0 Zagłosuj Anonim 09.17 Awaria? Witam, oczekuję powiadomienia z państwa strony o planowanym terminie usunięcia awarii lub usterki technicznej ponieważ w terminie 15.09.2017 r. od godz. porannych państwa serwis i strona nie funkcjonują... Brak jest jakichkolwiek powiadomień lub komunikatów o tym że wystąpiły jakieś trudności i że, FAKTYCZNIE zajmuje się państwo tym problemem... Standardem jest przekazywanie i publikowanie takich informacji i, jako klient byłam stosunkowo usatysfakcjonowana współpraca z państwem nie mniej jednak ostatnie wydarzenia w mojej ocenie nie wpływają dobrze na państwa wizerunek... Od godzin porannych usiłuję dokonać wystawienia lub, chociażby zapisania wersji roboczej faktur,lecz żadna z powyższych funkcji nie działa. Proszę o umieszczenie na państwa stronie ogólnodostępnej treści o prowadzonych działania i szacunkowym okresie ich zakończenia. Ułatwi to działalność wielu firmom i, za pewnie dobrze wpłynie na odbiór państwa firmy przez klientów. N. Boś. 3
1 Zagłosuj Anonim 09.15 Rabat Witam W jaki sposób można ustawić podsumowanie rabatu ( sumę rabatu ) na dole faktury w innych szablonach wydruków . Pojawia się ona tylko w szablonie plain black w innych nie pojawia się . pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 faktury cykliczne O której godzinie dane dnia wystawiają się faktury cykliczne? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 sumowanie kwot Na każdej stronie na dole wydatków lub przychodów pod sumowaniem kwoty całej kwoty powinno pojawiać się podsumowanie "RAZEM" (łącznie wszystkie strony). Teraz trzeba dodawać do siebie każdą stronę. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 opłaty proszę o wcześniejsze informowanie o terminach płatności w celu zapobiegania utraty możliwości pracy firmy 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Oplata za uslugi Witam, oplacilem ponad pol godziny temu uslugi na kolejny rok. Widze jednak ze payU wciaz przetwarza transakcje. Musze niestety pilnie wystawic kilka FV. Czy moge prosic o odblokowanie mozliwosci wystawiania FV, przynajmniej na godzine? 0
1 Zagłosuj Anonim 08.11 Możliwość zmiany adresu e-mail To dosyć istotny element - niekiedy potrzebujemy zmienić adres e-mail przypisany do konta bez utraty dostępu do konta i danych, a tu takiej możliwości nie mamy 0
0 Zagłosuj Anonim 06.18 Problem z polem raport kasowy Dzień Dobry Mam problem a mianowicie tekst wprowadzony do druku w polu wydruk na drugiej stronie , drukuje się mi w miejscu raportu kasowego w druku Kp. muszę go ręcznie za każdym razem usuwać. 1
0 Zagłosuj Anonim 09.11 drukowanie faktur Proszę zrobić funkcję drukowania dwóch faktur razem (oryginału i kopii). W podglądzie faktury jest napisane oryginał-kopia, a przy drukowaniu wychodzą dwa oryginały i kopię trzeba drukować oddzielnie. 0
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Drukowanie faktury Witam, W jaki sposób można zapisać do PDF-a, tylko kopię faktury lub sam oryginał ? 1
1 Zagłosuj Anonim 02.14 sugestia Witam. Czy jest możliwość, aby w widoku wszystkich faktur dodać kolumnę z datą terminu płatności? Pozdrawiam. 2
0 Zagłosuj Anonim 02.17 funkcja magazynu Witam, sprzedaje setki różnych artykułów, pochodzących z rożnych fabryk, będących różnymi grupami towarów. chciałam zapytać jak w praktyce można wykorzystać opcje magazynu, który przypisuje się do danego produktu? jak to wygląda w statystykach itp. będę wdzięczna za komentarze twórców fakturowni, jak i samych użytkowników :) z gory dziękuje! ola 1
1 Zagłosuj Anonim 07.17 Podgląd faktur Fajnie, gdyby wyskakiwał podgląd całej faktury, lub elementów jakie widnieją na tej fakturze po najechaniu na nr faktury, np w oknie popup, teraz muszę wejść w każdą fakturę z osobna aby odnaleźć to czego szukam, lub posiłkować się polami w kolumnach, co przy dużej ilość elementów na fakturze nie jest zbyt wygodne https://cl.ly/1n0m413g2O0m 3
0 Zagłosuj Anonim 04.14 rozliczenie faktury zaliczkowej Witam, bardzo bym prosila o pomoc w rozliczeniu faktury zaliczkowej. Chodzi o rozliczenie tylko czesciowej tej faktury - nie calosci. Co miesiac rozliczamy jakas tam kwote z tej faktury i nie mozemy znalezc takiej opcji. Prosze o pomoc w tym temacie 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 dotyczy numerów stron na wydruku faktur Witam Czy można zrobić tak, aby numeracja stron była oddzielna dla oryginału faktury i dla kopii fry, bo w tej chwili jak drukuję oryginał i kopię to na kopii mam np. numer strony 2/2 (czyli jak klient dostaje kopię to tak jakby dostał tylko drugą stronę tej kopii). Korzystam z formy wydruku: "oryginał + kopia (2012)", bo tylko w tej formie wydruku znajduje się informacja czy faktura jest oryginałem, czy kopia. Na pozostałych formach wydruku nie ma takich informacji- a może dałoby se zrobić format wydruku, który zawierałby u góry faktury informację : "oryginał/kopia", to wtedy po wydruku można by sobie odpowiednią informację skreślić. Pozdrawiam Karina Węgrecka 1
1 Zagłosuj Anonim 09.13 Dlaczego w podglądzie faktury nie widać UWAG? Uwgai są wprowadzone w polu "Dodatkowe uwagi (drukowane na dole strony)", mimo to nie są widoczne w popglądzie faktury na stronie www. Są widoczne tylko na wydruku. Brakuje mi podglądu uwag drukowanych w podglądzie faktyury w panelu www. 0
0 Zagłosuj Anonim 03.16 plik wymiany danych Witam, moja księgowość poprosiła mnie o coś takiego "plik wymiany danych, który moglibyśmy wczytać do naszego systemu finansowo-księgowego (Comarch ERP Optima)" Jest możliwość wygenerowania takowego? 1
0 Zagłosuj a.podgajny@domfinansowy.com 03.13 logo Nie mogę (mimo kilkunastokrotnych prób) wstawić logo na fakturę. Wszystko dzieje się bez problemu, aż do momentu wczytania pliku. Sugestia? Poprawić interfejs. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 działy firmy Witam. Proszę o informację w jaki sposób mogę usunąć lub dodać dział firmy. Pozdrawiam. Piotr Ogonek 1