0 Zagłosuj Anonim 11.13 Zmiana layoutu Ogólnie bardzo na plus, jedyna co to, że na większych rozdzielczościach tabelka faktur się tak rozjeżdża na całą szerokość, że staje się niewygodna. Dobrze byłoby móc to ustawić jakoś. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 Dostępność produktów w magazynach Pomocne rozwiązanie, którego tu brakuje, a ułatwiłoby znacznie kontrolę stanów magazynowych , to możliwość filtrowania produktów z możliwością ukrycia stanów zerowych. Ułatwia to szybką orientację w tym co posiadamy na bieżąco, ponieważ lista produktów sukcesywnie się powiększa i coraz trudniej zbierać w łatwy krótki raport tego co fizycznie w magazynie jest. 0
0 Zagłosuj Anonim 11.13 wydruk Witam, czy można usunąć z wydruku napis "OPŁACONO" i czy można nie drukować napisu: "imię i nazwisko wystawcy"? pozdr. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.16 Zmiana PZ ponownie odnośnie poprzedniego maila - W TRAKCIE wprowadzania pz schemat zmienił sie na "stary" tj ten w ktorym ceny sa poprawne. Od czego to zależy? Używam przegladarki firefox. ale watpie zeby ona byla powodem, wczesniej nic takiego sie nie zdazalo. 3
0 Zagłosuj avram79@gmail.com 03.14 jednak nie Witam, jednak to kwestia posortowania po dacie, myślałem że jest to posortowane po nr faktury. Już dziękuję za pomoc 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 faktura korygująca faktura nr 3/01/2014 zostala usunięta, faktura korygująca nr 31/01/2014 została wypisana jako faktura, kwota końcowa nie została pomniejszona o 90,00 1
0 Zagłosuj Anonim 08.17 Nabywca, odbiorca Szanowni Państwo, od tego roku duże grono naszych klientów dot. urzędów samorządowych oraz ich jednostki budżetowe i zakłady budżetowe na FV mają mieć zarówno dane nabywcy jaki i odbiorcy chodzi o tzw. centralizację usług przez te jednostki. Do każdej takiej FV musimy na dokument wprowadzić dane nabywce z numerem NIP i odbiorcy z numerem NIP. Ta zmiana dotyczy naszych klientów a nie nas i czy Fakturownia nie może wprowadzić opcji aby na koncie klienta móc dodać osobno dane dla nabywcy a osobna do odbiorcy? myślę, że ułatwi to pracę innym użytkownikom fakturowni nie tylko nam. Zdecydowanie by to usprawniło naszą pracę. Kornelia z Golden Training 1
1 Zagłosuj Anonim 02.16 Użytkownicy Mam pytanko dotyczące użytkowania, czy jest możliwość aby tylko jeden użytkownik mógł modyfikować fv w systemie, a pozostałe tylko przegląda 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Faktura Witam, od nowego roku jestem zobowiązany wystawiać fakturę zamiast rachunku ( wynajmuję prywatnie pokoje). Czy za Waszym pośrednictwem na fakturze zostanie umieszczona podstawa prawna ( obowiązkowa) do prowadzenia takowej działalności. Pozdrawiam Grzegorz 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 John Where To Buy Cheap Generic Cefuroxime 250mg in Baltimore dagdcbbcebacgaff 0
0 Zagłosuj Anonim 11.16 Rubryka PKWiU w wydaniach WZ Czy jest możliwość dodania rubryki PKWiU w wydaniach WZ? Jest dla mnie dużym utrudnieniem przy wystawianiu faktur, gdy muszę poprawić każdą pozycję tak by PKWiU było widoczne 1
0 Zagłosuj Anonim 02.13 Link maciej potentas wyswietla mi się że wersja testowa wygasqa. opłatę roczna uisciłem 2013-02-08. brak przesłanej f-ry z Państwa strony 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Brak linka do faktury na ekranie po wystawieniu faktury Dzień dobry, Przed zmianami, na ekranie potwierdzającym wystawienie faktury, na samym dole był widoczny link do faktury, wystarczyło go skopiować i wysłać komuś. Teraz trzeba dodatkowo klikać i wejść na ten link (ikonka strzałki u góry)... dopiero go kopiować. Jeśli byłaby taka możliwość, proszę o przywrócenie linka, tak jak było wcześniej. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Tomasz Wilkosz 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 kategorie wydatków i przychodów Witam, Czy raport wydatków i przychodów po kategoriach pokazuje kwoty netto czy brutto? Czy istnieje również możliwość wygenerowania raportu po kategoriach jeżeli chodzi o ewidencje VAT przychodów i wydatków? pozdrawiam Marta Baczewska-Golik 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 imie i nazwisko odbiorcy na moich fakturach nie pojawia się informacja imie i nazwisko odbiorcy co mam odchaczyc aby taka informacja się pojawiała? dziekuje za pomoc 2
1 Zagłosuj Anonim 05.16 Faktury z przeliczeniem z waluty obcej Brakuje możliwości wygenerowania faktury w przypadku rozliczeń w walucie obcej przeliczanej na PLN. Obecna faktura walutowa po przeliczeniu podaje tylko informacyjnie wartość w PLN. Docelowo optymalnie byłoby gdyby można było wprowadzić wartość w walucie, a odbiorca widzi już tylko wynik przeliczenia w PLN. 1
0 Zagłosuj Wioletta 01.14 archiwizacja Czy istnieje możliwość ustawienia automatycznej archiwizacji. 0
0 Zagłosuj Anonim 08.13 Ograniczenia dostępu Witam Nawiązując także do zadanego przeze mnie pytania - chciałbym zaproponować też rozwiązanie. Przy opcji "użytkownicy mogą tylko przeglądać faktury" umożliwić im także wystawianie faktur. Bardzo prosta, tak myślę, zmiana ale i bardzo pomocna przy ograniczaniu dostępu. Pozdrawiam Kamil Policht 3
1 Zagłosuj Anonim 05.15 Eksport Faturownia/Rewizor Witam, czy jest możliwy eksport danych z Fakturowni do Rewizora? Pozdrawiam, Marta Szczęśniak 3
0 Zagłosuj Anonim 11.16 Inwentaryzacja Podczas generowania inwentaryzacji pod niektórymi produktami widnieje cena zakupu 0,00zł a pod innymi cena wprowadzona podczas dodawania produktu a ceny zakupu były inne, w jaki sposób mogę zaciągnąć do arkusza inwentaryzacji faktyczne ceny zakupu, z faktur zakupowych a nie informacje wprowadzone podczas dopisywania produktu. Inwentaryzacja na potrzeby końcowego-rocznego rozliczenia magazynu dla US. Nie wyobrażam sobie robić tego ręcznie dla każdego z artykułów. Proszę o pomoc 3