0 Zagłosuj Anonim 06.16 Data opłacenia faktury Dzień dobry, Czy da się w programie wpisywać adnotacje co do dokładnej daty opłacenia? Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 faktura vat gotówką Witam bardzo serdecznie wystawiałem ostatnio fakturę która została opłaconą gotówką. Jako że była to faktura w obcej walucie jest na niej potrzebne umieszczenie daty otrzymania pieniędzy, Jest rubryka przy wpisywaniu w formularz jednak ona nie zostaje dodana do gotowej faktury do wydruku. Najlepiej by było tam gdzie jest Kwota opłacona: i dodać słowo dnia i datę do wpisania. Pozdrawiam 0
1 Zagłosuj Anonim 05.11 stopka fakturowni ale skoro juz mam placic za wasze uslugi to przydaloby sie usunac ta chamska reklame ze stopki faktury 2
0 Zagłosuj Anonim 11.13 własna lista faktur Witam W związku z rozliczaniem do US faktur , które są zapłacone , brakuje mi w Fakturowni opcji drukowania raportu z kilku wybranych faktur.Chodzi o to , że klient płaci np. fakturę 3,5,6,7,/09/2013 i ja chhcę sobie wydrukować raport z ewidencją vat-u z tych konkretnych faktur i załączyć do wydruku z banku dotyczącego przelewu tych faktur. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 Czy można odtworzyć skasowaną fakturę? Witam, czy można jakoś odtworzyć skasowaną fakturę? Nie wiedzę u siebie faktury 4/03/2014, pewnie ktoś skasował ale nie jestem pewien... 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 obliczanie stawek Witam dlaczego państwa kalkulator źle przelicza stawki mianowicie stawkę np. 1,2345zł zaokrągla do 1,24zł gdy powinno zejść do 1,23zł przez co każdą fakturę z osobna trzeba ręcznie przeliczać i sprawdzać. Pozdrawiam 1
1 Zagłosuj Anonim 03.12 Druk wszystkich faktur na raz Ludzie! Umożliwcie drukowanie wszystkich faktur na raz. Na początku miesiąca to jest tragedia że ja muszę w każdą fakturę wejść żeby wydrukować wszystkie. Mam słaby internet i już siedzę ponad pół godziny nad tym. Bardzo proszę o stworzenie funkcji drukowania wszystkich faktur za jednym razem. 2
0 Zagłosuj Anonim 04.15 zapytanie Witam, Czy zajmujecie się jedynie uproszczoną księgowością czy również pełną? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 WYSYŁANIE W JAKI SPOSÓB MOGE WYSŁAĆ WSZYSTKIE FAKTÓRY NA RAZ Z JEDNEGO MIESIĄCA DO WSZYSTKICH KLIENTÓW ? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 Czcionka Witam, korzystam z szablony gray dla całej dokumentacji. Ponieważ sprzedajemy za granicę to na wzór firm zachodnich wszystko Warunki Współpracy umieszczamy na dokumencie - jako tekst na drugiej stronie. Czasami wstawiamy też warunki gwarancji nie jako załącznik ale jako tekst w oknie "drugiej strony". Ale tego tekstu jest na tyle dużo, że drukując , wystawiając , dokument powiększamy go o 3 strony. Czy można zmienić rozmiar czcionki w szablonie gray na mniejszy - np. podobny do tego w stopce czyli taki sam rozmiar jak numeru strony czy opisu "wygenerowano w Fakturownia" 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 usunięcie konta Witam, mam na jednym użytkowniku 3 firmy. Jak usunąć jedną z nich. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.14 blad dzisiaj wydrukowałam fakturę i wszystko było by ok gdyby nie fakt ze wydrukowany dokument został wydrukowany zamazany kilkakrotnie w tym samym miejscu nie jest z winy drukarki ale cos musi być w państwa programie proszę o pilna odpowiedz ponieważ chce wykupić licencje ale w tej sytuacji będę szukac programu gdzie indziej 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 podobne dokumenty wz i faktury Witam 1.szkoda ze nie można wystawić takich samych wz np. wystaw podobną. chyba ze jest tako opcja. 2. również w moim przypadku potrzebna jest możliwość wystawienia faktury na podstawie Wz. a tak nie mogę. porzykre 0
0 Zagłosuj Anonim 03.16 Apliakcja na Windows 10 Witam chciałem zapytać czy przewidują państwo aplikacje uniwersalną na Windows 10 (tablet) żeby lepiej się obsługiwało dotykiem państwa system lub na Windows 10 Mobile na telefony? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Zmiana przepisów Od stycznia 2014 firmy nie powinny wystawić rachunków tylko faktury. Niestety w zakładce typ nie da się wpisać niczego innego. Lepszym rozwiązaniem byłoby nawet brak napisu rachunek ale tego też się nie da zrobić. Chciałbym wystawiać faktury ale nie VAT tylko takie uproszczone jak do tej pory bez słowa Rachunek. Proszę o odpowiedź. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 przedłużenie abonamentu Witam serdecznie W sobotę zrobione zostało zlecenie na wykupienie abonamentu na rok 2014. Prosze o odblokowanie programu. pozdrawiam Andrzej Sikorski 0
0 Zagłosuj Anonim 06.16 pryjęcie towar do magazyn Witam, jak mam zrobić, kiedy przyjąłem już towar do magaznu np Produkt X o cenie zakupu np 100 netto . Jak mam wprowadzić ten sam towar, którego cena zakupu się zwiększyła? Jak korzystać z funkcji FIFO/LIFO? POzdraiwiam serdecznie Mateusz KNOL 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 Automatyczne przypomnienie Witam, niekiedy automat do kontrahenta wysyła takie wezwanie w innym niż PL języku to jakiś drobny błąd? Andrzej. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.13 Aplikacja Mobilna Witam, Bardzo przydatna byla by aplikacja możecie po prostu użyć html5 i java scrypow wówczas będzie meli miedzy platformowa aplikacje na iphona/andorida/blacberry etc. polecam np jo-master. Pozdrawiam 0
0 Zagłosuj Anonim 02.14 proszę o informację kiedy będzie zmiana nazwy z : "data sprzedaży" na "datę wykonania usługi/wydania towaru". Tak już powinno być od tego roku. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 numeracja faktur dzień dobry, w jaki sposób można wprowadzić oddzielną numeracje faktur dla odrebnych działółw (tak, aby nie była to numeracja ciągła dla całej firmy) 1
0 Zagłosuj Anonim 10.13 faktura Dokument wyglądałby czytelniej gdyby było napisane sprzedawca przy danych sprzedawcy oraz nabywca przy danych nabywcy.Dobrze chyba oddzielić dane sprzedawcy i nabywcy,byłoby jaśniej. 0
0 Zagłosuj Anonim 10.16 Notyfikacje Witam, Czy istnieje możliwość wysyłania notyfikacji do pozostałych użytkowników konta np. na maila gdy pozostali użytkownicy dokonają zmian w fakturach? tj. stworzenie, modyfikacja już istniejącej faktury usunięcie itd. K. 1