT w pozycji korekta (widać to dobrze po zapisaniu dokumentu). Poza tym powinno byc pole przyczyna korekty - tu jej brak 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 Brakuje szybkiego tworzenia nowej faktury z podglądu innej. W momencie, gdy stworzy się fakturę przechodzimy do widoku tej faktury. Powinien być gdzieś na górze przycisk, by móc przejść od razu do tworzenia nowej faktury. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 Program offline Witam. Czy jest możliwość zainstalować program na komputerze i korzystać z niego bez internetu??? Wykupiłem własnie opcję START. Bardzo proszę o informację Pozdrawiam Kamil. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 wyszukiwarka nie dziala prawidlowo Witam, wyszukiwarka nie znajduje faktur na podstawie ciagu znakow ktory jest w pozycji faktury! To bardzo wazna funkcja dla mnie - prosze to pilnie poprawic. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 faktura korygująca Dzień Dobry, wystawiłam fakturę korygującą i wpisałam numer faktury korygowanej.Nabywca się pomylił i podał nie ten numer faktury która miała być korygowana.Chciałam poprawić na korekcie i wpisać poprawny numer faktury ale system blokuje.Proszę o radę co zrobić. Pozdrawiam,Iwona F. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 eksport do programu księgowego proszę o pomoc, w jaki sposób mogę zrobić eksport faktur za poszczególne miesiące do programu księgowego Wapro kaper dla biura ? Wapro przewiduje import z plików xml ale niestety nie może go odczytać ,czegoś brakuje w pliku. 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Konfiguracja płatności elektronicznych Tworzę system za pomocą którego będę świadczył usługi dla danej grupy klientów biznesowych. Klienci będą mogli w systemie wykupować dla siebie odpowiednie pakiety (abonamenty). Korzystam z Waszego systemu Fakturownia.pl i docelowo płatności automatyczne będą obsługiwane przez Fakturownia.pl. Jaki adres www sklepu muszę podać przy zakładaniu sklepu w systemie PayU? Adres swojego portalu (systemu) czy adres Fakturownia.pl? Przy podaniu innego adresu niż mój (eventor.pl) PayU wyświetla mi komunikat, że adres nie jest powiązany z żadną umową. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Karol Adamek 1
0 Zagłosuj Anonim 08.13 obniżenie ceny jesteśmy fundacją z działalnością gospodarczą, miesięczna sprzedaż to 400 - 600 zł. razem z zakupami to 4 -5 dokumentów, przesyłanych elektronicznie, obecnie potrzebuję obniżyć cenę usługi do max.50zł. obecnie aplikujemy o b.duże dofinansowanie. Pomożemy w promocji Państwa Firmy. Ryszard Sawa, Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce, 502539119, info@bifund.org.pl 3
2 Zagłosuj Grzegorz 06.12 kopia bezpieczeństwa Bardzo dobrze działa Wasz program do fakturowania. Boję się jednak, że mogę stacić dostęp do konta lub zwyczajnie dostęp na kilka dnia do internetu. Czy możliwy jest robienie czegoś w rodzaju kopii zapasowej danych na dysku mojego komputera? 0
0 Zagłosuj Anonim 02.14 ZAPISANIE FAKTURY FAKTURA ZOSTAŁA WYSŁANA. W JAKI SPOSÓB ZAPISAĆ FAKTURĘ I ZACHOWAĆ JĄ.POZDR. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Faktura VAT Witam serdecznie, Proszę o wysłanie na @ faktury za opłaconą usługę dostępu premium do Państwa funkcjonalności. Pozdrawiam! 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Gdzie się wpisuje cenę jednostkową przy wystawianiu faktury? Które ustawienie odpowiada za to, że zniknęła nam gdzieś cena jednostkowa? Można wpisywać tylko cenę łączną. 1