0 Zagłosuj Anonim 09.17 korekta Minus w korekcie błednie sumuje wartość pozostałą. NP. fv wystawiona na 100 korekta na -50, suma 150. Od kiedy 100 minus 50 finalnie daje 150 po korekcie 2
0 Zagłosuj Anonim 07.16 faktura korygujaca Witam ma problem z wystawieniem faktury korygującej problem polega na tym iż pierwotna faktura była wystawiona w PLN a końcowa musie być wystawiona w EUR 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 faktura z proformy Witam, Jak wystawć fakturę VAT na podstawie faktury proforma? Pozdrawiam i czekam na podpowiedź 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 płatności eCard Witam. W nawiązaniu do możliwości opłacania faktur przez dotpay.pl payu i inne sugeruję jeśli to technicznie możliwe żeby dołączyć do tego zestawu płatności za pomocą eCard - przypuszczalnie duża grupa użytkowników Waszego programu ma konto na eCard i nie chce rozpraszać płatności na inne serwisy. Pozdrawiam Tomek 1
1 Zagłosuj Anonim 02.11 Numer faktury Numeracja moich faktur ma przebiegać wg. wzoru 2011/miesiąc/numer. W kolejnym miesiącu numer zaczyna się znowu od cyfry 1. Co zrobić, żeby numeracja w następnym miesiącu była kontynuowana?Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 05.16 Dostosowanie kolumn Mimo że ustawiam kolumnę przedostatnią na Termin płatności - po wylogowaniu ponownie przestawia się na Data płatności. Jest tam jakiś błąd albo nie zapamiętuje moich ustawień. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Usunięcie konta Witam, Chciałem usunąć konto, jednak nie mogę tego zrobic ze względu na błąd. Kod: Z46WV0yU2LXeIMFQ2d4 Błąd: informacja, że nie można usunąć konta - najpierw należy usunąć aktywne aplikacje (1 aplikacja) 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 jak odlicza się fakturę proforme jak odliczyć f-proformę z faktury końcowej 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Kolejne pytanie Czy przy fakturach cyklicznych jest taka możliwość: Po zapłaceniu przez jakiekolwiek płatności faktury proformy, automatycznie wystawia się faktura VAT i wysyłana jest do klienta? 1
2 Zagłosuj Anonim 12.12 dodanie potwierdzenie otrzymania e-maila W tym miesiącu kilkunastu z moich klientów nie dostało e-maili z rachunkiem pomimo komunikatu, że wysłano Brak potwierdzenia dostarczenia wiadomości powoduje, że nie ma kontroli nad tym czy ostatecznie klient otrzymała rachunek 0
0 Zagłosuj Anonim 05.17 raporty Dlaczego na koncie nr 1 gdzie wystawiam 1 fakturę miesięcznie nie ma pozycji "raporty"? 1
1 Zagłosuj Anonim 06.15 nowa kategoria Witam, korzystamy z programu już parę lat, jesteśmy zadowoleni, mam takie pytanie, chcę stworzyć nową kategorię tzn. mamy kategorię "zamówienia" ale chcielibyśmy aby jeszcze była kategoria : "zamówienie do dostawców", tak aby działało to zależnie i numeracja dla każdego inna w cyklu miesięcznym np zamówienie e15/06/2015 czy jest taka możliwość dziękuję bardzo i pozdrawiam Maciej Szafran 1
2 Zagłosuj Anonim 06.11 notatka do faktury Proponuję utworzenie możliwości stworzenia krótkiej notatki do faktury. 1
0 Zagłosuj Anonim 06.14 Magazyn Czy w programie mogę prowadzić magazyn towarów? Jeśli tak to gdzie znajdę tą opcję? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 eksport fv witam, czy jest mozliwosc eksportowania fv w postaci pliku .txt lub .csv? 1
20 Zagłosuj e-work@o2.pl 02.12 Masowa wysyłka mailowa z poziomu listy faktur Witam, aby wysłać należy wejść w podgląd FV i kliknąć Wyślij, wygodne jest także dodanie opcji wysyłania z poziomu listy faktur. 5
0 Zagłosuj Anonim 01.14 raporty Bardzo ulatwiło by prace możliwość wygenerowania raportu FV których termin płatności upłynął a nie łacznie nieopłaconych 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 anulacja jak anulować fakturę i jak taką anulowana faktuę wysłać do klienta.? 2
1 Zagłosuj Anonim 02.13 Błąd API - number: null, przypisany do nazwy faktury, nie można generować następnej Dzień dobry, Gdy używam parametru "number": null, numer faktury generuje się ale tylko raz, za drugim razem gdy chcę wystawić fakturę pojawia się response error "number" już istnieje, tak jakby null był przypisany do danej faktury i nie może być użyty do generowania następnej faktury. Jak mam generować następną taką samą fakturę, gdy nie mogę drugi raz użyć number: null ? Proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedz. Łączę pozdrowienia. Bartłomiej Blicharski 1
1 Zagłosuj Anonim 09.13 Reklama fakturownia - w widoku mojej faktury obowiązkowa? Jesli opłaciłem abonament i korzystam z programu powinienem mieć prawo wyboru czy chcę informowć moich klientów o fakcie wystawiania faktur w usłudze. Proszę po dodanie takiej opcji w ustawieniach panelu użytkownika. 7
1 Zagłosuj Anonim 05.15 Uwagi różne Witam, mam taki charakter pracy, że zdarza mi się wystawiać fakturę przy klientach. Denerwuje mnie górny pasek na głównej stronie informujący mnie ale także całe otoczenie o moich obrotach w danym dniu, miesiącu itd. Sama idea jest super, ale fajnie by było gdybym sama mogła go rozwijać i zwijać. Ponadto przy wystawianiu faktur w jednostkach jest możliwość dodania swojego opisu np: 1 kpl. , ale nie ma możliwości zapisania tej opcji, tak samo przy formie płatności, za każdym razem dodaje opis płatność "przy odbiorze" ,chciałabym aby była możliwość zapisania swoich opisów. Pozdrawiam maja 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 Kategorie - wydatków Szanowni Państwo, czy można ustawić kategorie wydatków? Jeżeli tak to prosiłbym o informację. Kategorie przychodów ustawiłem w: Ustawienia->Kategorie. Z poważaniem Michał Żbikowski 1
1 Zagłosuj Anonim 03.12 Załączanie PDF w ustawieniach Przydała by się opcja w ustawieniach, która załącza PDF do każdej wysłanej e-mailem faktury. 2