0 Zagłosuj biuro@zus-stop.com 02.13 różna treść wysyłanej wiadomości z rachunkiem Czy dla różnych firm/działów z których jest wystawiany rachunek/FV jest możliwość automatycznego ustawienia treści wysyłanej wiadomości tak aby po wystawieniu rachunku z firmy x wiadomość email z rachunkiem miała treść xxx a po wystawieniu z firmy y treść wiadomości była yyyy 1
40 Zagłosuj Anonim 02.11 szata graficzna stworzcie możliwośc dowolnej interpretacji szty grpaficznej faktury VAT np. rozmieszczenie tekstu, wstawienie daty, wielkośc i wytłuszczenie czcionki it 2
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Przypomnienie o zapłacie faktury Jak teraz mozna wysłac klientowi przypomnienie o zapłacie faktury ? 1
1 Zagłosuj Anonim 08.11 faktura czesciowo opłacona Jak mozna zapisac czesciowo oplaconą fakture ? czy jest taka mozliwosc zeby automatycznie odliczalo tą nie uregulowana kwote? nie moge sobie poradzic z tym problemem 0
0 Zagłosuj Anonim 02.14 status Witam czasami jest Wysłana lub wystawiona czerwony lub niebieski. Rożnica? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Zmiana konta użytkownika Witam, proszę o podpowiedź i pomoc w kwestii następującej: czy istnieje możliwość, w ramach naszego pakietu zmiany nazwy firmy/konta z obecnie brzmiącej Henry Kruse Sp. z o.o. na PHU EWA s.c. z racji tego, iż w roku 2012 i 2013 płatnikiem abonamentu w fakturowni.pl była i jest firma PHU EWA s.c..(fakturę otrzymujemy na płatnika - PHU EWA s.c.). W związku z tym, iż pierwsza transakcja z Państwem dokonana była przez spółkę Henry Kruse Sp. z o.o. w nazwie konta i adresie strony (konta) figuruje nazwa Henry Kruse Sp. z o.o. W zakresie naszych możliwości jest to nieedytowalne. Prosimy o odpowiedź, czy na dzień dzisiejszy istnieje możliwość zmiany tych danych i adresu. Serdecznie pozdrawiam Ewa Sobocka PHU Ewa s.c. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.16 ile moge wystawic faktur w miesiacu wystawilem dwie w serpniu i nie moge trzesiej 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 znak Witam, proszę o usunięciu oznaczenia fakturownia.pl z faktury. Pozdrawiam, Maksymilian Cyrek 1
0 Zagłosuj Anonim 07.13 Jednostka miary Witam, czy jest możliwość ustawienia osobnej kolumny (pozycji) - jednostka miary ?? 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 zmiana danych w fakturze cyklicznej jak zmienic kwote w cyklicznej fakturze na wyzsza lub nizsza 1
0 Zagłosuj Anonim 06.12 korekta chciałabym skorygować wystawioną wcześniej fakturę zaliczkową, ale w zakładce wystaw nie ma takiej opcji (jest np cykliczna, podobna, końcowa) 3
0 Zagłosuj Anonim 03.17 platnosc - pobranie z konta klienta Witam, brakuje mi jednego rodzaju platnosci, niestety nie wiem jak to sie nazywa po polsku bo obsluguje program po angielsku i hiszpanski. Chodzi o pobranie platnosci z konta odbiorcy - "domiciled receipt" "debit bank draft" po hiszpansku natomiast to "giro bancario" lub "giro domiciliado" Nie widze takiej planosci w naszym programie, jesli sie myle prosze o podpowiedz. dziekuje 2
1 Zagłosuj Anonim 03.11 Wystaw podobną fakturę Witam, czy jeżeli jest taka opcja "Wystaw podobną fakturę", to czy musi w niej zmieniać się niemal wszystko np. data wystawienia,data sprzedaży, forma oraz data płatności. Funkcjonuje "Nowa Faktura" zatem może byście Państwo pomyśleli o udogodnieniach:) Bardzo dużo czasu zabiera takie wystawianie faktur, a i faktura nie jest "podobna". Pozdrawiam, Ewa 0
0 Zagłosuj Anonim 07.16 Nie widać produktów w systemie Uzytkownicy nie widzą wszystkich dostępnych produktów w magazynie. Nie mogą wystawić faktury /dokumentu sprzedaży . Administrator widzi wszystko. Sytuacja zaistniała nagle - wczoraj wszystko było ok! Proszę o absolutnie pilny kontakt! 1
0 Zagłosuj Anonim 02.13 Zaznaczenie konta Witam. Mam 4 pracowników, którzy wystawiają faktury. Jednak na liście (przychody -> wszystkie) gdzie widzę listę faktur, nie widać kto którą wystawił. Żeby się tego dowiedzieć muszę otwierać każdą fakturę po kolei i sprawdzać kto ją wystawił. Czy nie da się tego uprościć i dać jakąś informację z którego działu lub kto wystawił dokument już na liście, w podglądzie zbiorczym? Byłoby super:) 0
0 Zagłosuj Anonim 08.16 Pole imię i nazwisko przy wystawianiu faktury Dzień dobry, czy można włączyć pole "imię i nazwisko" lub "osoba kontaktowa" przy wystawianiu faktury? Wiem że można to zrobić w zakładce "Klienci" ale my potrzebujemy dodawać tą osobę przy wystawianiu faktury. Chcemy też aby to imię i nazwisko było przenoszone do CRM Sugester. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 dwie WZ do jednej faktury czy mozna podpiac dwie WZ-tki z roznych okresow do 1 faktury? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 wystawianie faktur końcowych Witam ponownie, wystawiając fv zaliczkową w lutym chciałam rozliczyć ową fakturę, fakturą końcową lecz nie całość, chcąc wystawić kolejną fakturę końcową do tej samej faktury zaliczkowej system nie widzi już jej tak jakby została rozliczona (a nie jest), proszę o sprawdzenie ponieważ jest to jakaś nieprawidłowość, utrudnia bardzo pracę, udzielam dla Państwa czasowego wejścia do systemu dla pomocy technicznej, pozdrawiam Agnieszka Badura 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 zmiana jezyka wystawiania faktur PILNE!!!! faktury z zeszłego roku 06-03-2013 do 31.10.2013 zostały zmienione z języka niemiecki/polski na angielski . Jakim cudem?!!!! Pilnie potrzebuje miec te faktury w pierwotnej wersji. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.14 Brak miejsca w jednej z pozycji. W pozycji "numer zamówienia" jest mało miejsca. Zdarza się że do jednej faktury mam 5-6 dość długich numerów zamówień. Niestety mimo wpisania wszystkich, po zapisaniu ucina kilka ostatnich cyfr. Będę wdzięczna za rozwiązanie tego problemu (zwiększenie ilości miejsca). 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 Przeliczanie jednostek Witam! Kupuję towar w opakowaniach zbiorczych np. opakowanie 30 szt, a sprzedaję w sztukach. Jak mam ustawić to w programie? 3
0 Zagłosuj Anonim 03.14 pole status witam, w starszej wersji po najechaniu na pole status, jeśli faktura była częściowo opłacona, pojawiała sie kwota opłacona. W tej nowszej wersji juz tego nie ma. Czy można przywrócić to ułatwienie? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.13 faktura niezapłacona. Czy jest możliwość wystawienia wezwania do zapłaty,jeżeli brak zapłaty za fakturę w wymaganym terminie i gdzie tego szukać?. 1