141 Zagłosuj biuro@rototrans.pl 06.14 Pocztowa książka nadawcza + opis kopert z danych kontrahentów Proponuje wprowadzenie możliwości tworzenia opisu wydruku na koperty (np format C5) z danych kontrahentów którym wystawiane są faktury. Ponadto mile widziana byłaby możliwość utworzenia "pocztowej książki nadawczej" dla korespondencji seryjnej tak aby dane z wystawionych faktur pobierały się grupowo po odhaczeniu żądanych faktur do "pocztowej książki nadawczej" z możliwością eksportu do formatu xls lub pdf Opcja taka umożliwi wysyłanie faktur do klientów w wersji papierowej i łatwiejsze magazynowania potwierdzeń nadania listów z poczty oraz zaoszczędzi czasu na przepisywanie adresów korespondencyjnych na koperty i druki nadawcze na poczcie. Przydatne szczególnie osobą wystawiającym dużą ilość faktur gdzie istnieje konieczność wysyłki faktur pocztą do klientów 11
3 Zagłosuj Anonim 12.16 Wystawiając fakturę z formą płatności GOTÓWKA i terminem NATYCHMIAST , powinno z automatu powodować zaznaczenie się faktury jako opłacona zautomatyzowało by to prace przy wystawianiu faktur gotówkowych 6
204 Zagłosuj Anonim 05.16 Ewidencja przebiegu pojazdu Dobrze byłoby dodać taką funkcję. Myślę, że część przedsiębiorców właśnie w ten sposób się rozlicza. 9
8 Zagłosuj Anonim 04.15 PayU + SIG Od jakiegoś czasu już payu wymaga podawania sig przy wysyłaniu zamówienia - nie ma nawet opcji żeby go wyłączyć. Proponował bym zmienić opis w poradniku konfiguracji payu oraz zaimplementować opcję, żeby sig się wysyłał do payu. 3
132 Zagłosuj Anonim 08.16 Eksport płatności do banku w formacie MT940 W fakturowni bardzo brakuje nam opcji wygenerowania pliku w formacie, który następnie można zaimportować w systemie bankowości elektronicznej, np. płatności z tytułu FV zakupu, FV kosztowych lub FV korygujących (zwroty towaru, uznane reklamacje, itp.) w załączniku przykładowa dokumentacja Alior Banku 20
0 Zagłosuj Anonim 11.12 podpis Może warto dodać opcję "miejsce na podpis", chodzi oczywiście o odręczny podpisa... 1
378 Zagłosuj Anonim 08.16 Deklaracja VAT UE Przydałaby się możliwość wygenerowania Deklaracji VAT UE. 16
0 Zagłosuj Anonim 06.15 Viagara... Otrzymuję dziś takie wiadomości z tego forum jak w załączniku. Proszę o interwencję, viagry chwilowo mam za dużo ;} 1
1 Zagłosuj Anonim 03.12 numer rej samochodu potrzebna rubryka w której mozna wpisac numer rej samochodu 1
0 Zagłosuj Anonim 02.13 platnosc witam, placilismy za program ok miesiaca temu, dlaczego ponownie mamy za niego placic ? 1
0 Zagłosuj studio@ahawa.eu 08.13 oplaty wg. umowy z payleven mialem miec darmo prez rok. teraz okazuje sie ze mam placic? 1
0 Zagłosuj Anonim 04.17 AMortyzacja brakuje możliwości wprowadzania kosztow amortyzacji środków trwałych 18
4 Zagłosuj Anonim 07.12 CRM - kiedy ? piszecie, że planujecie ale zero konkretów ... dziś, jutro, za miesiąc, za rok czy za 10 lat ? 17
0 Zagłosuj Anonim 05.14 numerowanie prosze ustawic na moim koncie automatyczne numerowanie... dzieki 1