0 Zagłosuj Anonim 02.14 Filtrowanie wydatków i Przychodów Bardzo przydatne byłoby filtrowanie wydatków i przychodów wg kwartału. Podobnie jak "aktualny miesiąc" mogłaby być opcja "aktualny kwartał" 1
1 Zagłosuj Anonim 04.17 Turbofaktura Turbofaktura to super sprawa, pomysł nowatorski i genialny. Przy wystawianiu faktur za drobnice, zwłaszcza jak sprzedaje się coś przez Allegro, a klienci niejednokrotnie nie podaja wszystkich danych, są one niekompletne i błędne. Człowiek musi szybko wysłać paczkę, kurier jest za 15 minut i na dodatek nie można się skontaktować z kupującym, aby ustalić brakujące kwestie. Jest jeden wielki problem z turbofakturą. Mogę na niej sprzedać tylko 1 przedmiot - to jest jeszcze do zniesienia, ale aby go wysłać muszę jeszcze na FV dopisać koszt wysyłki -pojawia się druga pozycja ........ i co mam począć??? Przesyłam pod rozwagę i zastanowienie. Wg mnie konieczne dorobienie 2 pozycji, albo kosztu wysyłki 1
0 Zagłosuj Anonim 09.16 Problem z ilościami na dokumencie magazynowym Zauważyłem dziwne zachowanie w przypadku dodawania dokumentu magazynowego. Otóż jeśli dodamy jakiś produkt i wpiszemy jego maksymalna ilość ile znajduje się na magazynie to jeśli zdarzy się sytuacja, że wprowadzamy na ten sam dokument ten sam produkt jeszcze raz to wpisując jakąś jego ilość doprowadzimy do sytuacji, że na magazynie ten produkt będzie miał stan ujemny. Trochę jest to kłopotliwe bo w przypadku pomyłki podczas wprowadzania robi nam się zamieszanie na magazynie. 2
0 Zagłosuj Anonim 11.15 Korekta nabywcy Witam. W jaki sposób wystawić korekntę FV, gdzie korygujemy nabywce? Z tego co widzę. faktura korygująca nie ma takiej opcji? Pozdrawiam.! 1
1 Zagłosuj Anonim 03.14 Zamowienia Witam, czy w zakladce "zamowienie" jest mozliwe dodanie innych statusow np. wykonane, zamkniete? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 faktura korygująca Witam, czy mogę przez Wasz system wystawić fakturę korygująca do faktury która nie była wystawiana przez Was system? pozdrawiam Sławomir Sikorski 1
1 Zagłosuj Anonim 02.12 drukowanie witam brakuje mi na liście faktur opcji drukuj. chciałbym zaznaczyć kilka faktur i wydrukować. np gdy klient zalega kilka faktur to wysyłam mu wszystkie zaległe w jednym PDF-ie 2
4 Zagłosuj Anonim 09.14 Informacja o zaległej fakturze Ciekawa i przydatna informacja na dole wystanej nowej faktury umieścić informacje o zaległej/zaległych fakturach danego klienta w momencie wystawiania faktury dla danego klienta. 0
0 Zagłosuj Anonim 08.16 Integracja bezpośrednia z Shoplo Proszę o bezpośrednią integrację (tj. nie za pośrednictwem Baselinker) z platformą sklepową Shoplo. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 wydruk do pdf Witam, Do niedawna kiedy drukowałam listę faktur z danego miesiąca do pdf były one uporządkowane chronologicznie. Dzisiaj po takiej samej operacji faktury do pliku pdf zostały zapisane w losowej kolejności - czy możecie to naprawić? 1
1 Zagłosuj Anonim 12.17 [feature/bug] Podczas wyszukiwania produktu przy dodawaniu pozycji do faktury można wyszukiwać po kodzie lub tagach. Użytkownik dodaje produkt o nazwie NAZWA oraz kodzie 123456 i tagu tag Użytkownik tworzy nową fakturę Użytkownik wpisuje w pole tekstowe (id=invoice_positions_attributes_0_name) wpisuje "123456" Użytkownik widzi w podpowiedziach produkt o nazwie NAZWA Użytkownik wpisuje w to samo pole tag Użytkwonik widzi w podpowiedziach produkt o nazwie NAZWA 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 ZMIANA SZEROKOSCI GORNEGO MARGINESU JAK MAM POSTEPOWAC ZEBY ZWIEKSZYC GORNY MARGINES W PIERWSZYM WZORZE FAKTURY? BARDZO PROSZĘ O POMOC. DZIĘKUJĘ ! 1
2 Zagłosuj pawel.nagas@gmail.com 12.11 Remanent Proponuje dodanie raportu robiącego zestawienie towarów będących na stanie magazynu. Znacznie ułatwiłoby to życie pod koniec roku :) 1
5 Zagłosuj info@codefog.pl 02.15 Zmiana nazwy pliku Przydałaby się możliwość zmiany nazwy eksportowanego pliku, nie tylko formatu daty. Jeszcze jakiś czas temu format wyglądał tak: nazwafirmy_data, teraz jest to faktura_data. Wysyłając do klienta trzeba zmieniać nazwę każdego pliku z osobna - chcę w nazwie pliku mieć nazwę firmy. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Nowy interface. Nowy interface jest do niczego. Jeśli nie powróci stary żegnam się z Fakturownią. Na szerokości ekranu nie mieści się cały ekran. Kto to wymyślił? !!!!! 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 magazyny czy można stworzyć osobny cennik dla tego samego produktu w PLN , EUR lub USD ? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 Dodatkowa kolumna Przydałoby się żeby widoczna była kolumna "Termin płatności" na liście "Przechody...wszystkie" 1
3 Zagłosuj Anonim 09.17 Data opłacenia faktury Z moich obserwacji wynika, że program przyjmuję za datę zapłaty dzień w którym nastąpiła zmiana statusu. To czasami jest mylące. Mogę tę datę poprawić, przez edycję faktury, ale informacja o dokonanej edycji faktury jest trochę myląca. Wydaje mi się, że powinna być podawana tylko informacja o tym, że zmieniła się data płatności, a tymczasem jest bardzo wiele szczegółów (patrz załącznik), wśród których nawet brakuje informacji o zmianie daty płatności i człowiek się zastanawia czy przypadkiem nie zmienił czegoś fakturze, czego nie chciał. Przydałaby się opcja polegająca na tym, żeby zmieniając status faktury na opłacona można było jednocześnie podać datę, kiedy faktura została opłacona; ta data domyślnie może być datą bieżącą. 5
1 Zagłosuj Anonim 03.15 Możliwość ustawienia liczby wyświetlanych dokumentów na jednej stronie. Na chwile obecna liczba tych dokumentow to chyba 25. Czy istnieje mozliwosc wlasnej edycji liczby wyswietlanych na stronie dokumentow ? Szczegolnie przydatne byloby to przy zaznaczaniu niezaplaconych FV w celu wyslania ich do spoznialskich klientow poza kolejka automatycznego przypominania. Zdarzylo mi sie juz kilka razy,ze po zmianie strony wysylalem maila wiecej niz raz - co irytowalo odbiorce... 0
0 Zagłosuj Anonim 04.11 faktura korekta nie działa moduł faktur - korekt. nie da się ich zapisać w programie. proszę o szybką reakcję. pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 03.13 nowa fgaktura 2013 czy opracowany jest program na wystawianie nowych faktur VAT w związku ze zmianami w VAT? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.18 Pliki dla księgowej W jakim pliku należy wygenerować faktury żeby księgowa mogła zassać do wapro??? 2
0 Zagłosuj Anonim 11.13 status opłaconej faktury Witam, W poprzedniej wersji bardziej czytelny był status opłacenia faktury. Można było najechać na status i automatycznie wyświetlała się kwota opłacona, było to bardzo dogodne rozwiązanie. 1
3 Zagłosuj Anonim 01.13 Baza dostawców i produktów Witam, czy istniej możliwość stworzenia bazy dostawców i ich produktów w dziale WYDATKI (podobnie jak to jest zrobione w przypadku faktur)? Teraz za każdym razem muszę wpisywać dostawcę i produkt (brak wysuwanej listy). 2