Forum sugestii i pomysłów na ulepszenie Fakturowni. Zgłaszaj propozycje zmian, głosuj na pomysły innych użytkowników.

Anonim

Pozycje na fakutrach

Witam,
Nie wiem czy jest to błąd czy celowe działanie, ale nie można na fakturze ustawić kolejności pozycji. Zawsze była taka możliwość i faktura była czytelna. Teraz Pozycje ustawione są z automatu.

Jeśli to celowe działanie to prośba o umożliwienie powrotu do możliwości ustawień ręcznej kolejności - teraz nie da się pracować :(

Komentarze (1)

Customer Reviews

Milena

Dzień dobry,

zgłoszona kwestia była wynikiem jednej z wcześniejszych aktualizacji systemu. Poprawka została już wdrożona i pozycje na fakturze są obecnie wyświetlane zgodnie z kolejnością ich dodania na formularzu.

Jeśli mimo to problem nadal będzie występował, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza: https://app.fakturownia.pl/goto/helpdesk.

Pozdrawiamy
zespół Fakturowni

Dodaj komentarz