0 Zagłosuj Anonim 09.13 Zapisywanie faktur Powinna być opcja zapisania zbiorczo wszystkich faktur z określonego miesiąca albo po prostu wszystkich wyników z określonego wyszukiwania. Czyli pod wynikami wyszukiwania opcja "pobierz -> oryginały, kupie, duplikaty itd". Co miesiąc wysyłam faktury do księgowej i muszę otwierać po kolei każdą fakturę, żeby ją zapisać. Mogłoby być łatwiej :) 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 problem z dostępem do konta Brak dostępu do konta firma Schwarz-Weiss Beata Bartnik 1
0 Zagłosuj Anonim 01.17 eksport danych do Symfonii Szanowni Państwo, Czy istnieje możliwość eksportu zarejestrowanych dokumentów do programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość 2.0? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.13 termin platnosci moja nowa firma zaczela dzialalnosc od 1 maja i nie wiem czemu okres darmowy sie liczy RAZEM z poprzednia firma. Chcialbym zebym mial okres od nowa z dniem 1 maja! 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 elementy faktury po 1 stycznia 2014 r. Witam serdecznie! Od stycznia 2014 roku faktura VAT ma zawierać dat dokonania lub zakończenia dostawy towarów lub usług w miejscu data sprzedaży. Bardzo proszę o pomoc abym mogła do jutra wystawić f-ry wg nowych uregulowań. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 Korekta ceny Witam posiadam fakturę w dziale wydatków, wystawiono do niej fakturę korektę pomniejszającą cenę. Zgodnie z tym po pomniejszeniu tej ceny powinna się ta kwota pojawić jako moja należność. Tym czasem widnieje na minus w wydatkach. Proszę o pomoc 1
1 Zagłosuj Anonim 07.14 KPiR obejmuje zapisy kilku firm pomimo zastosowania filtru Pomimo zastosowania filtru na daną firmę, KPiR obejmuje zapisy przychodowe i kosztowe na wszystkich skonfigurowanych firmach. Filtrowanie przy pomocy pola "Dział / oddział firmy" nie przynosi żadnego efektu. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 drukowanie Witam Mam pytanie odnośnie drukowania. Chciałbym żeby druk rachunku zaczynał się niżej na kartce. Próbowałem coś zmieniać w ustawieniach ale nie dałem rady Proszę o pomoc Wojtek 1
0 Zagłosuj Anonim 06.14 Widok kwartalny na KPIR Zamiast wyboru dat przydałaby sie możliwość wybrania np.: "obecny kwartał', "obecny miesiąc". 1
2 Zagłosuj Anonim 09.16 Ustawienie domyślnych filtrów faktur Nie ma nigdzie opcji ustawiania domyślnych filtrów listy faktur. Nie są one też w żaden sposób zapamiętywane. W moim przypadku po każdym zalogowaniu muszę sobie ręcznie ustawić filtr "aktualny miesiąc" inaczej będę widział wszystkie dotychczas wystawione faktury, co jest trochę bez sensu. 2
0 Zagłosuj Anonim 04.14 Brak napisu na fakturze. Brak napisu "faktura" na wydruku. Sprawdzono drukarkę i jest w niej czarny tusz, a na wydruku testowym nie zanotowano nieprawidłowości. 1
1 Zagłosuj Anonim 12.13 Osobny szablon wiadomości @ dla Faktur Proforma Faktura pro forma zwykle wymaga innego opisu niż faktura ostateczna, innego dokuemnty także, dlatego teraz treść wiadomości do np. faktury proforma trzymam w jednym szablonie i przed wysłaniem po porstu usuwam niepotzrebne treści. Nie jest to wygodne. Skłądam wniosek o możliwość tworzenia wielu szbalonów wiadomości oraz możliwość przypisywania w ich ustawieniach odpowiednich typów dokumentów. Np. Podpis 1 > Nowe pole szablonu: Użyj podczas wysyłania dokumnetu > lista do wyboru i np. "Faktura pro forma". z pozdrowieniami Mariusz 0
0 Zagłosuj Anonim 01.14 zmiana logo Witam ! nie mogę zmienić graficznego loga firmy ... dlaczego ??? pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 10.13 Wyświetlanie nazwy skróconej klienta. Dlaczego na wydruku widoczna jest nazwa skrócona klienta? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 problem z ramkami przy pierwszym szablonie Witam. Od jakiegoś czasu przy wystawianiu faktur z tłumaczeniem na inny język tłumaczenia w ramkach znacznie ją poszerzają do tego stopnia że adres odbiorcy nie jest widoczny. Wcześniej tego nie było i tłumaczenia przeskakiwały niżej. Ramka z informacją o VAT zajmuje niepotrzebnie dużo miejsca jak i te z Ilością i wysokością rabatu. Co mogę z tym zrobić. Korzystam z pierwszego szablonu 1
0 Zagłosuj Anonim 02.16 Numeracja w cyklu rocznym Dzień dobry, czy można wyłączyć numerację w cyklu miesięcznym i uruchomić numerację w cyklu rocznym? Nie chcę, by od nowego miesiąca numeracja zaczynała się od początku, ale by była kontynuowana przez cały rok. Pozdrawiam Wojciech Wawrzak 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 Masowe uswanie produktów Dzień dobry, Chciałbym zmienić gruntownie katalog nazw i kodów produktów. Nie używam magazynów. Zaimportowałem produkty, jednak wciąż pokazują się również stare pozycje, co jest bardzo denerwujące przy podpowiadaniu nazwy produktu. Starych produktów jest ich około 350 pozycji.... Czy jest jakiś sposób na ich masowe usunięcie? Z tego co widzę można kasować produkty pojedynczo. Czy jest jakaś możliwość wykasowania ich wszystkich za jednym razem? Z góry dziękuję za odpowiedź. 2
1 Zagłosuj agata.regocka@onet.pl 01.13 cena jednostkowa brutto czy jest możliwe aby wpisywać cenę jednostkową brutto na fakturze sprzedaży i system sam by wyliczał BŁAGAM w tej chwili widoczna jest dopiero na wydruku do klienta 1
0 Zagłosuj Anonim 09.11 Dodawanie Klienta Wpisałem sobie nowego Klienta i chcę go zapisać. Dostaję wówczas info, że.. "hasła do siebie nie pasują"! Co jest?! Poważny błąd. Proszę go naprawić. 0
0 Zagłosuj stefanw.wozniak@gmail.com 05.13 e-Faktury Czy za pośrednictwem Państwa programu można wysyłać faktury elektroniczne do klientów? Czy spełnia to wymagania ministerstwa finansów? Pozdrawiam, Stefan Woźniak 1
4 Zagłosuj Anonim 01.13 W zakładce produkty Miło by było jakby w zakładce produkty w kolumnie sprzedano była wyświetlona ilość sprzedanego lub zarezerwowanego towary czyli towaru z WZ 0
0 Zagłosuj Anonim 03.14 użytkownik Witam.Proszę o pomoc w następującej sprawie. Czy istnieje możliwość w moim abonamencie aby jeden z pracowników który wystawia faktury mógł widzieć i wystawiać faktury tylko jednego klienta? 1