0 Zagłosuj Anonim 03.18 Jak i jakie dokumenty można połączyć twarda relacją by opłacenie jednego zmieniało status opłacenia drugiego Np. Chciałbym wystawić rachunek do Zamówienia oraz "Własnego dokumentu nieksięgowego", Chcę też widzieć tę relacje tj że Dokument nieksięgowy nr 1 ma powiązany rachunek nr 12. Oraz po opłaceniu rachunku nr 12 ma się zmienić status powiązanych dokumentów. 1
4 Zagłosuj Anonim 01.16 WZ bez faktury - sygnalizowanie takiego dokumentu. Od czasu do czasu potrzebujemy wystawić wydanie magazynowe klientowi a dopiero za kilka dni fakturę do tego wydania i mam pytanie czy istnieje możliwość sygnalizacji w jakiś sposób dokumentów WZ które nie mają przypisanych dokumentów sprzedaży. Myślę że taka sygnalizacja ułtwiła by poszukiwanie dokumentów które spowodowały odebranie towaru a nie zostały zakończone dokumentem sprzedaży 1
9 Zagłosuj Anonim 05.12 Drukowanie Dodać guzik Drukowania w miejscu gdzie po najechaniu na fakture pojawiają sie 3 kółka " edycja" "podgląd" i "usuń" przydało by sie jeszcze "drukuj" 0
2 Zagłosuj Anonim 03.14 Szybka nawigacja do archiwum dokumentów Obecnie widokiem domyślnym w Fakturownia jest widok klawiszy tworzenia nowych dokumentów. Wykonuje też często wiele operacji na dokumnetach już wystawionych i klikanie w rozwijanie menu to dla mnie kolejny "płotek". Na tym ekranie domyślnym jest wiele miejsca, fajnie by było gdyby obok klawisza nowy pojawił się kalwisz archiwum (baza aktualnie wystawionych). Taki szybki skrót może nawet podzielić obecne klawisze na połowę? Jeden z ikoną Plus drugi z ikoną np. listy? z podrowieniami Mariusz 1
3 Zagłosuj Anonim 06.17 wezwanie do zapłaty Witam Funkcja przypominania o niezapłaconej fakturze jest bardzo przydatna.ale przydałaby się możliwość automatycznego wystawienia i wydrukowania wezwania do zapłaty. pozdrawiam Beata 1
4 Zagłosuj Anonim 10.15 Wystawianie faktur z data sprezdaży - kwartał Proponuje aby w polu Data sprzedaży móc wybrać kwartał. Sporo umów marketingowych opiera się na rozliczeniach kwartalnych i tak tez są rozliczane a na razie jedynie można wybrać okres miesięczny. 3
4 Zagłosuj Anonim 11.15 Nota Odsetkowa Brakuje mi możliwości modyfikowania dowolnego dat jak i kwot kiedy była zapłacona np: faktura wystawiona 1.1.2015 30 dni płatności kwota 6000, pierwsza płatność nastąpiła 13.2.2015 na kwotę 1000zł kolejna 27.2.2015 na kwotę 1500zł, ostateczna kwota nastąpiła 15.3.2015 na kwotę 3500zł. I teraz trzeba obliczyć pomiędzy tymi okresami poszczególne odsetki do zapłaty. 3
5 Zagłosuj Anonim 02.16 Dodatkowe informacje Witam dobrze by było gdyby na ekranie głównym, zarówno w wydatkach jak i FV sprzedażowych była kolumna Informacje dodatkowe- w których będzie można wpisywać dodatkowe sprawy dotyczące danej Fv. Przy kosztowych i płaconych częściowo, np daty i kwoty jakie były płacone częściowo, natomiast przy sprzedażowej jakieś informacje dotyczące planowanej płatności którą nasz dłużnik zadeklarował po naszym telefonie.Żebym miała pod ręką takie notatki, do danego dokumentu. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 większa ilość faktur wyświetlanych na 1 stronie bądź łączna suma kwot z wszystkich stron Witam, chciałam zapytać, czy jest możliwość wyświetlenia na 1 stronie więcej niż 100 pozycji (faktur/dokumentów nieksięgowych) bądż możliwośc zsumowania kwot z wszystkich faktur, które są widoczne na kilku stronach? Obecnie zlicza mi sumę (kwotę ) tylko z jednej strony. Później muszę ręcznie sumować kwoty z kilku stron.. Dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam 1
10 Zagłosuj Anonim 12.16 Anulowanie paragonu Czy istnieje opcja anulowania paragonu i zwrotu towaru na magazyn obsługujący anulację? 1
0 Zagłosuj Anonim 10.18 Przycisk ZAPISZ Czy przycisk ZAPISZ powodujący zapisanie dokumentu może być również umieszczony na górze dokumentu, najlepiej w prawym górnym rogu? Nawet przy dużym monitorze za każdym razem trzeba przewinąć ekran aby dotrzeć do przycisku ZAPISZ. A najlepiej byłoby rozpatrzeć możliwość umieszczenia sztywnej minimalnie cienkiej belki z przyciskami ZAPISZ, POWRÓT, DRUKUJ itp. Wydaje się, że idealnie gdy polecenie DRUKUJ zapisze automatycznie dokument i wywoła okno drukarki 2
1 Zagłosuj KRZYSZTOF 03.16 Zapytanie o blokadę widoczności Witam, mam pytanie Ja jako Administrator widzę wszystkie FV, kwoty, raporty itd... Chcę jednak spytać czy jest możliwość aby użytkownik, który zostanie dopuszczony do wystawiania tylko i wyłącznie nowej FV może mieć ograniczoną widoczność pozostałych kwestii. Chcę aby tylko mógł wejść i wystawić nową/kolejną FV nie widząc poprzednich, a zwłaszcza kwot, raportów itd... Pozdrawiam 1
2 Zagłosuj Anonim 12.13 Nota korygująca Witam, Wysłałam zapytanie o stworzenie dokumentu o nazwie nota korygująca poprzez czat. Wpisałam wprawdzie nazwę dokumentu w programie i otrzymałam propozycję takiego dokumentu lecz nie spełnił on moich oczekiwań. Brak mi noty korygującej z możliwością określenia wystawcy noty, odbiorcy noty, rubryką na podanie treści korygowanej przed i po korekcie. W razie pytań pozostaję do dyspozycji Pozdrawiam Agata Murzańska 696 17 55 55 1
0 Zagłosuj Anonim 10.17 Wybieranie typów dokumentów w raportach Witam, Generując raporty np "Ewidencja zakupów VAT" jest możliwość wyboru typu dokumentu. Czy jest możliwość zmiany opcji wyboru na więcej niż jeden typ dokumentu? Np: Generuj raport tylko dla "faktura" i "import usług". Pozdrawiam Adrian. 2
0 Zagłosuj Anonim 02.19 Wydruk faktury z kodami EAN Podczas wydruku faktur z kodami EAN bardzo często brakuje miejsca na kod ean ostatniej pozycji na stronie. Wyglada to tak, że na wydruku wszystkie pozycje występują z kodem, a ostatnia na stronie bez. Trzeba ręcznie dodawac podział strony, żeby wyglądało to dobrze. Czy nie moznaby tego problemu naprawić? 3
0 Zagłosuj Anonim 03.18 generacja PDF i drukowanie nie dziala bardzo czesto nie moge wydrukowac faktury bo PDF sie u was nie generuje - kolko progresowe sie kreci i czeka na server - co robic? 2
0 Zagłosuj Anonim 01.18 metoda kasowa program błędnie dodaje faktury z metodą kasową po dacie sprzedaży do ewidencji i do jpk powinno się to odbywać po dacie zapłaty więc dla takich faktur powinna być późniejsza opcja dodania daty zapłaty i po tej dacie powinny trafiać do jpk i ewidencji (względnie opcja dodania do ewidencji bo są sytuacje gdzie przy metodzie kasowej ostatecznie trzeba dać do ewidencji mimo braku zapłaty) 1
0 Zagłosuj Anonim 10.17 Generowanie pliku JPK Witam, Podczas generowania pliku JPK nie ma możliwości wybrania typu dokumentu tak jak ma to miejsce przy VAT-7, KPiR, itp. Pozdrawiam Adrian. 3
1 Zagłosuj Anonim 11.18 elementy dokumentu WZ - wydanie zewnętrzne Proszę o informację w jaki sposób można wygenerować dokument wydanie zewnętrze tylko z nazwami towarów/usług, ich ilością, ale BEZ podawania wartości. Obecnie można wygenerować WZ, ale niestety są tam informacje ile kosztują poszczególne pozycje. Jeśli nie ma takiej możliwości, to proszę o stworzenie takiej funkcji. Czasami firmy zamawiają towar dla innej firmy (dostawa do klienta końcowego, ale fv jest na pośrednika) i nie chcemy, żeby klient końcowy znał wartość dostarczanego towaru. 3
0 Zagłosuj Anonim 01.18 eksport WZ do Optima Witam. Czy będzie możliwość eksportu dokumentów WZ do systemu Optima? Czy mniej więcej można określić termin? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Faktura kosztowa i KW Witam, mam problem z raportem kasowym. Księguję fakturę kosztową gotówkową i potem wystawiam KW, niestety w raporcie kasowym ten wydatek księguje się dwa razy. Nie powinno tak być, gdyż KW tylko rozlicza daną fakturę. Proszę o informację, co z tym zrobić. Mogłabym nie wystawiać KW i zeszłoby tylko raz z raportu kasowego, niestety muszę wystawić KW i robię to ręcznie. Jest to istotne utrudnienie. 1
0 Zagłosuj Anonim 04.18 Błędy Witam, po przeanalizowaniu sprzedaży i stanów magazynowych okazało się że system ściąga produkt do anulowanego dokumentu, oraz do faktury która jest wystawiona do paragonu jak i również do faktury końcowej która była wygenerowana na podstawie faktury korygującej. W ustawieniach jest zaznaczony automat do WZ . Proszę o przeanalizowanie powyższych przypadków i ewentuą inf. zwrotną jak uniknąć tych błędów względnie poprawę ustawień dla WZ. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.18 Czy istnieje możliwość eksportu zarejestrowanych dokumentów do programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość 2.0? Znalazłem na forum wpis ze stycznia 2017, ale może coś się zmieniło w tym czasie? 1
0 Zagłosuj Anonim 09.18 Brak info na wydruku faktury dlaczego VAT jest np "Dostawa towarów oraz świadczenie usług poza terytorium kraju. W tym świadczenie usług, o których mowa w art.100 ust.1 pkt 4 ustawy"? Po wybraniu tej informacji w edycji faktury nie ma opcji żeby pojawiła się na wydruku. Da się to zrobić? 1