9 Zagłosuj Marcin 07.14 Grupowanie po kliencie POTRZEBNE JEST GRUPOWANIE WG KLIENTA aby sprawdzac wszystkie zaległości jednej osoby. 1
2 Zagłosuj Anonim 03.14 Szybka nawigacja do archiwum dokumentów Obecnie widokiem domyślnym w Fakturownia jest widok klawiszy tworzenia nowych dokumentów. Wykonuje też często wiele operacji na dokumnetach już wystawionych i klikanie w rozwijanie menu to dla mnie kolejny "płotek". Na tym ekranie domyślnym jest wiele miejsca, fajnie by było gdyby obok klawisza nowy pojawił się kalwisz archiwum (baza aktualnie wystawionych). Taki szybki skrót może nawet podzielić obecne klawisze na połowę? Jeden z ikoną Plus drugi z ikoną np. listy? z podrowieniami Mariusz 1
9 Zagłosuj Anonim 05.12 Drukowanie Dodać guzik Drukowania w miejscu gdzie po najechaniu na fakture pojawiają sie 3 kółka " edycja" "podgląd" i "usuń" przydało by sie jeszcze "drukuj" 0
0 Zagłosuj Anonim 12.17 Automatyczne wprowadzanie wydatkow Dzien dobry, chcialbym miec mozliwosc automatycznego wprowadzania faktur wydatkowych, poprzez zrobienie zdjecia faktury kosztowej po czym system jakim mechanizmem OCR czy podobnym automatycznie zczytywalby pola na daje fakturze i odpowiednio je mapowal. W przypadku watpliwosc w mapowaniu, uzytkownik musialby recznie wskazac pola (do jakich ma mapowac). 1
3 Zagłosuj Anonim 01.16 Podsumowania raportów na stronie głównej Witam Przydatną opcją byłaby możliwość umieszczania na stronie startowej dodatkowych podsumowań, które zawierałyby dane przygotowane w raportach. Konkretny przykład: chciałbym wyświetlać po zalogowaniu, na głównej stronie liczbę i kwotę niezapłaconych faktur. Nie wiem czy i jak można to aktualnie zrobić. Poza tym system jest super wygodny i przejrzysty! Dziękuję 1
6 Zagłosuj Anonim 01.14 Strona główna Czy istnieje możliwość dodania na stronę główną salda danego miesiąca i roku (tzn.: sprzedaż - koszty = saldo 1
0 Zagłosuj Anonim 11.17 Wyjęcie faktury z bufora Witam jak mogę zapisać faktury - żeby nie było można ich już edytować ? czy jest w ogóle taka możliwość . Dziękuję za pomoc. 1
10 Zagłosuj Anonim 08.17 Wysyłka faktury mailem na odrębny adres email W przypadku gdy korzystamy z API i zakładamy fakturę proforma, często występuje sytuacja, że wielu pracowników jednego kontrahenta zamawia u nas podobne usługi. Wówczas dane firmy są identyczne z wyjątkiem adresu email. W takiej sytuacji karototeka kontrahenta jest nadpisywana nowymi danymi, włączając w to adres email. Powoduje to, że wysyłanie faktur proforma lub VAT będzie podpowiadało tylko ostatni nadpisany adres email,z kartoteki kontrahenta. Jest to bardzo kłopotliwa sytuacja gdy na dane jednego kontrahenta wystawiamy wiele faktur i wysyłamy je na odrębnie podane adresy mailowe. Dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie pola z adresem email dla dokumentu. Przy wysyłce podpowiadałby się właśnie taki email (jeśli pole wypełnione) oraz adres email z kartoteki kontrahenta - do wyboru. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.18 Finansowanie faktur Witam Chciałabym się dowiedzieć o finansowanie faktur. Jaki procent danej faktury jest pobierany za skorzystanie z tej opcji? 1
2 Zagłosuj Anonim 03.16 Wezwanie do zapłaty Witam, Proszę o wprowadzenie możliwości wystawienia Wezwania do zapłaty na podstawie faktury/faktur. Oczywiście można to zrobić ręcznie dodając własny typ dokumentu ale będzie brakowało: - odwołania z danej faktury (więcej opcji -> wystaw wezwanie). - automatycznego uzupełniania wezwania danymi z faktury 3
6 Zagłosuj Anonim 08.16 SALDO / RAPORT NIEOPŁACONYCH FAKTUR Klient prosi mnie o podanie aktualnego salda, wchodzę więc w RAPORTY - LISTA RAPORTÓW - wybieram WYKAZ NIEOPŁACONYCH FAKTUR, następnie klikamy WIĘCEJ OPCJI, wybieramy danego klienta i .... no właśnie i tutaj zonk, żeby wygenerować taki raport trzeba podać okres za jaki ma zostać wygenerowany od ... do ... nie ma natomiast opcji "ZA CAŁY OKRES WSPÓŁPRACY Z KLIENTEM" albo coś podobnego, na przykład .... "WSZYSTKIE ROZRACHUNKI Z KLIENTEM" Teraz mogę wygenerować tylko raport za okres na przykład od 1 stycznia 2014 do dnia dzisiejszego (klikając najpierw kilkanaście razy w kalendarzyku który się pojawia) i na raporcie będzie widniał taki własnie okres a nie mam możliwości wygenerowania raportu z napisem "Wykaz WSZYSTKICH nieopłaconych faktur" bez sprecyzowanych dat. 1
4 Zagłosuj Anonim 10.15 Wystawianie faktur z data sprezdaży - kwartał Proponuje aby w polu Data sprzedaży móc wybrać kwartał. Sporo umów marketingowych opiera się na rozliczeniach kwartalnych i tak tez są rozliczane a na razie jedynie można wybrać okres miesięczny. 3
0 Zagłosuj Anonim 10.17 różne projekty różne fv Witam, Potrzebuje fakturować różne grupy klientów związane z różnymi usługami/projektami chciałbym prowadzic dla każdego projektu inna numeracje np. 1/nazwa proj/10/2017 tak żeby również księgowośc mogła księgować na oddzielnych kontach. czy da się program zintegrować z bankiem (raisaisen, lub jakie się da ) tak żeby automatycznie potwierdzała się płatność, a jeżeli upłynie termin żeby system automatycznie wysyłał ponownie fv z monitem? 1
4 Zagłosuj Anonim 11.15 Nota Odsetkowa Brakuje mi możliwości modyfikowania dowolnego dat jak i kwot kiedy była zapłacona np: faktura wystawiona 1.1.2015 30 dni płatności kwota 6000, pierwsza płatność nastąpiła 13.2.2015 na kwotę 1000zł kolejna 27.2.2015 na kwotę 1500zł, ostateczna kwota nastąpiła 15.3.2015 na kwotę 3500zł. I teraz trzeba obliczyć pomiędzy tymi okresami poszczególne odsetki do zapłaty. 3
3 Zagłosuj Anonim 06.17 wezwanie do zapłaty Witam Funkcja przypominania o niezapłaconej fakturze jest bardzo przydatna.ale przydałaby się możliwość automatycznego wystawienia i wydrukowania wezwania do zapłaty. pozdrawiam Beata 1
5 Zagłosuj Anonim 02.16 Dodatkowe informacje Witam dobrze by było gdyby na ekranie głównym, zarówno w wydatkach jak i FV sprzedażowych była kolumna Informacje dodatkowe- w których będzie można wpisywać dodatkowe sprawy dotyczące danej Fv. Przy kosztowych i płaconych częściowo, np daty i kwoty jakie były płacone częściowo, natomiast przy sprzedażowej jakieś informacje dotyczące planowanej płatności którą nasz dłużnik zadeklarował po naszym telefonie.Żebym miała pod ręką takie notatki, do danego dokumentu. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 większa ilość faktur wyświetlanych na 1 stronie bądź łączna suma kwot z wszystkich stron Witam, chciałam zapytać, czy jest możliwość wyświetlenia na 1 stronie więcej niż 100 pozycji (faktur/dokumentów nieksięgowych) bądż możliwośc zsumowania kwot z wszystkich faktur, które są widoczne na kilku stronach? Obecnie zlicza mi sumę (kwotę ) tylko z jednej strony. Później muszę ręcznie sumować kwoty z kilku stron.. Dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 09.17 dodatkowy szablon e-mail Dzień dobry, czy istnieje możlwiość dodania dodatowego szablonu e-mail?My korzystamy z dwóch i niepotrzebnie musimy się bawić w zabawy "kopiuj-wklej". Zdecydowanie uprośiłoby nam taka zmiana korzystanie z programu. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.18 ZAKUP TOWARÓW BŁĄD DEKLARACJI VAT sprzedaży Witam, błędem jest wyświetlanie zakupu wewnątrzwspólnotowego i pokazywanie go w ewidencji sprzedaży VAT. Proszę uprzejmie o zmianę i informację zwrotną - dziękuję 3
4 Zagłosuj Anonim 05.11 VAT - Metoda Kasowa Witam Przydałby sie dodatkowy typ faktury tj. "Faktura VAT MP", którzy wybrali kasową metodę rozliczania. Aplikacja jest świetna ale bez tej drobnej zmiany dla mnie bezużyteczna. Pozdrawiam 2
0 Zagłosuj Anonim 12.20 przeliczenie kg na szt Witam. Kupuję w sklepie 1kg śrub, przeważając jest ok 670 śrub. Chciałbym aby na fakturze sprzedaży schodziły pojedyncze stuki, a nie wartości w kilogramach. Jak mam to przeliczyć w programie z kilogramów na sztuki? Czy jest jakakolwiek firma, która wdraża fakturownię do obsługi dla firm tj. jak ma np optima, symfonia, nexo itp? 2
10 Zagłosuj Anonim 05.12 Znacznik faktury przeterminowanej Przydał by się informacja liczbie dni do terminu płatności i ilość dni przekroczona z jakimś wykrzyknikiem 0