0 Zagłosuj Anonim 06.11 miesięczna sprzdaż stwórzcie możliwość drukować raportów za dany okers np (za 6 miesięcy) w formie jaką przedstawiacie pozwoli to na szybką analizę sprzedaży w danym miesiącu i porównanie z innymi okresami 0
1 Zagłosuj Anonim 06.11 braki w wydrukach po raz kolejny zgłaszam problem - nie zapisuje danych odbiorcy faktury i brak tych danych na wydrukach 3
0 Zagłosuj Anonim 05.11 pole nr zamówienia pole istnieje i jest aktywne lecz po wpisaniu wartości wydruk jej nie zawiera 0
1 Zagłosuj Anonim 03.11 problem z pokaż PKWiU Podczas edycji faktury po zaznaczeniu opcji -pokaż PKWiU- a następnie po zapisaniu faktury, pozycja PKWiU nie drukuje się na fakturze w formacie PDF oraz na wydruku. 1
0 Zagłosuj Anonim 03.11 brak PKWiU dlaczego na fakturze nie drukuje się PKWiU mimo, że widoczne jest przed wydrukiem? 1
0 Zagłosuj Anonim 01.11 Jakość loga w druku Fajnie jakby system nie obcinał jakości loga w generowanych PDFach. Jest jakaś możliwość dodania w formacie wektorowym albo rastrowym o wysokiej rozdzielczośći? 2