0 Zagłosuj Anonim 10.16 Historia wystawianych dokumentów - potrzebna pilna pomoc! Witam, Omyłkowo usunąłem CAŁĄ historię wystawianych dokumentów. Potrzebuję cofnąć tę operację! Bardzo proszę o pilną pomoc! 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 jednostka miary Witam, na wydruku pdf na fakturze w tabelce nie ma informacji: jednostka miary. Nie jest to wymagane? pozdr. 1
0 Zagłosuj Anonim 11.15 DRUKOWANIE KOPERT Witam. Czy można bezpośrednio z programu wydrukować kopertę B5? 1
0 Zagłosuj Anonim 03.16 Rapory Witam Proszę o informacje dlaczego nie widzę w raportach stanu kasy z KP. Widzę wydatki lecz , w naszym przypadku dochód jest z składek na które wystawiam KP. Z poważaniem Skarbnik Gliwickiego Klubu Strzeleckiego Dariusz Kośny 1
0 Zagłosuj Anonim 01.14 Dokumenty magazynowe Dzień dobry, czy można wprowadzić zmianę w programie, która po każdym zapisaniu korekty produktu nie będzie zaczynała od strony nr 1, a pozostanie na danej stronie? Niestety przy dokumentach wielostronicowych jest to mało komfortowe. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 Indeks. Witam serdecznie, czy istnieje możliwość dodawania indeksu do pozycji znajdujących się na WZ i FV? Dla moich klientów jest to rzecz konieczna. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Dokumenty WZ i PZ Dzień dobry, proszę o wyjaśnienie działania ww dokumentów magazynowych, ponieważ moim zdaniem coś tu nie funkcjonuje poprawnie. WZ jest to dokument rozchodowy z magazynu, podpięty pod fakturę sprzedaży, natomiast PZ współpracuje z fakturami potwierdzającymi zakupy towarów. W Państwa opisie dokumentów jest to jednak zrobione w sposób odwrotny, dodatkowo tworzenie faktur sprzedaży z WZ powoduje ujemne wartości wykazywane na nich. Pozdrawiam SNB 1
0 Zagłosuj Anonim 03.16 Inwentaryzacja Po przeanalizowaniu dokumentu inwentaryzacja stwierdzono że została błędnie wprowadzona pozycja. (przypisana zła cena) Usunąć pozycje można ale ponownie wprowadzić już nie da się. Wyskakuje EROR. Oznacza że odnowa trzeba robić cały dokument. Pomocy!!!!!!!! 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 WZ W mojej branży dokument WZ nie musi być związany ze stanami magazynowymi ,bo to są usługi związane z powiązaniem materiałów powierzonych z zakupionymi surowcami(więc właściwie produkcja).Dla mnie powinna być możliwość wystawienia dokumentu będącego tylko dowodem wydania towaru klientowi(bez powiązania tego towaru z jakimś magazynem) 1
0 Zagłosuj Anonim 06.14 Widok kwartalny na KPIR Zamiast wyboru dat przydałaby sie możliwość wybrania np.: "obecny kwartał', "obecny miesiąc". 1
0 Zagłosuj Anonim 01.16 problemy z drukowaniem faktur po sporzadzeniu dokumetu i jego wydrukowaniu zamiast nazw i wartosci sa hieroglify oco loto? 1
0 Zagłosuj Anonim 11.12 zapisywanie faktur w pdf w jaki sposób można zapisać wystawioną fakturę w postaci pliku pdf bezpośrednio na dysku, tzn. bez wysyłania e-maila z aktywną opcją "załącz" pdf 1
0 Zagłosuj Anonim 07.16 WZ PODSUMOWANIE WARTOŚCI BRUTTO UPRZEJMIE PROSZĘ ABY KTOŚ W TEJ "WSPANIAŁEJ FIRMIE" NAUCZYŁ PROGRAMISTÓW DODAWANIA PONIEWAŻ NA WZ WARTOŚĆ BRUTTO JEST ŹLE SUMOWANA I WYCHODZĄ HEREZJE 1
0 Zagłosuj Anonim 02.14 dokumenty magazynowe Proszę mi powiedzieć jak zmienić, żeby na dokumentach magazynowych przy WZ widniała wartość zakupu netto a nie wartość sprzedaży netto, oraz dlaczego przy jednej z pz wartość netto towaru w ilości 180szt przy cenie 11zł netto podaje 1800zł a w kolumnie obok wartość netto ( zak ) jest 1980zł. Pozostałe PZ są okej tylko ta jedna jest jakaś dziwna. Pozdrawiam 1
0 Zagłosuj Anonim 11.13 Kasa Sugeruję aby wprowadzić prosty moduł kasowy. WPłaty do kasy (KP) wypłaty (KW), stan kasy, raporty kasowe. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.14 drukowanie Witam Mam pytanie odnośnie drukowania. Chciałbym żeby druk rachunku zaczynał się niżej na kartce. Próbowałem coś zmieniać w ustawieniach ale nie dałem rady Proszę o pomoc Wojtek 1
0 Zagłosuj Anonim 04.14 Brak napisu na fakturze. Brak napisu "faktura" na wydruku. Sprawdzono drukarkę i jest w niej czarny tusz, a na wydruku testowym nie zanotowano nieprawidłowości. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.13 Wyświetlanie nazwy skróconej klienta. Dlaczego na wydruku widoczna jest nazwa skrócona klienta? 1
1 Zagłosuj agata.regocka@onet.pl 01.13 cena jednostkowa brutto czy jest możliwe aby wpisywać cenę jednostkową brutto na fakturze sprzedaży i system sam by wyliczał BŁAGAM w tej chwili widoczna jest dopiero na wydruku do klienta 1
0 Zagłosuj Anonim 03.17 Czcionka Witam, korzystam z szablony gray dla całej dokumentacji. Ponieważ sprzedajemy za granicę to na wzór firm zachodnich wszystko Warunki Współpracy umieszczamy na dokumencie - jako tekst na drugiej stronie. Czasami wstawiamy też warunki gwarancji nie jako załącznik ale jako tekst w oknie "drugiej strony". Ale tego tekstu jest na tyle dużo, że drukując , wystawiając , dokument powiększamy go o 3 strony. Czy można zmienić rozmiar czcionki w szablonie gray na mniejszy - np. podobny do tego w stopce czyli taki sam rozmiar jak numeru strony czy opisu "wygenerowano w Fakturownia" 1
0 Zagłosuj Anonim 11.15 Problemy z wydrukiem faktur Witam Bardzo proszę o interwencje pojawia mi się błąd 500 proszę o pomoc. 1
0 Zagłosuj Anonim 10.16 Drukowanie rachunków Mam problem z wydrukiem faktur/rachunków, po kliknięciu drukuj, program prosi o otwarcie lub zapisanie faktury w pliku pdf. Nie pomogła zmiana przeglądarki ani próba wydruku z innego komputera. Proszę o sugestie/pomoc. 1