0 Zagłosuj Anonim 02.17 Noty księgowe w raportach Ewidencji KPiR Dzień dobry, nasza księgowa nie chce widzieć not księgowych w Ewidencji Sprzedaży VAT. Nie wiem jak pozbyć się noty z tego raportu? pozdrawiam 1
0 Zagłosuj s.zakrzewicz@gazeta.pl 02.14 problem z wypełnieniem Witam. Mam problem z wpisaniem kwoty netto w fakturze, mianowicie po wpisaniu danej kwoty pola w tabeli tj. netto, brutto vat, się zerują i w żaden sposób nie mogę ich wypełnic. Co począc? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Faktura VAT za płatność Witam, Nie mogę znaleźć w mailach faktury za zakup abonamentu. Czy mógłbym prosić o ponowne przesłanie dokumenty? Pozdrawiam, Konrad konrad@integrators.com.pl 0
0 Zagłosuj Anonim 07.17 Szybki wydruk - nie działa na fakturach końcowych Jak w tytule, opcja szybkiego wydruku nie działa na fakturach końcowych. Nie pojawia się okno dialogowe. Na pozsotałych dokumentach wszystko pracuje poprawnie. 5
6 Zagłosuj Anonim 05.14 Wysłka kilku faktur w jednej wiadomości e-mail Brakuje wysyłania kulku zaznaczonych faktur w jednej wiadomości do jednego klienta. z pozdrowianiami Mariusz 3
0 Zagłosuj Anonim 06.17 Wyjątki w przypomnieniach o braku płatności dla typu płatności "kompensata" Gdy faktura posiada typ płatności "kompensata", nie należy wysyłać automatycznych przypomnień o płatności lub też umożliwić dodanie wyjątku na to. 1
1 Zagłosuj Anonim 10.14 Płatności w kilku ratach Obecnie w systemie można wybrać tylko czas płatności. Czy byłaby możliwość stosowania podziałów %? Np 20% w przeciagu 2 dni i 80% w przeciagu 30 dni? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.16 Kategorie w dostosowaniu wyświetlanych kolumn Mysle, ze fajnym udogodnieniem byloby dodanie mozliwosci wyświetlania kolumny "kategorie" w opcji dostosowania kolumn. Podejrzewam, ze nie jest to skomplikowana operacja, chociażby ze wzgledu na to, ze w opcji dostosowywania kolumn sa juz tez inne pola do wyboru. Pozdrawiam 1
1 Zagłosuj krzemcia@tlen.pl 11.14 magazyn - tworzenie kategorii i grup towarów Jak tworzyć - czy w ogóle można tworzyć kategorie w magazynie? Np. Mam wiele produktów, asortyment zróżnicowany - stąd pogrupowanie w kategorie produktów jest dla mnie ważne, jak to zrobić w obrębie jednego magazynu? Nie znalazłam takiej możliwości w programie. Nie ukrywam, że od tego w dużej mierze zależy, czy będę z niego korzystać. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Faktura VAT RR Czy jest możliwe wystawianie w fakturowania.pl faktur VAT RR dla rolników ryczałtowych? 1
1 Zagłosuj Anonim 06.11 Faktury zaliczkowe Nie widzę możliwości utworzenia faktury zaliczkowej i następnie jej rozliczenia. Czyżby to wykraczło poza możliwości tego programu? 0
1 Zagłosuj Anonim 01.14 Data dokonania dostawy/wykonania usługi Witam, Dostałem informację od księgowej: "od 1 stycznia 2014: - na fakturach dodajemy kolejną datę – dokonania dostawy/wykonania usługi i ta datą przesądza o momencie powstania obowiązku podatkowego w VAT ( w usługach transportowych też)" Coś wiecie na ten temat? Zamierzacie coś takiego wdrożyć? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Pytanie Kupiłam Pakiet start, jak mam opłacać ten program do fakturowania. Bo nie widzę nigdzie przycisku do opłacenia. Pozdrawiam. 0
1 Zagłosuj Anonim 02.13 Widok faktury VAT Po zmianie statusu na oplacona dobrze aby widok faktury ukazywal kiedy dana faktura zostala oplacona. 0
0 Zagłosuj Anonim 11.15 Przesunięcia w wydruku faktury końcowej Witam Jak w temacie w miejscu wydruku powiązanej faktury zaliczkowej kwoty netto , vatu i brutto nie pokrywają się z rubrykami podsumującymi w fakturze końcowej . Problem zauważyłem w szablonie wydruku plain black 2
0 Zagłosuj Anonim 01.17 Płatności czy istnieje możliwość opłacania faktur kosztowych z zakładki " wydatki" ? Czy jest jakaś integracja z bankiem, która umożliwia nie tylko przyjmowanie płatności ale również płacenie naszych zobowiązań ? 1
6 Zagłosuj Anonim 03.15 Kod produktu na dokumentach magazynowych. Proszę o wprowadzenie rubryki kod produkty na dokumentach magazynowych - takich jak PZ, WZ, RW, MM itp. Kod produktu jest głównym oznacznikiem towaru i jego brak poważnie utrudnia działanie Waszego programu. Umieszczanie przez użytkownika kodu produktu w nazwie to nie jest profesjonalne rozwiązanie... 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 platnosci niechcący uruchomilem zmianę konta na wyższę - nie jestem jeszcze przekonany do zmiany - prosze o informację jak to anulować - pojawia mi się monit dotyczący płatności Leloch tel 602 213 519 0
1 Zagłosuj Anonim 03.14 Dokumentowanie przychodu Ponieważ nie mam obowiązku wystawiania faktur wszystkim usługobiorcom oraz płatności dokonywane są tylko przelewem potrzebny byłby mi dokument na dowód wewnętrzny dla przychodów niefakturowanych lub proszę o wskazówkę jak można by to rozwiązać. 0
1 Zagłosuj krzysztof.piekarski@alternativeleadersland.net 01.12 numeracja dokumentów Numeracja kolejnych dokumentów jest nielogiczna. Standard to rok/miesiac/kolejny numer fv. Licznik numeracji powinien się zerować z dnie 01 stycznia. Pozdrawiam 0
0 Zagłosuj Anonim 01.17 Wprowadzenie dodatkowych danych w deklaracji VAT7 Witam,chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość wprowadzenia dodatkowych danych w deklaracji VAT7. Konkretnie chodzi mi o możliwość wpisania środków trwałych. Pozdrawiam D.Lutkiewicz 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Import danych Proszę o pomoc w anulowaniu importu danych. Dokonałem importu produktów ale dane zostały zapisane w magazynie głównym a nie w magazynie serwisu. Proszę o wskazówki jak cofnąć import 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Eksport danych do Symfonii Witam, biuro rachunkowe, które obsługuje moją firmę pracuje na programie Symfonia, czy po udostępnieniu dostępu księgowej będzie mogła importować faktury do Symfonii? Dodatkowo czy możliwy jest import faktur przy pełnej księgowości? Dziękuję 1