Forum sugestii i pomysłów na ulepszenie Fakturowni. Zgłaszaj propozycje zmian, głosuj na pomysły innych użytkowników.

Anonim

Powrót do logowania z kodem sms

Przy pierwszym logowaniu z urządzenia zaznaczyłam opcję “zapamiętaj mnie” - w związku z czym kolejne logowania z tego komputera nie wymagają podania kodu sms, a jedynie loginu i hasła.
Proszę o informację, jak powrócić do konieczności uzyskania kodu sms do zalogowania na tym urządzeniu.
Czyszczenie plików cookie itp. na komputerze nie daje efektu.

Komentarze (1)

Customer Reviews

Milena

Dzień dobry,

jeśli wyczyszczenie plików cookies nie przywraca logowania z użyciem kodu 2FA, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą linku https://app.fakturownia.pl/goto/helpdesk. Na podstawie sugestii nie jesteśmy w stanie powiązać zgłoszenia z Państwa mailem/kontem. Przekażemy zgłoszenie do działu IT.

Pozdrawiamy
zespół Fakturowni

Dodaj komentarz