0 Zagłosuj Anonim 01.18 kody PKOB brakuje katalogu PKOB jak wstawić kolumnę lub pozycję w miejsce lub zamiennie z PKWiU 1
0 Zagłosuj Anonim 04.18 błąd gdy chcę wybisać fakturę na A &D PHARMA POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na wydruku pojawia się : A & D PHARMA POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tzn dochodzi "amp; 1
0 Zagłosuj Anna 06.18 Magazyny Mam problem z dokumentem wz. zaczytuje mi sie nazwisko nabywcy w niewłaściwym polu. 0
4 Zagłosuj Anonim 12.16 Wystawienie paragonów fiskalnych Zamierzamy używania fakturowi w sklepie ze sprzedażą stacjonarną. Czy istnieje możliwość uproszczenia okienka paragonu do menu z ustawieniami standarowymi (stałymi podczas prowadzonej sprzedaży): magazyn, osoba wydająca, firma, miejsce wystawienia etc. oraz do głównej karty paragonu ograniczonej do tabel - produkt, sposób płatności, uwagi przycisk -> wystaw paragon. Obecnie, aby wystawić paragon trzeba przesuwać stronę na sam dół, co jest dość mało ergonomiczne. 1
2 Zagłosuj Anonim 06.17 Czytnik kodów kreskowych Przydałoby się popracować nad obsługą czytników kodów kreskowych. Np. Podczas tworzenia dokumentu PZ, WZ, w ogóle nie da się z niego skorzystać 1
0 Zagłosuj Anonim 03.18 Wystawianie paragonów i faktur Witam Przy wystawianiu faktury lub paragonu program nie pobiera produktów z magazynu. Jeśli wpisuję np. cenę netto produktu do paragonu, to nie liczy ceny brutto, podatku i nie sumuję wartości. Bardzo proszę o szybką reakcję, ponieważ bez tego nie mogę wystawić żadnych dokumentów. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.18 Wydruki WZ PZ Witam Przydałoby się, aby była możliwość wydruków zbiorczych w PDF dok WZ i PZ Dodatkowo przydał by się eksport dla księgowej 1
0 Zagłosuj Anonim 12.17 kształ dokumentu dzień dobry, w szablonie default dla wystawianych faktur w polu Nabywca pojawia się Odbiorca. Powinno być odwrotnie. Jeżeli potrzebuję tych pól to wolałbym zamiast Odbiorca zmianę na Nabywca. W przypadku zaistnienia obu pól na raz wolę Nabywca na górze (w prawej części dokumentu) a Odbiorca poniżej (w prawej części dokumentu). Czyli byłaby to wersja optymalna. Czyżby było to możliwe? 1
2 Zagłosuj Anonim 12.16 Zmówienie do dostawcy generownie dokumentu różnic Na podstawie zamówienia do dostawcy generujemy dokument przyjęcia zewnętrznego PZ, gdy części produktów nie zrealizowano w dostawie na dokumencie PZ zmieszamy ilości w stosunku do zamówienia. Przy generowaniu kolejnego zamówienia do dostawcy na podstawie wybranych wcześniejszych zamówień funkcja nanosiłaby różnice wynikające z PZ i zamówienia na nowy dokument zamówienia. Podobnie można by postępować z zamówieniami od klientów. 1
0 Zagłosuj Anonim 12.18 "PKWiU" Dzień Dobry Brakuje mi w programie możliwości wpisania numeru PKW i U do kartoteki produktu tak, aby po wprowadzeniu produktu do dokumentu sprzedaży pokazywał się on w wprowadzonej przeze mnie dodatkowej kolumnie " PKWIU". W przypadku sprzedaży towarów o obniżonej stawce( np. książki 5%) wstawianie do faktury tego numeru jest obowiązkowe. Pozostaje mi każdorazowo ręczne wypełnianie tej kolumny, co jest uciążliwe i może także umknąć pamięci rodząc groźne konsekwencje podatkowe. 1
0 Zagłosuj Anonim 01.20 Pisemne oświadczenie nabywcy przy WDT Proponuję nowy dokument który od 1 stycznia 2020 r. jest wymagany przy transakcjach WDT czyli pisemne oświadczenie nabywcy. Nikt nie wie jak ma wyglądać ale chyba wystarczy skopiować fakturę dodać dane osoby przyjmującej towar u nabywcy oraz datę przybycia towarów. Oczywiście dokument musi być dwujęzyczny i raczej jako dokument magazynowy typu spis wydania. Podatnik dodatkowo powinien dysponować pisemnym oświadczeniem nabywcy, potwierdzającym że towary zostały wysłane lub przetransportowane przez nabywcę lub na jego rzecz, oraz wskazującego państwo członkowskie przeznaczenia towarów. Oświadczenie powinno zawierać również datę jego wystawienia, dane nabywcy, specyfikację towarów, datę i miejsce przybycia towarów oraz dane osoby przyjmującej towar u nabywcy. Wymogi w zakresie oświadczenia nabywcy są zatem nieco szersze niż przewidziane w Ustawie VAT. Nabywca powinien dostarczyć sprzedawcy pisemne oświadczenie do 10-go dnia miesiąca następującego po miesiącu dostawy. 1
0 Zagłosuj Anonim 05.18 paragon Dzień dobry, czy można jakoś ustawić, że wystawiany paragon zawsze jest domyślnie opłacony? 1
0 Zagłosuj Anonim 05.18 ŁAczenie dokumentu WZ z fakturą Nie mogę połączyć 3 dokumentów wz znajdujących się na trzech różnych stronach w jedną fakturę dla tego samego klienta. Co zrobić. Na wz od niedawna pojawiły się ceny zakupu a nie jak dotychczas ceny sprzedaży. Co zrobić? 1
1 Zagłosuj Anonim 07.18 Kwota zapłacona i kwota pozostająca do zapłaty Fajnie by było gdyby na fakturze były dodane dodatkowe rubryki: zapłacono i pozostaje do zapłaty (chodzi o przypadki gdy wpływa tylko częściowa wpłata a nie całość) - żeby nie trzeba było każdorazowo liczyć ile zostało zapłacone a ile jeszcze kontrachent musi zapłacić. 1
0 Zagłosuj Anonim 02.19 zestawienie z wartością sprzedanych towarów wg cen zakupu Dzień dobry, nie mogę wśród raportów magazynowych znaleźć zestawienia pokazującego operacje z danego okresu z uwzględnieniem numerów fV sprzedażowych, WZtek, cen zakupu i sprzedaży. Proszę o wskazanie rozwiązania. Pozdrawiam, Jacek Skrzypek 1
0 Zagłosuj obsluga@rod.biz.pl 12.17 Wyszukiwarka w dziale Wydatki Witam Nie działa szukanie po "typ dokumentu" - dla typów dokumentów indywidualnie przez nas utworzonych. Odświeża stronę wyświetlając ponownie wszystkie wyniki, gdy wybierzemy utworzony przez nas typ dokumentu. Dla typów dokumentów utworzonych standardowo w systemie działa poprawnie. 1
2 Zagłosuj Anonim 07.17 Wydruk wszystkich faktur w danym miesiącu W czerwcu mam ponad 400 faktur. W jaki sposob mam je wydrukowac/ wyeksportowac do pliku pdf? Jest taka opcja jak "Pobierz faktury w jednym pliku PDF" dostepna po prawej stronie pod "Eksport/Wydruki" ale niestety zwraca blad informujacy, ze maksymalnie mozna pobrac w jednym pliku 100faktur. Eksportowanie 10 razy(bo tyle jest stron faktur) po 50 sztuk jest malo optymalne. Idealne rozwiazanie to jeden plik PDF na 1 miesiac. Jesli obciaza to system to moze jest mozliwosc dodania takiej funkcjonalnosci jak "request" o zrzut faktur w PDFie i Wasz system w o jakiejs godzinie nocnej wykonywalby takie "zamowienie" biorac pod uwage obciazenie systemow. I na przyklad czas realizacji dla takiego requestu wynosil by nawet 2-4 tygodnie. 3
0 Zagłosuj Anonim 02.18 f-ra koncowa chce utworzyc f-re koncwa i po dodanu zwiazanej z nia f-ry zaliczkowej - nie wpisuje mi prawidlowo kwot - w rejestrze spredazy ujmuje mi wartos c zero zamiast kwote brutto z f-ry 1
0 Zagłosuj Anonim 05.18 Wykaz wydatków Dzień dobry, Czy można wygenerować wykaz wydatków wszystkich dostawców, ale tak aby każdy kontrahent był podsumowany i aby na wydruku widoczna była ilość dni po terminie lub przed terminem płatności ? Pozdrawiam, Damian Kisielewicz Tel.: 609623604 1
0 Zagłosuj Anonim 01.19 Użytkownik bez uprawnień może zmienić status dokumentu Użytkownik posiadający tylko uprawnienie "Faktury: Wydatki, Lista , Podgląd" może zmienić status dokumentu mimo że nie posiada uprawnień Edycja, Dodawanie, Usuwanie 1
0 Zagłosuj Anonim 06.18 sumy Dzień dobry, w liście dokumentów przychodowych i kosztowych w kolumnie kwota opłacona i kwota do zapłaty przestały się wyświetlać ich sumy na samym dole strony. Wyświetla się jedynie suma wartości netto i ceny brutto. Czy to zaplanowana zmiana? To sumowanie bardzo ułatwiało pracę. 2
0 Zagłosuj Anonim 01.18 zestawienie WZ w canach zakupu w jaki sposób mam zrobić zestawienie wszystkich dokumentów WZ ale w cenach zakupu netto. Tylko w taki sposób mogę prawidłowo zrobić zestawienie dziękuję 1
0 Zagłosuj Anonim 02.18 Akceptowanie dokumentu Witam, czy jest funkcjonalnosc polegajaca na tym, ze jeden uzytkownik wystawia dokumenty, a 2gi je akceptuje w fakturowni? 1
0 Zagłosuj Anonim 12.17 Dokumenty magazynowe dla jednego produktu Witam Na liście przychodów/faktur jest rubryka "DOKUMENTY MAGAZYNOWE". Dla danego produktu zrobiłem przyjęcie zewnętrzne (PZ) i w tej rubryce mi wyświetla PZ6. Teraz wystawiłem WZ dla tego produktu ale tego dokumentu mi nie wyświetla w tej rubryce. Widzę tylko PZ. Czy da się ustawić aby w tej rubryce wyświetlało wszystkie wystawione dokumenty magazynowe dla danej pozycji a nie tylko jeden dokument? Pozdrawiam 1