10 Zagłosuj Anonim 11.11 wiecej nr kont Witam. Wystawiam faktury w euro i PLN. Przelewy muszą byc robione na różne konta (walutowe i PLN) 1
6 Zagłosuj Anonim 03.16 Automatyczne przenoszenie produktów z PrestaShop do Magazynu w fakturownia.pl Dzień dobry sugeruję dodanie synchronizacji produktów z sklepu internetowego do magazynu w fakturownia.pl skróciło by to pracę państwa klientów osobiście obecnie poświęcam na to bardzo dużo czasu :'( Z góry dziękuję mam nadzieję że niedługo dodacie państwo taką opcje 1
15 Zagłosuj Anonim 12.15 Kilka cen sprzedaży Prowadzę hurtownię i tego co najbardziej mi brakuje w tym programie to możliwość ustawienia dla danego produktu kilku cen sprzedaży ( hurtowa, detaliczna, specjalna ) i możliwość wyboru na poziomie wystawiania faktury w zależności jaką cenę potrzebujemy dla poszczególnego klienta. Przydała by się przy tym informacja o marży dla poszczególnej ceny. 3
11 Zagłosuj Anonim 08.12 nota korygująca Witam ,bardzo proszę o dodanie opcji noty korygującej do rachunku. 0
0 Zagłosuj Anonim 05.19 Kody EAN Jak sprawić żeby kody EAN były drukowane na fakturze chodzi mi o ten kod kreskowy żeby był widoczny lub żebym mógł np. wydrukować jakiś dodatkowy dokument do każdej faktury np WZ z tymi kodami. Jak chcę wydrukować WZ z tymi kodami po w opcjach pokaż kody się pojawiają, jednak na wydruku już ich brak... Nie chodzi mi o drukowanie etykiet do towarów tylko o umieszczenie tych kodów na fakturze lub na jakimś dokumencie do danej faktury... czy jest taka opcja w waszym programie? 2
1 Zagłosuj Anonim 01.14 wysyłka faktur pocztą Witam. Czy planują Państwo wprowadzenie funkcjonalności wysyłania za Państwa pośrednictwem faktur pocztą tradycyjną ? W przypadku firm o podobnym do Państwa profilu, usługa ogranicza się do opłacenia pakietu kilkudziesięciu lub kilkuset listów i ewentualnego zlecania wysyłek. Taka funkcjonalność z mojej ( i myślę, że nie tylko mojej ) perspektywy wydaje się być bardzo przydatna, zwłaszcza w małych firmach gdzie właściciel pracuje na wszystkich stanowiskach od sprzątacza, przez sprzedawcę do "prezesa" :) Pozdrawiam, Tomek 3
4 Zagłosuj Anonim 09.15 Wprowadzenie zmiennej opóźniającej monit o płatność o X dni W dniu odpowiadającym terminowi zapłaty, program wysyła automatycznie monit ponaglający w sprawie płatności. Przydałby się jakiś bufor opóźniający 1-14 dni w zależności od klienta. 1
10 Zagłosuj Anonim 07.14 Edycja Urzędu Skarbowego dla deklaracji VAT7 i nie tylko Dla osób korzystających z deklaracji VAT7 (i nie tyle, w przypadku rozwoju raportów dotyczyć to będzie większości deklaracji) bardzo przydatną funkcją byłoby automagiczne wypełnianie pola dot. adresu urzędu skarbowego. Wystarczyłoby gdyby w edycji danych firmy było pole z nazwą i adresem U.S. i z tego pola mogłby korzystać wszystkie deklaracje, uzupełniając pole wpisanymi danymi. 1
6 Zagłosuj Anonim 05.15 Automatyczne pobieranie numeru proformy Szanowni Państwo, Sugeruję wprowadzenie ułatwienia w postaci automatycznego pobierania numeru proformy w polu "Nr zamówienia" w wypadku wystawiania faktury VAT z faktury proforma za pomocą przycisku "kopiuj do VAT". 1
1 Zagłosuj Anonim 07.16 Aplikacja Online Apple - Funkcja "szukaj" Witam, Czy Planują Państwo w przyszłości wprowadzić funkcję "szukaj" w aplikacji mobilnej np. po numerze faktury lub po NIP-ie klienta? Moim zdanie jest to ważna funkcja do szybkiej obsługi mobilnej portalu, np. w celu zaznaczenia płatności, szybkiej edycji, sprawdzenia kwot towarów itd. osobiście korzystał bym kilka naście razy dziennie. 1
0 Zagłosuj Anonim 08.18 przyjaznafaktura.pl Dzień dobry, czy planujecie integrację z tym rozwiązaniem - http://przyjaznafaktura.pl? Lub może własne - podobne? 1
2 Zagłosuj Anonim 01.14 Ograniczenie ilościowe (magazynowe) Witam Czy możliwe jest zaznaczenie opcji ograniczenia ilościowego dla wszystkich produktów, czy trzeba ręcznie po kolei wchodzić na każdy produkt? pozdrawiam 1
4 Zagłosuj Anonim 01.15 Wydatki nie będące kosztem - raport PIT-5 Witam, Chiałabym mieć możliwość wprowadzania do programu wydatków, które nie wliczają się do kosztów uzyskania przychodu w taki sposób, aby przy generowaniu raportu "dawny PIT-5" nie były ujmowane w kosztach uzyskania przychodu. Pozdrawiam, Bogna Romanowska 1
13 Zagłosuj Anonim 03.16 KOD QR Witam, jak mogę dodać kod QR do faktury tak żeby z automatu był na każdej fakturze... ??? 0
19 Zagłosuj Anonim 05.13 Wstawianie kodów QR Nowe aplikacje mobilne banków pozwalają na skanowanie kodów QR umieszczonych na fakturach celem automatyzacji przelewów. Przydatną funkcja byłaby możliwość wstawiania takich kodów na wystawianych fakturach w fakturowni 0
0 Zagłosuj Anonim 07.18 Ograniczenie pojemności magazynowej. Witam, Uważam iż w szczególnych przypadkach , przydatną funkcją będzie możliwość ograniczenia pojemności magazynowej co do przetrzymywanej tam ilości towarów. Tak jak działa to w przypadku " nie wystawiania f-vat w przypadku braku towaru na magazynie " podobnie powinno to być zrobione w drugą stronę. W chwili gdy tworzę magazyn , wybieram czy pilnować na magazynie maksymalnej dostępnej przestrzeni i określam wartość w jednostce miary itd... Obecnie służby kontroli należności publicznych kontrolują czy firma nie posiadała więcej towaru na magazynie niż to możliwe fizycznie - moduł taki uciął by wszelkie insynuacje... 1
0 Zagłosuj Anonim 07.17 Kilka W-Z na i z tego jedna faktura Dzień Dobry, Jak z kilku dokumentów W-Z zrobić jedną fakturę sprzedaży? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.17 JPK Dzień dobry, Pani księgowa poprosiła mnie o wygenerowanie i przesłanie próbnego JPK. Niestety do JPK nie weszły żadne faktury ze stawką VAT "ue", tymczasem wg Pani księgowej powinny. Uprzejmie proszę o podpowiedź - powinny czy też nie? Co zrobić, żeby się tam znalazły? 3
0 Zagłosuj Anonim 10.17 zestawienia zbiorcze Zniknęła możliwość wygenerowania zestawienia zbiorczego w pliku excel. Proszę o jakieś info gdzie tego szukać, bądź przywrócenie funkcji. 1
7 Zagłosuj Anonim 09.11 waluty dobrze by było, żeby była możliwość wyboru waluty w ustawieniach produktów 0
1 Zagłosuj Anonim 12.16 Wystawienie KP konkretnej faktury powinno powodować zminę statusu faktury na opłacona lub częściowo opłacona w zależności od wpłaty 1
8 Zagłosuj Anonim 01.16 Cena jednostkowa po rabacie Przydało by się żeby w poszczególnych pozycjach na dokumencie sprzedaży ( nie koniecznie na wydruku ) ale chociaż podczas wystawiania pokazywała się cena jednostkowa po udzielonym rabacie a nie tylko w podsumowaniu i wartości poszczególnych pozycji. 1
3 Zagłosuj Anonim 12.16 HS CODE moja firma, która zajmuje się eksportem, musi na fakturach umieszczać hs code, którego wymagają organy celne w krajach moich klientów. często na jednej fakturze znajdują się towary z różnymi kodami taryfy celnej stąd umieszczanie ogólnej informacji w notatkach pod fakturą się nie sprawdza. towary maja długie opisy, i wszystkie możliwe do dodania rubryki już wykorzystałam. ewidentnie brakuje oddzielnej rubryki na kod taryfy celnej 1
0 Zagłosuj Anonim 07.19 faktura po angielsku, nip jest blednie tlumacozny na vat id jak wystawiam fakture w j. angielskim NIP w polu seller i buyer jest jako VAT id. czy aby napewno to jest poprawne ? przy edycji danych firmy jest poprawne rozwiniecie TAX ID NUMBER wiec skrot zalozmy TAX ID NUMBER a nie VAT ID.. 1