0 Zagłosuj Anonim 02.14 NOTA KORYGUJĄCA Witam, błędnie wpisałam numery faktur, mam zrobić notę korygującą, proszę o pomoc. Pozdrawiam . 1
0 Zagłosuj Anonim 02.16 Drukowanie paragonów na drukarce Czy jest możliwość po wystawieniu paragonu w programie fakturownia.pl, wydrukowania go na drukarce fiskalnej ? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 Faktura cykliczna Witam Czy program fakturowania ma możliwości wystawiania faktur automatycznie np. raz w tygodniu ? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Błąd w opisie klienta Po wpisaniu danych klienta faktura podwójnie powtarza jego nazwę na fakturze i nie da się tego wyedytować - nawet po skasowaniu profilu klienta i jego ponownym stworzeniu błąd powtarza się 1
1 Zagłosuj Anonim 08.11 dot. odrębności Płatnika i Nabywcy Witam uprzejmie i kreślę pytanie: w jaki sposób na fakturze można umieścić dane Płatnika i osobno Nabywcy? Rzadko ta konieczność się zdarza lecz jest niezbędna. Pozdrawiam - ST 1
0 Zagłosuj Anonim 01.16 moduł ksiegowosci ∨ Czat online Jeżeli masz pytania - chętnie odpowiemy. Gość 11:48 dzień dobry Gość 11:49 mam panstwa program i chcialbym dokupic modul ksiegowosci ale zeby dzialal na 2015r. Gość 11:50 potrzebuje wygenerowac kpir i rejestry vat, deklaracje vat i pit 5l Gość 12:00 ??? pracujecie Panstwo czy ten czat jest dla picu? 3
1 Zagłosuj Maciej 04.15 Podliczanie faktury w "Przychody" Czy jest możliwość zaznaczenia i podliczenia 2,3,4 faktur? W tej chwili gdy zaznaczam faktury to jest możliwość drukowania w PDF itp. status, wysłać maile lub usunąć. Zaznaczamy kilka faktur w "Przychody" tam gdzie jest lista faktur. Po przejściu do "Przychody" teraz pojawia się małe menu u góry ekranu: Drukuj, Status, Wyślij maile, Usuń. Wystarczy dodać "Podlicz faktury". Klikamy na "Podlicz faktury" i pojawia się okno, w którym widać wartość netto i zarazem brutto. Czy to jest możliwe do zrobienia? Taka prosta funkcja z pewnością by się przydała. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.16 kreowanie własnego zamówienia-zlecenia Witam, chciałabym do każdej wysłanej faktury, wysłać również zlecenie-zamówienie z notami prawnymi i warunkami rezerwacji. Czy jest mozliwość stworzenia takiego własnego dokumentu, ewentulanie import takiego dokumentu z worda? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Dopisek w uwagach Witam chciałabym żeby na wszystkich fakturach automatycznie pojawiał się pewien dopisek. Jak można to ustawić? Pozdrawiam Karolina Łozińska 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 WZ Czemu jako odbiorca domyślnie wpisana jest nazwa mojej firmy?Odbiorcy powinni być wybierani z bazy klientów(a chyba nie ma takiej możliwości) 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Księgowość onlne Witam ponownie, Szanowni Państwo - jestem zainteresowany wykupieniem pakietu Pro, co za tym idzie wykorzystanie w tym systemu księgowości online. Proszę o informację w jaki sposób mógłbym wypróbować system przed jego wykupem. Proszę również o informację, czy wykup wiąże się z jednorazową - całościową wpłatą za pakiet czy jest rozdzielana na abonament miesięczny? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Ustawienia wydruku Witam, jeżeli jest to możliwe poproszę o przesunięcie lewego marginesu formatu A4 nieco w prawo czyli do środka. Pomimo zmiany ustawień drukarki w kwocie do zapłaty ucina pierwszą literę. Pozdrawiam, Ewa Z. 1
0 Zagłosuj biuro@plusfactor.pl 01.14 Eksport do pliku xls Witam, proszę o informację jak wyeksportować dane za określony okres do pliku excell; niestety od kilkunastu dni nie mogę tego wykonać (program nie reaguje w żaden sposób po kliknięciu opcji "eksport do xls" 1
0 Zagłosuj Anonim 04.17 firma na słowacji Dzień dobry Mam sklep internetowy na Słowacji i sprzedaję wyłącznie e-książki w euro. Chciałabym, aby mój program do fakturowania sam wystawiał faktury, z podatkiem właściwym dla miejsca zamieszkania klienta (jestem zarejestrowana w MOSS). Czy Państwa program będzie odpowiedni dla mojej firmy? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 Powiązanie z Paypalem firmowym Proszę o uwagę jak możemy powiązać fakturownie z paypal i wystawiać automatyczne faktury vat.. Chodzi nam o instrukcje krok po kroku. Dziękuję 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 korekta w fakturze korygującej, już po jej zapisaniu brakuje pozycji VAT w wierszu "korekta" Zdaniem naszej księgowej to poważny błąd 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 wysyłanie faktur witam, mam pytanie czy wysłanie do odbiorcy faktury vat z Państwa programu na maila wystarczy? czy konieczny jest odręczny podpis wystawcy faktury? czyli czy jednak muszę tę fakturę wydrukować i dostarczyć ją do odbiorcy fizycznie? z góry dziękuję za odp 1
0 Zagłosuj Anonim 12.16 zmiana planu na niższy Dzień dobry. Czy po 1 miesiącu użytkowania planu Standard będę mógł wrócić do planu Start? 1
3 Zagłosuj g_lukas@o2.pl 09.12 Bezpieczeństwo danych na Fakturownia.pl Proponuję by na stronie pojawiły się informacje w jaki sposób zabezpieczone są dane. Bo pojawia się pytanie: Czy moje dane są bezpieczne w tej chmurze? Jak tak to jakich zabezpieczeń korzysta producent oprogramowania? Czy moje dokumenty mogą ulec skasowaniu (w wyniku awarii serwera itp.)? Czy macie jakieś certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo danych itd.? Dostarczając tych danych ułatwicie klientom podejmowanie decyzji o wyborze waszego rozwiązania. Pozdrawiam! Łukasz 3
0 Zagłosuj Anonim 06.13 pisanie faktur witam czy doczekamy się normalnego dodawania kolejnej pozycji na fakturze z poziomu klawiatury?? Pisałem o tym 2 razy dzwoniłem 3 obiecaliście rozwiązanie i nic ... 1
12 Zagłosuj Anonim 07.16 Rozrachunki Czy macie Państwo w perspektywie umieszczenie w panelu fakturowania rozrachunków z kontrahentami w oparciu o kasę i rachunek bankowy? Rozrachunki w pełni pozwoliłyby zarządzać finansami małej firmy. Pozdrawiam Karol 2
0 Zagłosuj Anonim 12.13 magazyn czemu przyjmujac tensam produkt nie moge go wrzuci w stan magazynu ? tylko musze nowa nazwe tworzyc ze stanem kolejnym ? To bez sensu 1
3 Zagłosuj Anonim 02.14 Zmiana kolejności pozycji na fakturze. W moim uzyciu, zdecydowanie brakuje mi opcji zmiany kolejności na fakturze. Ta opcja przyda się do szybkiej oceny przez człowieka kiedy np. sprzedaje się więcej towarów, które są ze sobą skorelowane w cenniku i podczas sprzedaży pomaga ich właściwa kolejność na liście pozycji faktury. Może to być zrealziowane za pomocą dodaj nową pozycję przed lub po istniejącej pozycji na fakturze lub przez szybkie przesuwanie istniejących. To drobnostka, ale z tych bardzo poręcznych w codziennym użytkownaiu i decydująca o tzw. ergonomii narzedzia lub nie. z pozdrowieniami Mariusz P.S. Brak info o włączonym przypomnieniu i ostatnio wysłanym na liście faktur 7
1 Zagłosuj Anonim 02.13 Faktury kosztowe Gdy do faktury kosztowej dodaję załącznik to nie zapisuje się on za pierwszym razem po dodaniu, muszę wejść jeszcze raz w fakturę i jeszcze raz zrobić zapisz, dopiero jest widoczny. Dzieje się tak od około 2 tygodni, proszę poprawić. 1