0 Zagłosuj Anonim 03.14 nowy dział jak ustawić główny dział, gdyż po dodaniu nowego działu z automatu ustawił się jako główny (a tego nie chcemy) 1
0 Zagłosuj Anonim 03.13 dokument MM Proszę o wprowadzenie kwot produktów na dokumentach MM przy wydruku. 0
0 Zagłosuj Anonim 12.13 Dodanie faktury dla istniejącego klienta i produktu gdy podaję client_id, system przepisuje jedynie nazwę firmy, na którą wystawiana jest fv i nip - pomijając adres (ulicę, kod i miasto). proszę o pilną poprawkę 1
0 Zagłosuj Anonim 06.17 abonament na stronie jest podana cena promocyjna 6zł za miesiąć a nie mogę tyle zapłacić ... 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 jak zmniejszyć trzcionke? Bardzo proszę o podanie formuły do zmniejszenie trzcionki. Z góry dziękuję za odpowiedz. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.13 Nie można usunąć użytkownika Podczas próby usunięcia konta wyświetla się błąd i prośba o kontakt z administratorem kod: Klz6aELVfgF2OG8aOwJ 3
0 Zagłosuj Anonim 05.13 Podgląd faktur Otrzymuję 404-kę przy próbie podejrzenia przykładowych faktur 1
17 Zagłosuj Anonim 02.20 ksiegowanie zakupu paliwa Witam proszę o informacje jak mogę wpisać wydatek na zakup paliwa przy używaniu auta prywatnego jako płatnik VAT obecnie z tego co rozumiem w moim przypadku mogę tylko odpisać 20% kosztów paliwa z sumy netto i 50% podatku VAT ponizej przypis do obecnych przepisow znaleziony w necie Limit wydatków eksploatacyjnych w przypadku samochodu prywatnego Po nowelizacji przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność, który wykorzystuje samochód prywatny w celach służbowych odliczy zaledwie 20% poniesionych kosztów paliwa i innych kosztów utrzymania prywatnego samochodu używanego w firmie (20% kwoty netto wynikającej z faktury zakupowej i w przypadku podatników VAT 50% nieodliczonego podatku VAT). Nie będzie musiał jednak, co do zasady, prowadzić ewidencji przebiegu pojazdu czyli tzw. kilometrówki. Wysokość odliczonych kosztów nie będzie zależeć od liczby przejechanych kilometrów. 9
0 Zagłosuj biuro@abrecon.com 01.17 Zdjęcie produktu na FV Czy jest możliwość dodania foto produktu na fakturze VAT? 1
1 Zagłosuj Anonim 03.13 opłacenie faktury po terminie płatności w tym miejscu przydałaby się opcja wpisania daty płatności. Teraz musimy robić to ręcznie. Pozdrawiam, Ewa 1
0 Zagłosuj Anonim 02.17 Faktura - "wystaw podobną" Wystawiając fakturę podobną program nie zmienia numeracji faktur automatycznie, zostawia ten sam z podobnej, trochę to absurd? Podobna owszem, ale numer przecież nie może iść taki sam jaki już był to błąd programu czy coś źle jest ustawione w opcjach? Jak wystawiam jakąś od nowa to numer się zmienia automatycznie. Z poważaniem Wojciech Górski 2
1 Zagłosuj Anonim 02.11 nr NIP numery NIP poza Polską mają inną ilość cyfr. niestety program uznaje to za bład, nie pozwalajac wpisac numeru NIP zagranicznego klienta. proszę o poprawienie - uniemozliwia to bowiem wystawianie faktur dla zagranicznych klientw 2
0 Zagłosuj Janusz 05.13 API pobieranie PDF'a W momencie gdy pobieram poprzez API plik PDF z fakturą, zostają wydrukowane dwie strony, pomimo, że treść zajmuje tylko jedną stronę. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 ksiegowosc online Witam, Jak mogę przetestować księgowość Online czy sa tam wydruki księgi zgodne z ustawą finansową?, czy zawiera także naliczanie przychodów i rozchodów narastająco w obrębie roku? , czy oblicza miesięczny dochód?, czy posiada moduł amortyzacji środka trwałego? . Przyznaję że noszę się z zamiarem przejscia na inny program poproszę o dostęp testowyna określony czas z pełnymi możliwościami księgi online. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Beliczyński To-Mas Masaż i Rehabilitacja ul. Łabędzia 10 55-100 Księginice tel.: 609505827 1
0 Zagłosuj Anonim 04.12 poprawcie raport do excela jak generujemy listę faktur do XLS, to dane liczbowe są po przecinku kilka miejsc i zaokrąglenia powodują, że się nie zgadzają sumy 0
0 Zagłosuj Anonim 03.14 nowy użytkownik Witam. Proszę o informację jak zmienić ustawienia aby nowy użytkownik po zalogowaniu widział jednego klienta i miał mozliwość wystawiania mu faktur.Obecnie ustawiłem aby użytkownik obsługiwał jeden dział a nastepnie w ustawieniach Klienci kliknąłem na wybranym kliencie aby był dostępny dla działu nowego użytkownika , niestety nowy użytkownik po zalogowaniu nie widzi żadnych faktur tego klienta mimo że w panelu klienci widnieje ten klient. Proszę o informację. Pozdrawiam. Piotr Ogonek 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Pytanie o magazyn Witam, Czy jest możliwość importowania produktów do magazynów np z EXCELA? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 Odwrotne obciążenie Witam serdecznie piszę do Państwa z zapytaniem czy jest możliwość ulepszenia rubryki Vat pod względem skupu i sprzedaży złomu . Chodzi nam o ustawę o ODWROTNYM OBCIĄŻENIU. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Data otrzymania zapłaty Jak wprowadzić datę otrzymania zapłaty, aby wyświetlała się na fakturze? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Nie widzę swoich rachunków Nie widze listy swoich rachunków wystawionych wcvześniej, w ubiegłym roku i w tym. Widze tylko wystawione w dniu dzisiejszym faktury. Prosze o pomoc 1