0 Zagłosuj Anonim 02.14 Paypall Mamy wykonana integrację z Paypall, natomiast faktury dotyczące subskrypcji miesięcznych nie generują się w fakturowni. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Zlecenie stałe Chciałbym anulować zlecenie stałe na generowanie faktur , proszę o informacje jak mam to zrobić Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 04.13 rodzaj faktury Witam. Potrzebuję wystawić fakturę vat rr. Niestety nie ma wzoru. 0
0 Zagłosuj Anonim 05.12 WYGLAD FRY wydruk niebieski ma bardzo duza czcionke, czy mozna ja zmniejszyc do wielkosci wzoru domyslego? Bo teraz ten niebieski to 1-2 pozycje zmiesci na 1 kartce. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 raport ewidencji sprzedaży dlaczego raport Ewidencji sprzedaży nie może być generowany w wydruku poziomym, jest tylko w pionowym co zajmuje 4x więcej stron 0
0 Zagłosuj Anonim 01.11 złe naliczanie kolejna faktura ,żle naliczona wartośc, 1 szt cena brutto 5 zł, pokazuję wartośc 5,01. Prosze to zmienic. 1
1 Zagłosuj Anonim 03.14 szybszy podgląd faktur klienta W widoku /clients po najechaniu na nazwę klienta, oprócz ikonki 'edit' mogłaby się pojawiać także ikonka 'invoices?client_id'. Mała rzecz, a cieszy, im mniej klikania, tym lepiej :) 1
1 Zagłosuj Anonim 01.14 przelicznik walut Witam. Mam do wystawienia fakturę dwuwalutową ( w pln i przeliczeniu na eu). Przy wystawieniu w takiej konfiguracji wyświetla się kurs - Kurs waluty PLN/EUR 0,2395, tabela kursów średnich NBP nr / 006/A/NBP/2014 z dnia 2014-01-10 . Moja księgowa ma zastrzeżenia dotyczące kursu 0,2395. Da się jakoś zmienić w programie aby program wykazywał kurs w konfiguracji 4,1745?? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 info@thermal.biz.pl To jest bardzo potrzebne języka rosyjskiego !!! Czy masz ogromną liczbę klientów! Dwa lata jesteśmy negocjacyjnych. 1
1 Zagłosuj Anonim 07.15 Globalna modyfikcja cen dla FV cyklicznych Witam, ogólnie skrypt bardzo mi się podoba, jedyne czego mi brakuje to jak wspomniałem w temacie "hurtowej" zmiany cen dla FV cyklicznych. Wyjaśnienie: Zakładając że mamy kilka usług odnawianych co 12 miesięcy, ustawiamy FV cykliczne aby się generowały co roku i w sumie po temacie... ale problem w tym że te usługi zmieniają swoją cenę średnio raz/dwa razy w roku no i wtedy cały koncept "bierze w łeb". Oczywiście dostrzegam rozwiązanie ręcznej zmiany ceny na fakturach pierwotnych (na których podstawienie zostały ustawione FV cykliczne) nie mniej jednak gdyby można było np.: zmieniając ceny w cennik automatycznie zmodyfikować je na FV cyklicznych zaoszczędziło by to sporo czasu. PS.: Szukałem u konkurencji i nigdzie nie znalazłem takie funkcjonalności więc zachęcam do wdrożenia takiego rozwiązania zawsze by to był dodatkowy wyróżnik (niezłego już) skryptu. Pozdrawiam Grzegorz 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 Pobieranie faktur do pdf Proszę o informację czy jest możliwe pobranie faktur z danego okresu np. 1 miesiąc w postaci plików PDF? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.17 notatka na fakturze witam, czy można uzyskać dostęp do notatek które wpisywałem na wszystkich fv. w opisie wysyłając dokument określonemu klientowi? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.16 OFERTA WITAM mam problem nie wiem jak ustawić forme OFERTA NR. czy ktoś moze mi pomóc . 1
35 Zagłosuj Anonim 05.15 Auto Płatności - Prowizja Przydałaby się opcja dodawania prowizji przy płatności online. Np. jeśli klient chce zapłacić za fakturę online to do faktury dodaje mu prowizję w wysokości, którą definiujemy w ustawieniach auto płatności (np. procentowo lub jako stałą kwotę). Dobrzy by było, aby właśnie można było ustawić prowizję procentową lub kwotową i różną dla różnych metod płatności. 9
1 Zagłosuj Anonim 04.14 Nota korygująca Witam, czy jest możliwość wystawiania not korygujących do faktur bezpośrednio z programu?? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 marza witam chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość zobaczenia marzy w ciągu miesiąca pod dana kategorie bo nie ma nic takiego a mogła by byc taka opcja w raportach np. skąd mam wiedzieć np ze w kategorii co sobie ustaliłem np "Piotr" w miesiącu styczeń marża wynosiła tyle i tyle... 1
1 Zagłosuj Anonim 07.12 Zestawienie Dobrze by było gdyby można było wydrukować zestawienie faktur miesięczne, ewidencje sprzedaży oraz zwiększyć czcionkę oryginał kopia 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Wydatki Witam mam propozycję aby faktury po terminie płatności podświetlały się na czerwono , ewentualnie znacznik wystawiono zmieniał kolor na czerwony. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Rachunek Witam uważam, że powinni Państwo dodać możliwość dodawania loga firmy przy rachunkach :) pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 10.14 API, produkty, załączniki W jaki sposób dodać/usunąć załącznik w produkcie wykorzystując API? 4
0 Zagłosuj Anonim 01.17 faktura na podstawie zamówienia Witam, można byłoby dodać opcję wystawiania faktury na podstawie zamówienia bądź kilku zamówień 3