0 Zagłosuj Anonim 12.12 Raporty w przypadku ograniczenia uprawnień dla danej osoby nadal ma możliwość wykonania raportu nie tylko swojego działu ale obrotu całej firmy uważam to za błąd proszę o rozważenie ograniczenia w dostępie do wszystkich informacji wykraczających po za dział 1
0 Zagłosuj felton.pl@gmail.com 12.11 faktura cykliczna ? Jeżeli pierwsza faktura była wysłana na emaila - to czy jeżeli ją ustawie jako cykliczną to kolejne też zostaną wysłane z automatu ?? na @ - osobiście wolał bym aby zostały tylko wystawione a dopiero po mojej akceptacji wysłane 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 BŁAD? WITAM zauważyłem chyba błąd a mianowicie jesli robie fakture dodam jakiś tam produkt np 100 sztuk zapisuje fakturę, i z magazynu zchodzi 100(ze stanu) sztuk - wszystko jest ok, ale zauważałem ze np chciałem dodać ten produkt nie 200 sztuk a np 100 sztuk, poprawiam fakturę(edytuje) wpisuje te 100 sztuk zapisuje fakture, a w magazynie nadal pokazuje -200 sztuk(ze stanu) a nie 100 bo przecież poprawiłem fakturę na te 100 sztuk wiec powinno byc w magazynie 100 a nie 200 (stanu) 1
0 Zagłosuj Anonim 03.13 Biblioteka Publiczna nie posiada środków finansowych planowanych na opłatę abonamentu Chyba należałoby uprzedzać użytkowników darmowego programu, że pojawi się opłata. Bardzo dziękujemy. łączę pozdrowienia Bernarda Ziemianowicz 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 ZAPYTANIE DZIEŃ DOBRY PROSZE MI POWIEDZIEC CZY JAK WYSTAWIAM FAKTURE I WPISUJE KWOTE NETTO TO PROGRAM SAM Z AUTOMATU WYLICZA MI KWOTĘ BRUTTO I PODATEK VAT? WIEM, ŻE W ZESZŁYM ROKU TAK BYŁO. CZY BYŁA ROBIONA JAKAŚ AKTUALIZACJA PROGRAMU I NIE MA JUŻ TAKIEJ MOZLIWOŚCI? ZMIENIŁAM PRZEGLADARKE INTERNETOWĄ I NIE WIEM CZY TERAZ COŚ PAŃSTWO ZMIENILI CZY TO JA MAM COŚ NIE USTAWIONE.PROSZE O POMOC 1
0 Zagłosuj Anonim 01.13 nie moge wystawić fv? witam cały czas miałem konto mikro i teraz gdy chce wystawić fakture w prawym górnym rogu pojawia się informacja ze musze najpierw opłacic konto ''start'' ale ja go nigdy nie posiadalem, co w takiej sytuacji mam robić? 1
1 Zagłosuj Anonim 08.14 raport nieopłaconych faktur Witam, chciałam zgłosić, że przydałby się raport wykazu nieopłaconych faktur z informacją o faktycznej kwocie pozostałej do zapłaty. Niektóre faktury są opłacone częściowo i muszę ręcznie zliczać ile faktycznie pozostało kontrahentowi do zapłaty. Uprzejmie proszę o udostępnienie funkcjonalności. Dziękuję 1
0 Zagłosuj Anonim 12.16 Pole do zapłaty w PLN Witam serdecznie, Wystawiam faktury transportowe. Często mam sytuacje, gdzie podaną kwotę mam w euro, jednak faktura ma być opłacona w PLN. Czy istnieje możwliość, abym w polu: "Do zapłaty" miał podaną wartość brutto w PLN pomimo tego, że w tabelkach wpisuję wartość w EUR? 3
1 Zagłosuj Anonim 08.13 Panel Klienta Witam. Chciałbym zasugerować umieszczenie najnowszych faktur na górze strony oraz wyróżnienie faktur nieopłaconych. Pozdrawiam, Paweł Kamiński 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Jak uzupełniać stany magazynowe jeśli codziennie na stan przyjmuje produkty 1
0 Zagłosuj Anonim 01.13 powazny blad w fakturach korekcyjnych przy wystawianiu faktury korekcyjnej sa zamienione pozycje VAT % i Cena brutto. Wartosc brutto liczy sie nieprawidlowo, nie jest pod uwage brany rabat. Dane z faktury bazowej z rabatem wczytuja sie do faktury korekcyjnej nieprawidlowo 0
0 Zagłosuj prezentynachrzest@gmail.com 02.12 do FV - jak się wystawia Zgadzam się z poprzednikami. Mnie brakuje opcji dołączenia własnego LOGO, a tak owe posiadam, podobnie jak tysiące innych firm. Niech i LOGO będzie widoczne na Fakturze + pola mail, telefon, adres www itp. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 wydruk faktury Mam prośbę i zapytanie czy można podciągnąć na fakturze całość treści do góry , często zostaje sam podpis na drugiej stronie. Z góry dziękuje i pozdrawiam Renata Pappalardo 1
24 Zagłosuj Anonim 09.11 brak prostego modułu crm większość firm potrzebuje prostego modułu crm powiązanego z obsługą faktur 1
0 Zagłosuj Anonim 11.15 Problemy z wydrukiem faktur Witam Bardzo proszę o interwencje pojawia mi się błąd 500 proszę o pomoc. 1
1 Zagłosuj Anonim 01.14 Przypomnienia i monity Brakuje mi funkcji wysyłania przypomnienia za nieopłacona fakturę do wszystkich jednocześnie, a nie pojedynczo. Druga sprawa: potzrebuję funkcji MONIT dla tych, którzy długo nei płacą. dziękuję, pozdrawiam, Natalia Kraus 1
0 Zagłosuj Anonim 08.16 pozycje na fakturze wg cennika EURO Dzień Dobry, Obecnie mamy wprowadzone produkty w cenach euro i są one dodawane do faktury z bazy produktów. Jednakże nasi klienci mają problem z odczytywaniem faktur, które mają podsumowanie w euro i potem przeliczenie na złotówki bez konkretnego wskazania ceny jednostkowej produktu w złotówkach. Zatem idealnym rozwiązaniem byłoby, żeby każda pozycja na fakturze była albo podana w euro i w złotówkach (obok), albo od razu przeliczona wg kursu NBP na dzień poprzedzający datę wystawienia faktury. 1
1 Zagłosuj Anonim 04.15 Data wpływu środków na konto. Chcę w wykazie faktur zaznaczyć kto i kiedy zapłacił mi już za fakturę. Wpisać datę opłacenia faktury. Przykład: klient wpłacił mi na konto w dniu 5 kwietnia, a ja dopiero 10 kwietnia sprawdziłem, że są pieniądze na koncie i klikam w wykazie faktur, że zapłacono. System fakturowy zapisze mi, że zapłacono 10 kwietnia. Chciałbym móc wpisać, że wpłata nastąpiła 5 kwietnia. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 duplikat FVAT w opcji wystaw ( kiedy mamy konkretną FVAT) nową, cyklicznie, korektę itd. powinna też być opcja duplikat, aby dane były już wpisane. W takiej formie, jaka istnieje, trzeba dane do DUPLIKATU wpisywać na nowo. 1
1 Zagłosuj Anonim 09.12 Waluta zmienia się przy "Wystaw podobną" Witam. Po przyciśnięciu w menu "Wystaw podobną" mając za oryginał fakturę/rachunek w euro, nowa skopiowana wersja zmieniona jest na zł. 1