3 Zagłosuj Anonim 09.14 Informacja o zaległej/zaległych fakturach. Ciekawy pomysł i praktyczny. przy wystawianiu nowej faktury na danego klienta, można by na dole umieścić informację o zaległej/zaległych fakturach z kwotą i ilością dni po terminie. Klient dostający taką od razu widzi jak wygląda sytuacja :) i 0
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Logo w Fakturach Witam, po przetestowaniu państwa oprogramowania muszę przyznać , że jestem mile zaskoczony i chciałbym podjąć współpracę ( najdroższy pakiet ) na długi okres pod warunkiem że do wystawianych faktur będę miał możliwość dodania logo , zauważyłem podczas wystawianych faktur jest wolne miejsce na górze po prawej stronie . Czekam na odpowiedź i pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 Drukowanie rachunków Mam problem z wydrukiem faktur/rachunków, po kliknięciu drukuj, program prosi o otwarcie lub zapisanie faktury w pliku pdf. Nie pomogła zmiana przeglądarki ani próba wydruku z innego komputera. Proszę o sugestie/pomoc. 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 Wyliczenie podatku dochodowego kwartalnie Czy jest możliwość wyświetlenia raportu, który wylicza należny podatek dochodowy w ujęciu kwartalnym? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 NOWY URZYTOWNIK WITAM STWORZYLAM NOWEGO URZYTKOWNIKA AL E NIE MOZE WEJSC DO PROGRAMU, CHOCIAZ MA POPRAWNE HASLO DO DOSTEPU. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 Enter Witam Rozmawialiśmy o tym już przez telefon. Proszę jakoś usprawnić wypisywanie kolejnych produktów tak aby dało się np. chodzić po polach "rabat", "ilość" strzałkami kończąc każde pole enterem, a wpisywanie każdego nowego produktu to kolejny "enter" NP: - wybieram klienta myszką - klikam w pole wyboru 1 produktu - myszką teraz tylko klawiatura: - wpisuje kod produktu przechodzę strzałkami na odpowiedni "enter" (tu akurat enter działa) - strzałka przechodzę w prawo na rabat (jeśli się nie podstawia automatycznie, ta funkcję mi dodaliście i jest super - dzięki) wpisuję go "enter" kursor wskakuje na ilość - wpisuje ilość "enter" - strzałka w dół kolejny produkt lub enter (kończę fakturę) przechodząc po kolei enterami na gotówkę / przelew i tak do końca faktury jest to tylko jakiś pomysł ale wart konsultacji i porównania jak to się dzieje w innych programach do faktur nie raz coś kupuję i mój dostawca leci po klawiaturze i enterami nie dotykając myszki Pozdrawiam Krystian Kandefer 668-409-352 1
0 Zagłosuj Anonim 03.13 platnosc moje drugie konto firmowe domaga sie oplaty ktora powinna zostac rozliczona za moje pierwsze konto ktore jest oplacone, prosze o uzupelnienie tego 1
0 Zagłosuj Anonim 01.16 Drukowanie duplikatów Witam, co i jak należy ustawić, żeby prawidłowo drukował się duplikat faktury? Pomimo ustawienia daty duplikatu w wyskakującym okienku generuje się faktura bez żadnej informacji, iż jest to duplikat. 3
0 Zagłosuj Anonim 01.16 oddzielenie lat. Jak zrobić by była osobna archiwizacja faktur z danego roku. Np. by nie wyświetlały się automatycznie faktury z 2015r.razem z tymi z 2016r.? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 proszę o pomoc w wystawianiu faktur Jak wystawić fakturę aby był nabywca oraz odbiorca /płatnik? a potem szukać po danych odbiorcy bo tylko on się zmienia .Ponieważ urząd miasta jest nabywcą( i ma ten sam NIP) a poszczególne placówki są odbiorcą /płatnikiem ( i kazda ma swój NIP)? 1
0 Zagłosuj Anonim 08.13 wysylanie faktur witam, mam sygnały, że nie zawsze dochodzą faktury wysyłane elektronicznie. Czy znacie taki problem? 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 usuniecie profilu fsK-G-7Sme9lfiNOJycs witam chcę przestac korzystac z fakturownii usunąć cały profil/konto/wyczyscic historie - jak moge to zrobic? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.14 Faktura zaliczkowa Chciał bym zmienić opis wykonywanej usługi na fakturze zaliczkowej wystawionej w Kwietniu i nie mogę tego zrobić . 1
0 Zagłosuj Anonim 11.12 Nie można wystwaić faktury Posiadam konto mikro i wysatwioną jedną fakturę w listopadzie. Przy próbie wystawienia drugiej faktury wyskakuje komunikat żeby opłacić konto start. Proszę o rozwiązanie problemu. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 niewyraźny tekst faktury Witam serdecznie Odnotowałem problem następujący: po wygenerowaniu dokumentu faktury do drukowania obraz jest niewyraźny a wydruk nie posiada polskich znaków. Poproszę o wskazówki w celu naprawienia powstałego błędu pozdrawiam Piotr Imbierowicz 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Eksport faktur do XMLa, dodanie informacji o tagach Chciałbym zaproponować dodanie do eksportu faktur w XML dołączenia tagów które są przypisane do usług. Celem zmiany jest możliwość przekazania do programu zewnętrznego dodatkowych informacji. Mogłyby one zostać wykorzystane do generowania zaawansowanych statystyk sprzedaży. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.13 Nip/pesel Witam, czy jest możliwość zmiany dla rachunku pola z NIP na pesel? 1
1 Zagłosuj Anonim 11.16 Pieczęć prewencyjna Witam. Chcę przeskoczyć na Waszą platformę ale brakuje mi możliwości wstawienia tzw pieczęci prewencyjnej jak w załączniku. 0
51 Zagłosuj Anonim 05.11 data płatności w wykazie faktur Fajnie byłoby, gdyby w liście faktur, zarówno na ekranie jak i w pdf, była widoczna data płatności. Wtedy taki przefiltrowany raport mógłby być ułatwieniem przy sporządzaniu wezwań do zapłaty itp. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 raport: dostępność produktów w magazynach Raporty - Products availability nie wskazuje faktycznej dostepnosci produktu w magazynach, tylko oryginalne stany magazynowe niepomniejszone o sprzedaz. Mimo 3 raportow dotyczacych produktow, nadal jedyna sensowna opcja na sprawdzenie co jest, a czego nie ma, jest Magazyn-Produkty-sortowanie po "dostępne". 1
0 Zagłosuj Daniel 02.18 JPK_VAT a 50% odliczenia na paliwo Witam, Zgodnie ze stanowiskiem ministerstwa (http://www.pit.pl/2911-struktura-jpkvat-a-faktury-z-odliczeniem-50-za-paliwo-i-samochody-17376/) w związku z JPK_VAT przy rozliczeniu 50% na paliwo za użytkowanie środka trwałego w trybie mieszanym, powinienem w pliku JPK_VAT wykazać podatek VAT wy wysokości 50% oraz 100% wartości netto + pozostałe 50% VAT nie objęte odliczeniem. Nie widzę możliwości wprowadzenia prawidłowych wartości, tak, aby wygenerowany plik jpk z Państwa systemu był gotowy do wysyłki. W jaki sposób (poza ręczną zmianą) mam dokonać takiego odliczenia. 3
0 Zagłosuj Anonim 05.17 Ukrycie wydatku Witam zwracam się z prośbą o wprowadzenie czegoś takiego jak możliwość ukrycia danego wydatku. Tzn aby osoby które są upoważnione do przeglądania wydatków nie mogły np obejrzeć 2 czy 3 fv których nie chciałabym aby oglądały. Dziękuje Pozdrawiam 1