0 Zagłosuj Anonim 01.18 kody PKOB brakuje katalogu PKOB jak wstawić kolumnę lub pozycję w miejsce lub zamiennie z PKWiU 1
2 Zagłosuj Anonim 05.16 wmozliwość wprowadzanie kilku cen zakupu towarów w magazynie Proszę o umożliwienie wprowadzania cen zakupu towarów w kwotach netto w kilku cenach zg z zakupem. Jesli kupuje np.sukienki po 100 zł netto 5 szt.i potem te same sukienki po 120 zł netto 4 szt to chciałabym zapisactak w kartotece magazynowej. w obecnym stanie programu po wpisaniu ceny zakupu 120 zł sprzedając towar program przyjmuje , że wszystkie sukienki były kupione wcenie zakupu netto w/g ostatniej wpisanej ceny zakupu tj 120zł - CO JEST BŁĘDNE - prosze o umozliwienie dodanie takjak tojest w innych programach kilku pozycji cen zakupowych 3
2 Zagłosuj Anonim 01.17 Dodawanie nowych form płatności Fajnie gdyby można było zdefiniować na stałe nowe formy płatności takie jak transferuj.pl (którego nie ma) itp. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Problemy w fiskalizowaniu faktur Dzień dobry, Czy problem dotyczący zmian w ustawieniach naliczania na zgodny z kasą fiskalną już jest usunięty ? Pytanie moje kieruję ponieważ ponowne wpisanie ceny brutto w okno faktury w 90 % przypadków pozwala uniknąć ustawień - zgodne z kasą fiskalną. Nie ukrywam, że ten błąd irytuję naszą księgowość....chyba, że jest inny sposób uniknięcia tych komunikatów ? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.19 podzielona płatność, split payment Dzień Dobry, czy jest mozliwość wystawienia faktury vat z podzieloną płatnościa split payment, bądź czy będzie można to robić od 1.11.2019? 11
7 Zagłosuj Anonim 04.16 Status realizacji (zlecenia) w zamowieniach / fakturach Problem pojawia sie po przejsciu z innych programow do faktur Klikamy na przychody (czy tez wydatki analogicznie) Mamy wybrane sortowanie np po zamowieniu Jest sprytna tabelka lecz brakuje funkcji zrealizowanie zlecenia / co automatycznie powoduje kolejna czynnosc np wystawienie fv czy innego dokumentu Przyklad wystawiam zamowienie klientowi ktory ma termin platnosci 14 dni od otrzymania fv czyli otrzymania towaru W tym momencie jeat mlyn ze klikam na zamowienie i dopiero tam wewnatrz widze czy fv jest wystawiona czy rez nie (co automatycznie mogloby oznaczac ze wystawiona fv jest zrwalizowany towar i dokonano odbioru lub wysylki towaru) lecz to jest mega uciazliwe klikajac i szukajac czy dane zamowienie ma wystawiony dokument i jeszcze gorzej nie wiadomo czy zadanie jest zrealizowane. W rozwiazniu subiekt inster jest temat taki ze sortowanie czy filtry ustawiamy dowolnie i jest filtr zrealizowane lub niezrealizowane Czyli nie mam realizacji dokonanej klikam dokunuje realizacje wystawiam dokument ksiegowy zamowienie znika z filtru i jest swiety spokoj mamy porzadek w fv i w zamowieniach Jesli chodzi o to czy wystarczy dodac ikonke lub powiazanie z dokumentem wodoczne na glownym ekranie to tez nie do konca bo co w przypadku gdy klient ma przedplate w miedzyczaise dokonal system np przelewy 24 zauwazyly automat wystawil fv i ... co nie wiemy czy zostalo zlecenie zrealizowane czy nie Dlatego kolejnym takim problemem ktory trzeba unikabac jest moim zdaniem dodanie funkcji Widoczne powiazanie zaowien czy innego dokunentu z dokumentem ksiegowym oraz prosty system statusu realizacji danego zamowienia zrealizowane czy nie zrealizowane lampeczka suwak obojetnie co ale cos co jeat widoczne na glownym ekranie a nie wewnatrz kazdego zamowienia Pozdrawiam i licze na szybka realizacje ;) 1
0 Zagłosuj Anonim 04.18 błąd gdy chcę wybisać fakturę na A &D PHARMA POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na wydruku pojawia się : A & D PHARMA POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tzn dochodzi "amp; 1
0 Zagłosuj Anna 06.18 Magazyny Mam problem z dokumentem wz. zaczytuje mi sie nazwisko nabywcy w niewłaściwym polu. 0
0 Zagłosuj Anonim 03.18 program do bezpłatnego testowania przez 30 dni przestał działać Zarejestrowałam się wczoraj i zaczęłąm testować przez wpisywanie faktur. Wpisałam kilkanaście faktur i dziś możliwość bezpłatnego testowania się skończyła . Program każe mi zapłacić za abonament . 0
4 Zagłosuj Anonim 12.16 Wystawienie paragonów fiskalnych Zamierzamy używania fakturowi w sklepie ze sprzedażą stacjonarną. Czy istnieje możliwość uproszczenia okienka paragonu do menu z ustawieniami standarowymi (stałymi podczas prowadzonej sprzedaży): magazyn, osoba wydająca, firma, miejsce wystawienia etc. oraz do głównej karty paragonu ograniczonej do tabel - produkt, sposób płatności, uwagi przycisk -> wystaw paragon. Obecnie, aby wystawić paragon trzeba przesuwać stronę na sam dół, co jest dość mało ergonomiczne. 1
2 Zagłosuj Anonim 08.16 tworzenie faktury sugeruję utworzenie możliwości wystawienia jednej faktury zbiorczej z kilku dokumentów nieksięgowych wystawionych dla tego samego klienta oczywiście ... to bardzo przyspiesza pracę 1
2 Zagłosuj Anonim 02.14 Przypomnienie o płatności: Opcja dla każdej faktury Obecnie w pasku narzędziowym faktury brakuje mi ikony włączenia automatycznych prezypomnień lub wyłączenia ich w przypadku domyślnego ich włączenia w konfiguracji mojego konta. Jest to szczególnie przydatne bo w ten sposób mogę np. decydować czy faktura proforma ma być z przypomnieniem lub nie, dla niektórych klientów przypomnienia nie są wskazane z uwagi na inne umowy i własne systemy przypomnień. z pozdrowieniami Mariusz 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Rozpoznawanie firmy po nipie Czy program rozpoznaje dane firmy po wpisaniu nipu ? 1
1 Zagłosuj Anonim 12.17 Integracja z kurierami Proponuję wprowadzić możliwość zamawiania kuriera z poziomu np wystawionej faktury/zamówienia, np tak, jak ma to miejsce np w Baselinkerze. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Wystawianie paragonów i faktur Witam Przy wystawianiu faktury lub paragonu program nie pobiera produktów z magazynu. Jeśli wpisuję np. cenę netto produktu do paragonu, to nie liczy ceny brutto, podatku i nie sumuję wartości. Bardzo proszę o szybką reakcję, ponieważ bez tego nie mogę wystawić żadnych dokumentów. 1
3 Zagłosuj Anonim 01.16 Skan / PDF Wydatków Wiele biur księgowych pracuje z klientami w taki sposób, że otrzymuje faktury mailem (skan, PDF), które następnie wrzuca do programów księgowych. Można w ten sposób łatwo coś przeoczyć, klient nie ma łatwej kontroli co wysłał i co zostało wprowadzone przez księgowego, etc. Czy jest możliwość wykorzystania Fakturowni do tego, żeby klienci Biura Księgowego wrzucali na swoje konto Fakturownia wyłącznie skany / PDFy faktur wydatków, które następnie przez księgowego będą przepisywane do właściwego dokumentu wydatku? Idealnie byłoby, gdyby można było powiązać przy tym plik wrzucony przez klienta, z właściwym dokumentem wydatku i ewentualnie zmiana statusu tych załączników (nowy, wprowadzony, odrzucony, etc.). Klient biura i księgowy mieliby doskonałe narzędzie do przepływu dokumentów i mobilizowałoby to obie strony do korzystania z Waszej aplikacji. Super turbo byłaby opcja wysyłania przez klienta biura załączników mailem na swój dedykowany adres email w fakturowni i automatyczne zachowywanie tych załączników na koncie fakturownia (coś w stylu wysyłania sobie książek na Kindle'a :) ) i przesyłanie do biura powiadomienia o pojawieniu się nowych załączników. 1
1 Zagłosuj Anonim 01.18 E-mail z podziękowaniami po opłaceniu faktury Sugeruję, żeby dorobić opcję, aby po oznaczeniu faktury jako opłaconej lub częściowo opłaconej system automatycznie wysyłał na adres e-mial klienta informację/podziękowanie o zaksięgowaniu kwoty. 1
6 Zagłosuj Anonim 12.16 Inwentaryzacja Funkcje: odszukiwania pozycji inwentaryzowanej po EAN na liście produktów, aby zweryfikować posiadaną ilość oznaczanie pozycji sprawdzonych - zweryfikowanych, możliwość zawieszenia inwentaryzacji i kontynuowania jej np. następnego dnia. inwentaryzacja etapowa, tzn. działami magazynu, pomieszczeniami, rozwiązanie problemu: na półce w sklepie zinwentaryzowano 10 szt. produktu, a następnie podczas inwentaryzacji produktów na zapleczu zinwentaryzowano kolejne 2szt. tego samego produktu, jak oznaczyć te pozycje, aby przez przypadek nie wpisać 2szt. tylko sumę 10 + 2 czyli 12szt. 1
0 Zagłosuj Anonim 07.18 brak nr faktury proforma na fakturze VAT po przekształceniu Witam kasuję proformy z listy po przekształceniu w FV . Brakuje mi w historii ( mogłaby być niewidoczna na fakturze , ale widoczna w notatkach poniżej szablonu ) , z jakiego nr faktury proforma została przekształcona . 1
1 Zagłosuj Anonim 05.18 wyliczanie różnic kursowych Witam :) 1) U konkurencji (ifirma.pl) jest możliwość wyliczenia różnic kursowych do faktur walutowych. Czy jesteście w stanie to wprowadzić ? Czy może gdzieś jest to zakopane a ja nie potrafię wyszukać ? :) 2) To samo tyczy się rachunków bankowych... W dzisiejszych czasach firma posiada kilka kont... Między innymi walutowe. System powinien umożliwiać dodanie i obsługę kilku kont i wybór przy wystawieniu faktury. W tej chwili poradziłem sobie dodaniem w stałych uwagach dwóch rachunków bankowych... Ale konkurencja taką opcję posiada.... Wiem, że mogę iść do konkurencji skoro to mają.... ale Wasze faktury ogólnie podobają mi się bardziej. Więc proszę.... Zróbcie coś z tym co napisałem powyżej :) 1
0 Zagłosuj Anonim 04.18 dodatkowe opcje brakuje rubryki "rabat" w dokumentach sprzedaży oraz możliwości rozbicia płatności dokumentu np część płatna kartą/część gotówką 1
0 Zagłosuj Anonim 12.18 Wydruki WZ PZ Witam Przydałoby się, aby była możliwość wydruków zbiorczych w PDF dok WZ i PZ Dodatkowo przydał by się eksport dla księgowej 1
2 Zagłosuj Anonim 06.17 Czytnik kodów kreskowych Przydałoby się popracować nad obsługą czytników kodów kreskowych. Np. Podczas tworzenia dokumentu PZ, WZ, w ogóle nie da się z niego skorzystać 1